Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Hvala na brzim odgovorima. Evo kupila si upravo od almagee prenatal omega 3 +, pise da ima sve sto trudnici i bebi treba i da se moze pit od prvog pa do zadnjeg tjedna trudnoce.
    Danas me lovi umor i pospanost cijeli dan…jedva sam izdrzala na poslu. -.-

    [lilypie.com]

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Jutro cure, ja sam sva napuhana.. Jedva sam hlace zakopcala.. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Jane bocnula si me da se ovdje priključim, a stvarno  nisam  mislila  haha..  Pozz ostalim  curama,  trudna sam 4+3, narucena  na pregled 30.1.. Bez ikakvih  simptoma sam :o. Samo bolne  grudi  nw dodir i ponekad bol u trbuhu…  Nadam  se da nije los znak to..  Vama svima želim najvredniju trudnocu 😁💞

  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Angel ja sam imala u prvoj trudnoci isto tako krvarenje tj vise je bio ko neki jaki iscjedak dobili neke tablete za odrzavanje trudnoce pila ih tjedana dana. Onda kasnije mi se desilo opet odem na wc i opet krv i poslije toga vise nikad.
    Looda vila dobro dosla :) ja prva 3mj uzimam folnu a kasnije elevit onaj sa omegom.
    I meni se cini dugo to sto ste narucio. Meni gin rekla jednom prilikom da se do 12tt po uzv odreduje termin. Ali tko ce ih znati, svi imaju neke svoje teorije
    E da i elevit sam pila i nakon trudnoce dokle god sam dojila :)

  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Nestrpljiva dobrodosla :) ni ja nisam imala neke simptome u pocetku osim malo grceva pa evo beban vec 8 i po mj hehe sve to bude ok:)

  • Avatar b-b-k

    b-b-k

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Jutro cure
    Nestrpljiva - dobrodošla  koliko sam ja upoznata bolovi su u redu i ja ih imam tokom dana nekad slabiji nekad jači.
    Jane_Doe - ja sam od ustala od hlača  samo haljine iako me najlonke malo smetaju  

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    mislim da cu i ja prec na haljine 

    sva sam si cudna sad ovih dana.. odjednom me ulovi strah da ce mi se ponovit prosla T i onda se sjetim da imam neke simptome pa se smirim i tako se vrtim u krug cijeli dan..jedva cekam 25. da mi doktor kaze na cemu sam 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Hvala curke…  Ma znam da su zene različite sta se tice tih simptoma..  Al prva trudnoća  je završila loše pa nekakp to bez simptoma  me zabrinjava malko…  Ono pokušavam  bit pozivitivna i nadan se da da je sve u najboljem  redu i da cu cut srce kad dodem na pregled.  ❤️

  • Avatar b-b-k

    b-b-k

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Jane_Doe - shvaćam te potpuno jer ja sam imala par biokemijskih počela lagano krvariti i sve se bilo završilo u ovim danima koji mi sad slijede, sada je hvala Bogu sve uredu ali me isto uhvati strah neki, čak sam imala i neke čudne snove, a moramo se smiriti i misliti pozitivno i čekati taj dan kada će mi reći da srce kuca ali vjerojatno neću biti mirna dok ne primim u ruke i ne uvjerim se da ipak nije sve samo san 

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Mozda Vam se i ja pridruzim za par dana, ako izostane m i test bude pozitivan! 

    Mi smo na relaciji Hrvatska-Danska i imamo vec jednu curicu od 3 godine. Trenutno smo u Copenhagenu. Ovdje vam u cijeloj trudnoci naprave tek dva ultrazvuka.. prvi tek izmedju 12-13 tjedna, a drugi 18-20 i to je to. Smatraju da trudnoca nije bolest (logicno da nije, ali..) i da nema potrebe za konstantnim pregledima ako je sve uredu. Po njima mi svi ispadamo paraonicni. Tako da, ako test pokaze plus, morat cu se psihicki pripremiti na sve…

    Be the change you wish to see in the world..


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.