Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    sretna

    Ljuta sam! Grade nasipe svima osim nama u pokupskoj dolini, nas ko j….


    Njima ti je cilj zastiti samo karlovac..sve poslije ko j..
    Logoriste spada pod gradsku cetvrt…znas da se uvijek odande javljaju! Al cula sam da je na gradac dosao pijesak i vrece…sutra idem kod svojih..pa cu znat i stanje u Mekusju..al mislim da im je to zadnja rupa na svirali.




    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Evo i mene konacno,neznam jel mi bolje kad je muz doma ili kad ga nema,nekako kad je doma cijeli dan,koliko mi pomogne oko nje barem sta je nosi toliko meni bez veze ode vrijeme kao da se bolje organiziram kad ga nema 
    Barbs D. je bas narastao i mijenja se,kao da mu je kosica pocela rast,bas se promjenio,al i dalje je prezgodan 
    Sanjchi L. je ko i uvijek preslaaatkaaa 
    Kiki bas super sta si uzivala kod mame,ja planiram drugi vikend kod svoje ic,ako ih ne poplavi voda,do mojih nemoze doc al prilaz Og. uvijek pliva…jedva cekam malo L. dat da odmorim i da oni uzivaju u njoj
    Maslacak  kucica je super,mogu samo zamislit kako uzivaju,pogotovo ona,kad moze ulazit i izlazit koliko hoce…..jel moze voda doc do vas,jel vas vec koji put poplavilo?

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Sretna jel moze i do tebe doc voda….uf koma je to sa tim poplavama….zaboravila sam te pitat dal sama peces tortu il si narucila,kakvog je oblika

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Sanjchi - Lucija je medena, kako su joj rumeni obraščići 
    Kleaiva - boja je genijalna, i kompletić i sve, javi kako je prošlooo.
    Barbs - ja sam nekome obećala već svoju L za snahu, mislim Violeti, ali ona se rijetko javlja, pa mijenjam zeta. Ako nas Diego hoće. Pa kaj, mogu živjeti u Puli, tak i tak su je nahvalili u dnevniku. 
    I_me - bravo za  jack colu. Ajme alkohol. Ja nisam pila alkohol više od godinu dana. Apstinencijska kriza na kvadrat. 
    Dena - ajme grozno, toliko ste putovali. Ajde bar je V to dobro podnio. Ja bi si počupala kosu. 
    Kiki - baš mi je drago da si se odmorila kod mame, kod mene je obrnuta situacija, mi kad dođemo kod mame ona stalno skače oko nas da mi to ide na živce….užasna sam, znam… 
    Maslačak - ne znam što bi vam rekla za poplave, grozno je to. Super je ova kućica, jeste ju puno platili. Ja sam gledala tako nešto, i djelovala mi je ful skupo.
    Sretna - sretno sutra! 

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Romi

    Evo i mene konacno,neznam jel mi bolje kad je muz doma ili kad ga nema,nekako kad je doma cijeli dan,koliko mi pomogne oko nje barem sta je nosi toliko meni bez veze ode vrijeme kao da se bolje organiziram kad ga nema
    Barbs D. je bas narastao i mijenja se,kao da mu je kosica pocela rast,bas se promjenio,al i dalje je prezgodan
    Sanjchi L. je ko i uvijek preslaaatkaaa
    Kiki bas super sta si uzivala kod mame,ja planiram drugi vikend kod svoje ic,ako ih ne poplavi voda,do mojih nemoze doc al prilaz Og. uvijek pliva…jedva cekam malo L. dat da odmorim i da oni uzivaju u njoj
    Maslacak kucica je super,mogu samo zamislit kako uzivaju,pogotovo ona,kad moze ulazit i izlazit koliko hoce…..jel moze voda doc do vas,jel vas vec koji put poplavilo?


