Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Hvala na dobrodoslici :) mene u prvoj t nista nije bolilo, nisam ni mucnine imala, a sada me grudi uzasno bole, toliko da mi i dodir majice ponekad smeta, isto ponekad imam osjećaj  kao da cu dobit al nista  strasno, i nemam mucnine zasad… 

    [lilypie.com]

  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Jutro :)
    Svekyca ja sam u prvoj trudnoci imala mucnine od negdje 8tt do 17. Al ne one jake s povracanjem vec bi znalo samo tu i tamo bit malo muka. Ali recimo grozde mi se zgadila i dan danas ga ne mogu jest a prije sam jako voljela.
    Kako ste danas?

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    pozdrav cure, ja sam rekla da necu prec na ovu temu dok mi doktor ne potvrdi da je sve ok ali ipak sam tu 
    treca trudnoca, druga beba. po ZM sam 4+5 i 25.1. imam pregled.
    ipak mi je lakse ovdje s trudnicama usporedjivat simptome, i nadam se da ce nam se pridruzit jos cura s teme Tko planira i radi na bebi 
    u prvoj T sam imala mucnine jako dugo, pa sam onda imala zgaravicu do kraja.. za sad mi mucnina nije strasna, ode pa dodje tako da mi je lakse 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar b-b-k

    b-b-k

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Jutro
    mene još mučnine ne muče ali nemam baš apetita i osjećam se kao balon baš sam napuhnuta. 
    Inače mi se danas baš spava a na poslu sam valjda ne budem zaspala nad tipkovnicom  

  • Avatar b-b-k

    b-b-k

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Jane_Doe dobro došla :) čestitam
    da bolje je ovdje kad imaš s kime podijeliti i iščekivati zajedno 

  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Jane dobrodosla :) istina, sve je lakse kad imas potporu koja zna tocno kako se osjecas.
    Bbk nema spavanja 😂 mene je isto znao tako lovit umor spavala bi do podne i onda opet popodne al sad kad vec imam jedno dijete mogu zaboravit na to haha

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! Evo, i ja sam na poslu, upravo na pauzi.. 
    Hej Jane_Doe, neka te s nama! I ja sam 4+5, i naručena sam za pregled dan poslije tebe.
    Vrtim se već dvije noći, stalno idem piškiti, tako mi već tjedan dana. Malo me brine to, jer sam i prije imala pojačano mokrenje, ne mogu trpiti moram odmah na wc. Bila sam već na urinokulturi i ultrazvuku prije radi toga, i nisu ništa našli.. 
    Pazite li na prehranu, jeste radile kakve izmjene?

    [lilypie.com]

  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Jutro cure, ja sam isto tako umorna, uzasno sam spavala, skoro pa i nisam, nikako se nisam mogla namjestit… Jane_Doe dobrodošla 

    [lilypie.com]

  • Avatar b-b-k

    b-b-k

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    pandica1805 bude se spavalo kada se dođe doma 
    kako ste vi tako brzo na pregled naručene  meni je danas 5+5 a pregled mi je 29.01. dva tjedna moram čekati a vrijeme stoji 

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    ja sam mislila da ce i mene tako oko 29.,30. narucit ali eto..nadam se samo da ce se vidjeti dovoljno i da ce sve biti ok :)
    kad sam s malom bila T sam mogla spavat valjda 24 sata..budila sam se samo da bi jela i onda opet spavanje  za sad me ne hvata takav umor, ali s mojim malim priljepkom nebi ni mogla spavat 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.