Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zelimobebu2701

    zelimobebu2701

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Bokic svima, napokon da se i mi malo javimo. Maloprije se nas dvoje presvučemo, papa malac i čujem kaka on i kad je završio jelo bljucne, ništa očistim to šta je zabljuckao idem ga presvuc da može pajkit, taman ga očistim i frajer se pokenja po peleni izvana, ocistim ga ponovo, a on se popiski lijepo po svemu  Robica sveee, ništa ajde mama ispočetka. U zadnje vrijeme svako malo se popiški ili po čistoj peleni u sred presvlačenja ili po robici 
    Ne znam jeste vidjele od ponedjeljka je akcija u Kaufladnu ima svašta za bebe. Ima povoljnih stvari. 
    U zadnje vrijeme smo mu  kupili dosta toga u NKD-u i mogu vam reč da smo jako zadovoljni, ima baš pamučnih stvari i ugodnih na dodir, a povoljno je. I sve što imamo iz Lidla nam je suuuper. I više ne nosimo 50, sad smo najviše na 56 hihi. A iz C&A veličine 62,68 su mu sad dobre, nevjerojatno kako se razlikuje to. I da dobili smo ljulju i dečko je zadovoljan, ali ne da je dugo u njoj, nekako najviše voli biti u kolicima i krevetiću. 
    Bebice su vam preslatke, ima lijepih cura za naše frajere kolko hoćeš. 

  • Avatar zelimobebu2701

    zelimobebu2701

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Pomoć u kući muž je na godišnjem i to je najbolje što je može biti. Ja ne volim da mi se neko mota po stanu, ne mogu se opustit, bila to moja ili njegova mama, najljepše nam je kad smo sami. On zna većinu kuhat, šta ne zna mu kažem kako što i nama super. Imali smo ponuda da bi došli kupat malog, odbili smo pa nismo mi glupi da ne možemo okupati bebu. Kad dođu vidjet ga prije kupanja je razlaz jer želim da ima svoju rutinu nakon kupanja papanje, pomazimo se i u krevetić.

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Panica joj ne sjecam se. Davno smo to kupili. To je ustvari bila velika deka koja je prekrojena za druge potrebe. Al imas deke na tu foru u jysku, emmezeti, mislim da sam vidjela u kiku isto..
    Mamuka jel nas citas?? Kako ste vas dvoje?

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Cure,jel znate kad sjeda porodiljni, kojeg datuma??

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    sretna

    Cure,jel znate kad sjeda porodiljni, kojeg datuma??


    Kazu 17og. Ali meni je prosli mj sjelo 15og.


  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Ajd ak kojoj sjednu ovaj tjedan u pbz-u nek javi. Nemam internet bankarstvo pa ne vidim

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Naravno daa je najljepse kad mozes sam☺ Mm isto kuha, pegla, per i sve sta treba, al problem je sto radi 6 dana nocne po 10 sati, mora se naspavati, a zeli biti i sa sinom. A godisnji je cijeli iskoristio da bi bio uz sina i mene u bolnici. I ja sam nadalje odbila pomoc takvu gdje bi mi netko se motao po stanu. Snalazimo se i mi Samo sam mislila kako je lijepo kad ti moze doci mama/sestra/kuma/netko u posjet na sat-dva da bar malo da poprime dijete ili koji put da mozes kod mame na rucak. Nismo ni mi prljavi ni gladni ali ne stignem vise ko prije, s obzirom da moram i paziti jer cim malo vise se krecem prokrvari sav.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Nama bila patronazna. Nisam ni znala do jucer da imamo trudnicu u zgradi i da je rodila. Pa kad je isla kod te mame svratila je i do nas. Niju ju vagala niti nista  al je rekla da na ocigled raste i mijenja se. 😆☺
    Malo joj je pricala i zapisala tezinu i cm sa prvog pregleda kod pedijatrice da ima u svojoj evidenciji. Rekla je joj se javim kad malena napuni 4 i pol mj da mi da smjernice u nadohrani iako ona preporuca tek sa 5-6mj da se krene sa kasicama.. kaze ako mama ima mlijeka i beba lijepo napreduje nema potrebe prije. 


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    A jucer sam pricala sa cimericom. Ona je bila na prvom pregledu kod pedijatra sa mj dana i sljedeci je sa 3 mj. Ne znam zasto takva razlika i nitko joj nije rekao nista za cjepivo sto se dobiva sa 2 mj. Al neka.. dok moze izbjec bar mj dana cjepivo blago njoj.. takve male ih pikat 😢


  • Avatar panica

    panica

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    Sretna, hvala za info za dekicu i svaka čast za vježbanje, ja bih se trebala nečeg isto primit ali čekam pregled kod gin, a sva sam mlohava i osjecam se jako slabo, kilaža mi je ispod predtrudničke, a i onda je bila preniska🤔
    Dena, jako mi je žao što imaš problema s oporavkom, tebi je vjerojatno šav puknuo prije nego je zarasto i sad je to prevelika rana da zaraste do kraja, da li postoji opcija da ti na to mjesto stave šav ili dva, budući da ti je bris bio dobar?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.