Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Jutro! Evo i mi kavicu pijemo. I rakiju!🤔
    I me,i tebi cestitam na jack coli..nisam to iskomentirala.
    Moj muz kad je doma voli rakiju popit uz kavu ujutro..i onda mene nagovara dok ne pristanem..
    Dobro je kaj je samo vikendom doma ujutro..pretvorio bi me u alkica😂
    Danas sve nesto opusteno..jos neznamo ni sto cemo za rucak..sve se nekako nadam da ce on rec da ce napravit.

     blazeni vikendi 😂😂😂😂
    Maslacak ko da citam za svog muza 😂😂😂
    Isto sve … svaku nedjelju moram trgnut jednu rakijicu snjim 😂😂😂
    Mi cemo danas za rucak ribu, tj muz i bratici ce, a meni ce napravit pastu sa tartufima 😍


  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    I_me

    Maslacak31

    Jutro! Evo i mi kavicu pijemo. I rakiju!🤔
    I me,i tebi cestitam na jack coli..nisam to iskomentirala.
    Moj muz kad je doma voli rakiju popit uz kavu ujutro..i onda mene nagovara dok ne pristanem..
    Dobro je kaj je samo vikendom doma ujutro..pretvorio bi me u alkica😂
    Danas sve nesto opusteno..jos neznamo ni sto cemo za rucak..sve se nekako nadam da ce on rec da ce napravit.
    blazeni vikendi 😂😂😂😂
    Maslacak ko da citam za svog muza 😂😂😂
    Isto sve … svaku nedjel ribu, tj muz t pastu sa tartufima 😍


    U zdravlje Maslacak i I me jel to neka dobra travarica koliko vidim…neka neka treba malo,to je zdravo…mm nije bas za alkohol,tu i tamo popijemo crnog vina kad imamo ribu za rucak,al ja bi tu i tamo popila jack kolu ili pivicu,a glupo mi samoj,da ne budem ko alkic….moji svekar i svekrva imaju 80 god. i svaki dan prije rucka popiju rakijicu i 1 dcl vina crnog,i zdravi su ko dren,svekrva neznam kad je zadnji put bila kod dr.,a meni je jedna doktorica rekla da je za tumore na prsima popit kruskovu rakiju jednom dnevno a za miome lozovacu 

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    I me-hhahahhahha! Ja moram 2..kaze on-mora se na parno stat. I sve ok kad imamo neku dobru rakiju..al krusku smo popili..sljivu smo popili..jos ima nesto malo sto sam za rodjendan dobila..al to cuvam ako ce netko ko dodje u goste popit..a ovo kaj on toci..neko sranje..dodje mi da se ispovracam! Neznam sto je-nismo ustanovili..mislimo da je neka jabuka i breskva..mjesano..a kiselo fuj!
    Romi,onda se od sad ne bunim..svaki vikend rakijica-za zdravlje mislim🤣
    Sretna-sve najbolje malom za rodjendan!




    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Uf,tartufi? Meni smrde,nisam ni probat mogla..
    Kaze sestra da se na njih moras naviknut!
    Joj,jedva cekam da na more dodjemo. Jos 20 dana! Odmor za mozak!




    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Uf,tartufi? Meni smrde,nisam ni probat mogla..
    Kaze sestra da se na njih moras naviknut!
    Joj,jedva cekam da na more dodjemo. Jos 20 dana! Odmor za mozak!


    A njih ili volis ili ne.. 😂
    Vecini smrde a ja se davim u njima 😂😂
    Gdje dolazis? Umag? Ili sam te pobrkala s nekim..znam da je netko pisao da u Umagu ima nekog…
    Doci cete u najbolje vrijeme.. lijepo toplo..pravo proljece 😊


  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Romi hahaha tako se V smije med sestrama 😆 Al smijesno mi je, dok je dosel doma uopce nije plakal, a baku i dedu je vidil kad je imal mjesec dana, dok je puno ljudi bilo koje je prvi put vidil i osto nije plakal. A sa braticima je provodil, poslje nas, najvise vremena. Mora da je od putovanja i umora to bilo. Sad je dosel necak na kavu, V se probudil, malo ga gledal i sve je dobro dalje.
    Sanjchi pa ako neidete van zemlje ne treba vam. 
    A gle, dok sam se priviknula mi je pasalo da ga ima tko preuzeti, oboje ima prednosti i nedostatke. 
    Jel ti stigo tepih za L?
    Maslacak ja sam luda od te rakije, moj vozi svaki put i uzima ko got da mu nudi, a popije svake prijestupne, na tavanu imam korpu rakije, s tim da sam pola bacila. Meni osobno je dobra samo domaca medica, sa puno meda.
    Banana mi smo vec probali, tolko mu je bila fina da je cijelu staklenku slistil, vjerojatno bi i vise da sam mu dala.
    Jesam ja jedina koja ne hrani po kalendaru??🤔

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Da. Mi idemo u Umag. Pa u kopar..u shoping!
    Dena,nisi jedina..ni ja po kalendaru ne hranim!
    Luka se isto davi u bananama..to najradje jede.
    I jucer kak smo isli kod kumova..kupila mu kasicu..pojeo samo pola..a inace je gladus veliki!
    Drugaciji okus nego ovo kaj mu doma radim..morat cu uvest koju kupovnu svaki tjedan..da nebi odbijanja bilo.




    [lilypie.com]

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Hej curke, jel koja ima ili planira nabaviti bumbo stolac? Gdje god citam misljenja su skroz podijeljena..nekome super nekome ni pod razno. Navodno bebe u tome smiju sjediti vec od 3mj jer je kao ergonomski ispravno bla bla i ima hrpu certifikata. Ja sam misljenja da se bebe ne posjeda dok se ne posjednu aliiiii T mi ima 9kg i vise ne mozemo koristiti viper ni ljulju a ne lezi mu se. Gym mu se i dalje sviđa ali se malo izgyma i bok! Ostalo na ruke..Bumbu imam doma i mislila sam ga u nju stavljati na kratko kad krenemo sa klopicom..nemam pojma

    [lilypie.com]

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Srnac to na slici je taj stolac? Meni izgleda ko kahlica?! 🤔 Al ne kuzim, ako ne sjedi, na tom se nema gdje nasloniti ili? Meni je super ovaj sto imamo doma, moze sjedit , a moze bit u polusjedecem/lezecem polozaju i dosta je visok i ide do 13kg.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.