Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, nije cijena visoka s ebaya… nego istu prodaju u HR u nekim trgovonama za troduplo vise 😯 Na to sam mislila 😊

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Nena0310

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Ne znam kako funkcionira da vas oznacim jel isto kao i obicno sa @ ili? 😂😂😂

    Sanjchi255 hvala ti 😍 iako nikad nisam razmisljala o muskim imenima. Ja sam znala da je deckic al jos uvijek sam bila skupljala zenska 😂😂😂

    Barbs hvala puno 💙 ima nas sve mlađih hahah 😛😛😛

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Dena sretnih 6
    Nena dobrodosla..wow koja mlada mamica. 
    Sa 22 nisam znala di mi je dupe di glava, zatvarala sam svaki klub
    Sretna super za dobar provod.
    I me super za slapicu..saljem joj veliku pusu 
    Belle ahh moja bolna tocka..uspavljujem ga na lopti a spava iskljucivo na rukama!! Sad kad sam procitala kako Sanjchina Lucka spava sam popizdila i utrpala ga u kolica, upalila mu ovcu, pokrila tetrom da ne vidi van i eno ga gunđa..na bas ful gunđanje cu ustat i prodrmat mu kolica.

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ustanovili smo odavno da Sanjchi ima srece s Luce 😂😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Nena0310

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Srnac hahaha hvala ti :D
    Znam, vjerujem ti.. I meni ne tako bilo do nedavno. Da ih nisam zatvarala nebi upoznala njegovog tatu hahaha 😂😂😂

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Srnac,si isla na metli van?
    Ja se uvijek zajebavam da su me morali na metli tjerat,kad se klub zatvarao!😂🔫




    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Belle84

    Cure, kak vi uspavljujete bebe tijekom dana, na rukama, u kreveticu? I gdje vam spavaju preko dana?


    U zadnje vrijeme joj dam sisat na krevetu. Ili zaspi ili se pocne glupirat pa ju stavim u krevetic pa zaspi za par min.
    A prije sad sjedila snjom u krilu i sisala bi i prebacim ju u kolica ili njihaljku kad zaspi. Zavisi sta mi je blize. 
    Nekad upali iz prve nekad iz 5 puta.


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

     zasto imam curicu?! Zasto?! 😂😂😂
    Toliko slatkih stvari za njih 😊😊
    Danas sam joj kupila u C&A prsluk  vel 74 za 130kn, a muz si kupio hlace za 150. Kaze pljacka na bejbi odjelu 😂😂😂
    Kupila i kumi kompletic hlace, majica i prsluk al sam iskoristila bon za 50% 😂


  • Nena0310

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    I_me

    zasto imam curicu?! Zasto?! 😂😂😂
    Toliko slatkih stvari za njih 😊😊
    Danas sam joj kupila u C&A prsluk vel 74 za 130kn, a muz si kupio hlace za 150. Kaze pljacka na bejbi odjelu 😂😂😂
    Kupila i kumi kompletic hlace, majica i prsluk al sam iskoristila bon za 50% 😂


    Hahaha slazem se sa tobom, s tim da je meni i za deckice robica preslatka. Sve sto je tako mini😍😍😍
    Ja sam neki dan u h&m uzela dva kompletica koja sam vidjela prek neta i naravno odmah u kupnju 😂😂😂

  • Nena0310

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.