Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Crna191

    Cure evo me u sobi..4350gr i 52cm..moj gigant Mihael je stigao u 19:42..malo sam ga vidjela samo..neće mi ga donijeti koza na kozu i bas sam tužna zbog toga ali dobro..
    Nešto su mi na sv.duhu kad su radili carski zeznuli sa maternicom i sad je preporuka nikako vise djece..sutra se javim detaljnije ako će vas sto zanimati..idem sad spavati jer jedva gledam..


    Draga cestitam ti od ❤! Mihael je pravi veliki decko 😊💙😇 uzivajte sad, volite se, mazite i pazite 🤗 
    Bas sam ljubomorna na sve vas koje ste rodile. Jedva cekam i ja upoznati svog bebolina 😊🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Amy jesi otisla doktoru provjeriti? Javi novosti.
    Maslacko haha, pa ne znam koja ce od nas dvije prije…jos su tu i igri Nas_bebach i Rorry🙂
    Kod mene se i dalje nista ne dogada…nocas sam sanjala da vise nisam trudna😳😣
    Sretno danas na pregledima cure! 

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Looda_vilo ja sam sanjala da sam rodila i isli smo kuci iz bolnice i ostavili bebu u ducanu 🤦‍♀️  jer znas, svi normalni ljudi vode jednodnevnu bebu u ducan 😂
    Crna Cestitke 😘 odmor ti je sad najbitniji.. odspavaj koliko mozes a onda cete se maziti 😍

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Jutroo curee 
    Crna191 čestitkeeee Mihael dobroo došaaooooo 💙💙💙💙 sada polako i odmaraj
    I ja sam sanjalaistu stvar samo ja nisam pustila bebu u ducanu nego sam sanjala sve i porod i kakva je  beba svee i onda me moj malac probudio i kaue moras na wc hahaha 😂😂
    Amy jesi otisla sta kazu ?
    Looda_vila ja sam ti po doktorima trnutmo u 38 tjednu, a po mojoj računici sam u 39t… Kad bude počelo vidit cemo ko je u pravu 😂😂

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar sarajka

    sarajka

    Broj poruka: 276

    Prijavi adminu

    Justme123 u pravu si, ništa nije toliko striktno a ponekad se pitam koliko tačno i UZV može da procijeni, i izmjeri . Koliko su samo puta pogriješili u procjeni težine bebice?! ☺️
    Amy javi nam jesi li se javila ljekaru? Mislim da sve mi čim primjetimo nešto čudno, neuobičajeno, i nismo sigurne da tako treba , trebamo otići na pregled…. 

    https://lb1f.lilypie.com/aOUdp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Jutro klokanice 😀
    Crna191 čestitam na Mihaelu 🎉🎊🎉🎊🎉, baš je pravi veliki dečko 😀
    Meni su Lukasa donijeli prsa na prsa nakon 12 sati od carskog otprilike, bila sam pod totalnom narkozom, možda će i tebi tako 😀
    A kaj su ti zbrljali sa maternicom na porodu? Napiši kad ćeš bit u stanju 😘
    Sarajka AFI ti je skroz u redu, i moj je bio takav u 38 tjednu, panika je ako padne ispod 9cm, a na otprilike 5 cm ideš rađati, a preko 20 cm ako je onda je višak, od viška plodne vode jedino kaj se može desiti je da ti ranije pukne vodenjak 😀
    Amy jesi išla u bolnicu, ne zvuči mi to normalno, pogotovo zeleni iscjedak, moguće mekonijska plodna voda a to nije nikako za zezanciju.

    [lilypie.com]

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Suncica,Crna cestitam od srca!

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Hahah cure bas imate lude snove 😂😂
    Moj mali je nocas nenormalno lupao, gurao, kopao, ne znam ni ja sta sve nije radio 😂 mozda pokusava na pupak izaci van 😂 i evo cijelo jutro je situacija ista haha. Al neka ga, volim kad je tako aktivan 🤗
    Zadnjih dana mi je bas jako pojacan iscjedak, gusti i bijeli, valjda je to normalno.. ja sam od pola 7 ujutro u akciji, prala prozore haha ako me netko vidio sigurno si je mislio gle ovu ludacu 😂😂 a popodne se idem pocastiti frizurom.. kako cete vi provesti dan? Sta kuhate danas? 

    [lilypie.com]

  • Rorry

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Jutro cure!  
    Suncica,  Crna, cestitam na bebicama 👶👶
    Moja je danas uzasno mirna,  a inace je ujutro bas aktivna,  tako da se malo brinem.  Dobro da imam kontrolu… 

    [lilypie.com]

  • Avatar sarajka

    sarajka

    Broj poruka: 276

    Prijavi adminu

    Isssa

    Jutro klokanice 😀
    Crna191 čestitam na Mihaelu 🎉🎊🎉🎊🎉, baš je pravi veliki dečko 😀
    Meni su Lukasa donijeli prsa na prsa nakon 12 sati od carskog otprilike, bila sam pod totalnom narkozom, možda će i tebi tako 😀
    A kaj su ti zbrljali sa maternicom na porodu? Napiši kad ćeš bit u stanju 😘
    Sarajka AFI ti je skroz u redu, i moj je bio takav u 38 tjednu, panika je ako padne ispod 9cm, a na otprilike 5 cm ideš rađati, a preko 20 cm ako je onda je višak, od viška plodne vode jedino kaj se može desiti je da ti ranije pukne vodenjak 😀
    Amy jesi išla u bolnicu, ne zvuči mi to normalno, pogotovo zeleni iscjedak, moguće mekonijska plodna voda a to nije nikako za zezanciju.


    Mnogo mi je lakše kad još neko podjeli slično iskustvo . Ustvari nakon što ste mi ti i Justme objasnile , uopšte više ne brinem . 😊 Stvarno puno znači podrška koju pružamo medjusobno na ovom forumu .💓

    https://lb1f.lilypie.com/aOUdp2.png [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.