    Romi to sam i ja primjetila puno vise toga napravim kad sam sama a kad je on kuci vucem se ko strudla😂😂😂

    URL = https: //lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Maslacak s gustom bi i ja usla u princezinu kucicu a Luka mi je super s tom kapicom sad gledam dva puta tvoj sticker i ne mozes vjerovat da ce osam mjeseci bas je velik😊😊

    URL = https: //lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Cure nadam se da nece bit poplave😘😘😘🙏

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Kucica je bila 500 kn. Vikend akcija je u plodinama. Da je skupa-je..ali im je to zajednicki poklon..jos za sv. Nikolu je muz dobio novce za njih u firmi..al mi nikako odlucit sto cemo im kupit da mogu oboje koristi.
    Barbi samo dodji,ima unutra kuhinja..i stol..mala ce ti sigurno kavu skuhat🤣
    A sto se tice poplava..ja odkad sam se udala nemam problrm s tim..al ce roditelji plivat..ugl u kucu nikad nijr usla-osim podrum..al to ni ne racunam..ali dvoriste je cijelo pod vodom.
    https://youtu.be/DgbgG6_Bq3I [youtu.be]
    Evo vam jedan filmic!




    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Jutro djevojke! 
    V spaval ko anđelcic mali, od pola 8 do 5, pa jos malo svega i svacega sad do 7 i evo nas na kavici.
    Gleda on wtf gdje su svi, samo cekam da pocne vikat “baka, deda, upomooooooc” 😅😅
    Jucer su ga dosli bratici vidjeti i plakal je ko kisna godina, nisu mu smijeli na oci, dok sam otisla s njim van smije se i igra, vratimo se k njima plac..nemam pojma sta ga snaslo🤔 
    Maslacak kucica je bas cool😎 i nisam komentirala dok si rekla da V izgleda starije, ja sam inace to uvijek za tvojeg L mislila, al mislim da to tak na slikama izgleda, u zivo je V bas beba.😉
    Curke, jeste vi radile bebama osobne? Mi smo sad napravili V i tak mi je cooool 😎😍😎

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Jutro, curke 
    Hvala vam kao prvo na kom za Diega  Šarmer je kao i tata  Dzenny ga je rezervirala, ali svakako će to biti njegov izbor ehehehe  
    Sanjchi, joj, to za poplave - grozno. Baš o tome non stop pričamo… Strašno.
    Maslačak, jako lijep poklon. I ja sam htjela kupiti kučicu za dvorište, ali ću zamoliti nonića od muža da napravi drvenu  On voli izrađivati, pa vjerujem da će mu to biti zadovoljstvo. Sve stolove i klupice drvene koje imamo u dvorištu je on napravio. 
    I me, neka ste uživali 
    Hedge, nažalost, stranica nema ocjenjivanje. Jučer je napisala da će mi poslati majicu. Čekam do petka ujutro i onda šaljem lijepu poruku na zid  Kao što rekoh, ja za te novce neću propasti, ali mi je žao. I evo. Sada mi je to znak da nikada više na račun ne uplatim, pa tko ne želi na taj način nek odj* Ja sam platila na račun jer pouzećem si uzmu proviziju, ali neka… rađe ću tako platiti nego da me netko fino sj* 
    Netko je pisao na FACTCOOL? A baš sam mislila naručiti za Diega bodiće kratkih rukavića… Znači, ništa od toga.
    Inače, moja kuma nije zadovoljna ni STROOPSom… Rekla je da je više puta naručila, uredno joj jave da nekih artikla nema (ona namjerno više naruči za free pt!) i uredno joj pošalju ostalo što je naručila. Prvi put je njena nona platila ne znajući da je ona mislila to vratiti, ali drugi put je rekla da čim dođe pack da će im reći da ga ne želi. Mislim, nije u redu!  Oni ne shvcaćaju da ljudi međusobno pričaju i da ako ima pozitivnih komentara, ljudi će kupovati od njih, a ako ima negativnih izgubit će potencijalne mušterije.
    Meni je žao što sam bila glupa i išla platiti uopće tu majicu umjesto da idem u grad gdje tiskaju majice i tamo napravim… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.