Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Luce, hahahaha, baš mi ne idu u zadnje vrijeme te on line kupovine ahahahaha ali najgore od svega, to je jedino loše što mi se desilo (ako isključimo FBI prijetnje ahahah) Što god sam uplatila mi je stiglo… I to sam morala u poštu jer poštari nisu dostavili ni pakete niti papiriće…
    I da, naručila sam neku tutu sa stranice ROSEA 
    Sretna, SRETAN ROĐENDAN L-U!!!!  Lijepo se provedite i profeštajteeeeee!!!!!!! 
    Klea, nadam se da ste se lijepo proveli! 
    Romi, joooojjj, super je kad su nam muževi doma. Stvarno je puno lakše… 
    I me, nama je banana od 4-6mj na kalendaru… S time da je i pedica rekla da to sve ovisi po kojem kalendaru gledaš… Al on na veliko već jede. 
    Maslačak, i ja Diegu dajem dok ne vidim da pljuje! 
    Mi smo jučer bili kod kumova s Diegom. Od 19 do 20:30. Zaspao je oko 21.30. Legla sam uz njega, malo sisa, malo duda, malo maženje i bez drame je zaspao…  I da, popila si 2 light bambusa  

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Gleda on wtf gdje su svi, samo cekam da pocne vikat “baka, deda, upomooooooc” 😅😅


    HAHAHAHA LEGENDA 
    Što se tiče plakanja kad je vidio bratiće, to je normalno  Nije ih dugo vidio… Pa Diego je plakao kad je vidio moje roditelje nakon što nisu bili jer su bili bolesni, a svaki dan je tata bio ovdje prva 3 mj… to je normalno 
    Sanjchi, osoba im traje PET godina! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Mi krenuli sa spavanjem od 22-06 vec par noci. Sve joj se poremetilo, uspavljuje se od 20 h pa potraje do 22. Jedno buđenje ima i onda opet nikako je uspavati. Ufgf, opet mi se spava
    Danas je sunce napokon, proljece je vani. Moramo iskoristiti jer vec sutra opet kisa!
    Dena i mi smo napravili osobnu, cekamo da bude gotova. Da mozemo do Kopra otici, nek se nađe.
    Barbs ja sam pisala za factcool, ne bi vise narucila.
    Rijetko narucujem robu, ali definitivno cu radije probati i vidjeti nego ovako. A i usteda nije neka.
    Banana je u mojem kalendaru na mobu isto od 5 mj.
    Na svakom je drukcije, necu to previse ni gledati.
     Mi cemo danas probati jabuku

    [lilypie.com]

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Ovo za plakanje, isto i kod nas. Jucer bila kod mojih i bas je plakala kad su je uzeli brat i cura. Zaboravila ih je jer ih rijetko vidi. Cijelo vrijeme sam je ja nosila, a plan je bio da se odmorim malo

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Dobro jutro😘😘😘kavica i sunceeeeeeee weheeeeee.Barbi slike su😂😂😂😂😂😂maslacak drage volje bi dosla da mi princeza skuha kavicu😘😘idem citat dalje….

    URL = https: //lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Jutro cure kavica i kod mene….
    Barbs kad si davala prvi put bananu D.koliko si mu dala,ja planiram danas dat L.,al neznam koliko da joj dam za prvi put
    Dena to je normalno da place,jer ih nije dugo vidio,i moja L. sad place na sve koje dugo ne vidi ili vidi prvi put,a prije nije plakala…e moja ne place jedino na mlade decke kad vidi,nevjerojatno al istinito,njima se smije,ajme reko sta me ceka,vec sad sarmira

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Barbs slike suu 
    Dena mi smo radili osobnu L. kad je bila 3 tjedna stara,i toliko je smjesna na slici da svaki put kad je vidimo umiremoo od smjeha mislim da ce i njoj bit fora kad naraste i vidi
    Sanjchi ako ne mislis ic s njom van granice ,mozes jos pricekat za osobnu,nebi je ni ja radila da ne idemo stalno negdje van

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Jutro! Evo i mi kavicu pijemo. I rakiju!🤔
    I me,i tebi cestitam na jack coli..nisam to iskomentirala.
    Moj muz kad je doma voli rakiju popit uz kavu ujutro..i onda mene nagovara dok ne pristanem..
    Dobro je kaj je samo vikendom doma ujutro..pretvorio bi me u alkica😂
    Danas sve nesto opusteno..jos neznamo ni sto cemo za rucak..sve se nekako nadam da ce on rec da ce napravit.




    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.