Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Jutroo mame mi budne od pola 8,spavala je sinoc od pola 10,do ujutro…..mi smo se jucer konacno dogovorili da bi krstenje u 6 mj.,vjerojatno 24.,ako svecenik odobri i kumovi budu mogli 
    Pocela se je okretat i na trbuh i sa trbuha na leda,sad joj nije dovoljan gym nego je ima po cijelom tepihu ,moram i ja kupit neku vecu podlogu….
    Dena sretnih 6 mjeseci ja nemogu ni zamislit da nam je vec tako blizu,ajme pola god. vec ode

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Maslacak super kad imas tako sestru negdje,pogotovo ako ima plazu blizu….mm i ja nikad nismo uplacivali negdje ljetovanje,nego uvijek putujemo negdje od grada do grada i obicno odemo u inozemstvo,al sad sam bas rekla da bi negdje sa Leom mogli otic na par dana mislim na jedno mjesto da uplatimo,samo neznam gdje…ima muzeva sestra stan u Splitu pa bi mogli i dolje negdje,a usput bi mogli i do Medugorja sa Leom,to mi je velika zelja,jer do sad sam ja bila 2 puta a muz jednom,sad bi htjela da odemo zajedno

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Jutro mame!
    Klea cestitam na krstenju! Dora je bila predivna! 😍 Drago mi je sto ste se dobro proveli i sto su sva djeca bila dobra. Nas krstenje ceka za 2 tj, jucer sam bila u areni i nisam nista nasla za obuci 😩 ja bi neku haljinu, a nisam nasla nista da mi se svida. Svi isfuravaju neka odjela, sako i hlace, sto mi isto nije lose al ne znam….
    Kod nas i dalje traje budenje po noci svaka 2 sata, uzas, premoreni smo i na rubu zivaca. Ja ne znam sto njega toliko budi…
    Dva dana mi nije kakao tako da mu vise necu davati rizine pahuljice dok ne krenem i s ostalom hranom jer ga zatvaraju, a ne dajem jos nista drugo da ga otvori. 
    Mamasita bravo za okretanje! 🤗
    Dzenny Alara je predivna! 😍
    Dena sretnih 6 mj Viktoru! Zar vec pola godine…😳
    Klea sto si ti na kraju obukla? 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Romi super za dogovor za krstitke👐👐 ajme okretanje..a sto kad krenu puzati??😅😅


    Sve me strah toga Sanjchi,vec sad gledam sta sve moram maknut,da si sluvcajno ne srusi po glavi i sebi,bit ce svega,al moramo i to proc…tek onda ih necemo moci ostavit nigdje same

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Na more idemo od 15.7. do 5.8., tri tjedna ciste uzivancije i jedva cekam! Idemo na Prvic i u Primosten, odnosno jedno malo mjesto blizu Primostena. Tamo ljetujemo vec par godina i predivno je, lijepe plaze, cisto more, puno hlada… 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, ahahahhaa, mali sefovi 😂😂😂
    Romi, super za okretanje! I super za putovanja 😍
    Maslacak, i kod nas je sugavo vrijeme 
    Diego upravo rasturava gym… okrece se na ledja u krug, tj kao kazaljke na satu 😂😂😂😂
    Kiki, zao mi je sto nisi nasla nista… Kako je Sanjchi rekla, uvijek naidjes na nesto kad se nema novaca… ili kad ne trazis…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Muz je KONACNO poceo razmisljati o krstenju MEDJUTIM spomenuo je 4.mj i ja mu kazem: 14. i 28. ne mozemo.. 14. je djevojacka.. 28.MOZDA idemo na pir… ne znam.. nemamo jos pozivnicu… ne znam ni

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    barbs

    Muz je KONACNO poceo razmisljati o krstenju MEDJUTIM spomenuo je 4.mj i ja mu kazem: 14. i 28. ne mozemo.. 14. je djevojacka.. 28.MOZDA idemo na pir… ne znam.. nemamo jos pozivnicu… ne znam ni

    *sto ceka ta frendica jer me druga zvala na djevojacku 28.  Ako jos malo bude cekala za pozivnicu, ja cu joj reci da ne dolazimo 😂 Mislim, nisam zlopamtilo ali ona se nije potrudila doci na NASE vjencanje…
    ugl… krstenje…
    kao 1.Muz jos nije izabrao kuma
    kao 2.kupujemo novo auto i on bi sada da mi idemo u neki restoran… (ne znam s kojim parama 😂😂😂😂)
    kao 3. morali bi prije ici u crkvu popricati sa svecenikom…
    Kiki, zao mi je za ne spavanje… ako te sto tjesi, i Diego i dalje ne spava… i

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    *Cesto se ugl budi… ima noci kad se odmorim jer spava vise nego inace a ima noci kad je svako malo budan
    Sad trenirmo vecernje spavanje ahahahah

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    E bas tako, kad mi ne treba ili nemam novaca ima svega, a kad trazim, nista… 
    Barbs i V je to poceo raditi ali u kinderbetu. Odguruje se od ogradu i tako vrti u krug i onda glavom nabija u ogradu al nista to njemu ne smeta 😂😂 
    Novo je odizanje od poda. Dakle lezi na ledima i istovremeno digne noge, glavu i gornji dio leda i tako stoji par sekundi. Ja ne znam od kud mu snaga za to! A to radi kad hoce da ga dignemo. Prije je samo pruzao ruke a sada kao da zeli sjesti. 
    Hocete vi raditi vjezbe posjedanja? 
    Tko je slao onaj stolac za sjedenje? Nisam za njega cula, ali sam citala da se djeca ne bi smjela pasivno posjedati, dakle ono podupiranje jastucima pa da kao “sjedi”. Sad ne znam kako tocno radi daj stolac?  



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.