Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    800kn???? OOOMMMMGGGGGGGGGGGG
    Jaslice-vjerojatno ce D u 9.mj krenuti… ako se tata ne ponudo  ne pitam ja njega nista otkad je bio izdramatizirao kad sam bila trudna…
    Ja sam vise kao ona iz 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    *ZLOCESTE MAJKE mama 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Kiki ovo nam je prvo cijepljenje.
    Dena to je AD za refluks ali nema mi smisla “samo” zbog toga prekidati s dojenjem… druga stvar da on ne dobiva na tezini, ovako se patimo s tim presvlacenjem i pranjem robe no bar sisa. Mogu reci da on to cak bolje podnosi nego na pocetku, ne place onako jako kao prije. Sad prije par minuta je sisao nakon skoro 3h spavanja (valjda od cjepiva), prozdro ciku i sve ali apsolutno sve povratio, muz mokar, pod u lokvicama, mali zabljuvan… i naravno jos jednom pocikio istu kolicinu. Tu je malo povratio i eno zaspao zacas. Bas me zanima kakva ce biti noc obzirom na cijepljenje.

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    I_me

    Barbi13

    nisam znala za cijepivo protiv roto virusa,sta se on placa?
    Da. 2 doze 800kn. Mene je dokt nagovarala da uzmem al ipak nisam..


    Ovdje u DE je dzabe tj zdravstveno pokriva

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Sanjchi obozavam kremsniteee! 🤤🤤🤤
    Marijana kako je proslo cijepljenje? Jel jako plakao? Meni je to koma, mi imamo 21. 12



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Marijana

    I_me

    Barbi13

    nisam znala za cijepivo protiv roto virusa,sta se on placa?
    Da. 2 doze 800kn. Mene je dokt nagovarala da uzmem al ipak nisam..

    Ovdje u DE je dzabe tj zdravstveno pokriva


    Ovdje je besplatno za nedonoscad, dojecu koja imaju problema itd.. za zdrave bebace se placa. Pa ide hoces-neces 😥


  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    E daaa…reko mi dragi da cemo kupit susilicu..hahaha…mislim da nis od tog al vidjet cemo😅 misam se nikad susretala s tim strojem..kak ro radi? Sta je potrebno od instalacija? Odvod, struja?


    Ovisi kakvu kupujes.Ja imam onu koja ima posudu za vodu i netrebas nista osim struje,pa mislim da su te i najbolje.Posudu ispraznis i nemas brige.Meni je zakon, sva sreca da sam je kupila jer sam se preporodila od kad je imam, netrebam vise tak ves stavljati po radijatorima i vjesalicama, a super je sve mekano i cak pola toga ne peglam vise jer nije potrebno.

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Dolores jel peglaš bebin veš kad izvadiš iz sušilice? 


    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Dolores,ja imam isto sa posudom.. i isto sam se preporodila.. 
    Sanjchi u mn je gorenje..
    Aurora,ja ne peglam A robicu,jer nema potrebe.. samo kad vidim koliko onih dlacica sitnih skupi na filteru..

    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Aurora da bebin ves obavezno sav peglam zbog bakterija.
    Sanjchi i moja je gorenje, za 6 kg veša i nije bila neka skupa, model ti je D624BL , ja sam zadovoljna.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.