Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Kombinirani probir je mene doveo do ludila! Ja iskreno ako budem trudna drugi put njega ću preskočiti i ravno na nifty 
    Cure iz okolice Pule i Pule evo uvala za tečaj rekla mi je da zovem Prvu sedmicu u 6mj i da će me zapisati za 7mjesec.

  • Deleted user

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Sto se tiče Tena nije mi se pogoršao ali mi niti nije bolji a bila sam uvjerena da će mi se pročistiti - babske price slušaM as usual! 
    Meni je samo kosa punoooo bolja ne pada sjajna bas ono extra i nokti jako čvrsti, no lice …. :-( 

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    LEA1202

    Kombinirani probir je mene doveo do ludila! Ja iskreno ako budem trudna drugi put njega ću preskočiti i ravno na nifty
    Cure iz okolice Pule i Pule evo uvala za tečaj rekla mi je da zovem Prvu sedmicu u 6mj i da će me zapisati za 7mjesec.


    Hvala!
    Vidjeti cu jos da li bih onda u bolnici ili primalja i obitelj. Dosta mi je vazno da muz dobije potvrdu da moze prisustvovati porodu, ne znam da li se ta potvrda dobije ako idemo u primalja i obitelj.
    Imas ti kakva iskustva ili jesi cula sto u vezi ovog tecaja iz rodilista?

  • Bruncili

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Kad god otvorim, par novih tema 😂 evo da vas obavijestim da sam ja za svoju curku nasla masu stvarcica u kiku na snizenju. Vreca ilitiga skafander il ne znam kako se zove (ono di nju cijelu navuces za van) 26 kn. Tako kompletici majica i hlacice po 25 kn. Cak sam nasla preslatku majicicu za 8kn. I pepco ima snizenje zimskih stvari pa sam nasla bundicu za 35 kn. Nama ce ionako te deblje stvari trebati, a ovo je doslovce po cijenama 2 kave 😁 pa eto ako tko ima potrebe,da znate da ima 😘😘😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Ja idem u bolnicu samo dami dečko dobije potvrdu. Da budem sigurna da će je dobiti. Iako sam čula divne stvari za primalja i obitelj ali nisam sigurna jel nakon njihovog tečaja dobiješ potvrdu???
    Tečaj u rodilištu (ne želim ti reci krivo jer sam čula samo tako) traje svega dva puta. Muž nakon ta dva puta dobije potvrdu. 

  • Nsrm30

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim trudnicama.. ja sam sad u 16 tjednu,tocnije 15+4, i jos uvijek imam mucnine i puna usta sline koja uzasno iritira i ne mogu je se rjesiti. Povracanje je prestalo prije par dana,ali blage miuucnine su i dalje tu. I neopisivi umor. izgubila sam 8kg. Nadam se da ce sve uskoro stati jer sad sam vec psihicki na rubu. Termin je 07.11

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Izdrži!!!! Probaj jesti bademe i piti mineralnu meni je to jakooo pomoglo! 

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    LEA1202

    Ja idem u bolnicu samo dami dečko dobije potvrdu. Da budem sigurna da će je dobiti. Iako sam čula divne stvari za primalja i obitelj ali nisam sigurna jel nakon njihovog tečaja dobiješ potvrdu???
    Tečaj u rodilištu (ne želim ti reci krivo jer sam čula samo tako) traje svega dva puta. Muž nakon ta dva puta dobije potvrdu.


    Kontaktirala sam ih i rekli su da ako zelim potvrdu o da da treba u rodiliste na tecaj. Evo misterij rijesen, onda cu i ja u rodiliste :)
    Evo kopirati cu ti sta su mi napisali (primalja i obitelj):
    Postovana
    Imamo pauzu 7 i 8mjesec tako da možete već sada krenuti s radionicama jer se plaća samo godišnja članarina 200kn i za tu članarinu možete svaki mjesec kroz godinu dana doći na radionice koliko god vam treba ne samo prije nego i nakon poroda!
    Organiziramo također i dodatne radionice koje se plaćaju 50kn po radionici ali to prema potrebi kako članice žele i kako predavači se dogovore i to vam je zapravo to, o svemu uvijek obavijestavamo svoje članove na FaceBook stranici udruge!
    Nadam se da sam pomogla!  

    I jos:
    Postovana partner je dobro došao na sve radionice ako je u mogućnosti da ih prođe s vama, mislim da sto se tiče poroda možda bi mu koristilo : Iskustvo poroda i Majčinstvo nova uloga, novi identitet nova Ja.

    Sto se tiče potvrde za prisustvovanje porodu morate zvati 052376600 i zapisati se za tecaj u bolnici!

  • Deleted user

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    E hvala sto si mis kopirala! Da taj sam br i ja zvala! Ne znam kad ti je termin, meni su rekli da dodjem na tečaj u 7mj a znam da je tečaj i sad početkom 6mj.. no dobro isto mi je za ta dva puta realno.

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    LEA1202

    E hvala sto si mis kopirala! Da taj sam br i ja zvala! Ne znam kad ti je termin, meni su rekli da dodjem na tečaj u 7mj a znam da je tečaj i sad početkom 6mj.. no dobro isto mi je za ta dva puta realno.


    30.10. mi je termin ali voljela bih rijesiti tecaj cisto da dobijem potvrdu a poslije lako odemo na jos radionica ako mislimo da treba. Rađe bih početkom 7og da si muz moze isplanirati na poslu, ovo pocetkom 6og je nekako prebrzo :D
    Kad je tebi termin?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.