Jesenske bebe/mame 2019.💞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Emax

    Emax

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Zdravi cure 🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️ Kako napredujete sa spavanjem? Je li ima nekih promjena kod nekoga? Spavate li vise manje ili isto jos uvijek 😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Emax

    Zdravi cure 🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️ Kako napredujete sa spavanjem? Je li ima nekih promjena kod nekoga? Spavate li vise manje ili isto jos uvijek 😂


    Moj malac je spavao  dosta kroz dan jede igra se sat vremena i onda pola sata spava.. Sada poslje dorucka nema spavanje vec igranje do rucka znaci 3-4h se igra pa ruca i onda nakon rucka otp za pol sata ode spavati pola sata rijetko me pocasti sa sat vremena spavanja. I onda jos jednom posljepodne odspava pola sata i do navece nista.. Inace ide spavati oko 20h,21h ali nekad se desi da ostane budan do 22h…budjenje oko 5,6h pojede i nastavi spavati do 8,9h.. I tako nam je vec mjesec i pol ako ne i vise.. 

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Hej cure, ja ko padobranac upadam, ne stignem bas pratiti, uz njih dvije uvijek posla. Starija je prekjucer krenula ponovno u vrtic pa je lakse.
    Danas smo.bili na cijepljenju, nije ni pisnula kad je dobila pikicu, inace je stvarno dobra i vesela beba, to svi kazu.
    Malo stagnira na kilazi, u mjesec i pol dobila je 400 g, sad ima 7160 i 68 dugacka. Sutra moramo izvaditi jos krv u sklopu sistematskog, danas je bila enormna guzva, da se vidi da nije eventualno slabokrvna pa ima manji prirast tezine. Ja mislim da mora samo vise papati. Ono neko vrijeme nije bas htjela kase ali sad opet papa, vocne voli, povrtne nikako ali ce rado pojesti juhe ili nesto takvoga. Kad probas kupovne, povrtne kase, stvarno su gadne.
    Kad ste pocele bebama davati vodu (dojene bebe)? Naravno da sam danas zaboravila pitati. Ima sad 6,5 mj.

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Curke, radite li bebama same dohranu/kasice ili posegnete i za kupovnima? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Valkris

    Curke, radite li bebama same dohranu/kasice ili posegnete i za kupovnima?


    Ja uvijek imam u rezervi  kupovne jer zbilja ne stignem nekad nista od njega jer sve obavljam dok on spava a kako spava samo dva puta dnevno po pola sata zbilja ne stignem uvijek mu nesto skuhati. Kombiniramo ili hipp kasice ili grisolino ili kornelino nesto bude.. Al evo ide mu i drugi zub tako da danas nije za hranu uopce jedvaaa da je popio 3 boce cijele mljekace danas.. Pije caja dosta i nemogu ga nasilit da pojede cijelu dozu koju inace jede. Ali vesel je i sve okej pa ga necu ni siliti vjerujem da zbog zubica nezeli jesti. 

  • Newmama

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 🥰🥰 Drage mame i trudnice pozivam vas da nam se pridružite u novootvorenoj grubi na FB kako bi tamo razmijenjivale iskustva i recenzije 🤗🤗 NAZIV GRUPE : Recenzije by Mame & trudnice 

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Evo i mene nakon nekog vremena. Muž se vratio na posao, sad je baš aktivno s bebanom. Dva zubića, počeo ustajati, otkrio utičnice itd. 
    Jeja, koliko znam, čim se krene s kašicama daje se i voda. Moj je na AD, ali sam tako čitala.
    Valkris, za sada kuham. Trenutno smo na dvije kašice. Večer prije smislim šta ću pa ako trebam neke žitarice potopiti i sl., onda napravim pripremu. Nije uvijek jednostavno kad je mali turbo aktivan, a pitanje je i koliko spava taj dan. Pokušam pripremiti šta mogu kroz jutro pa onda ubacim u kuhalo prije hranjenja. Kad odemo negdje, ponesem u termos torbi. Snalazim se. Za sada je tako. Ako zagusti, nije smak svijeta ni dati kupovne kašice, ali dok mogu, pokušam skuhati.

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Ma i moj je dosta zahtjevan pa racunam da necu puno moci pripremati nakuhavati, tj. da nekada jednostavno nece biti prilike 😐 🤷‍♀️
    Isto odspava pola sata 3 puta recimo.
    Znam da nije smak svijeta dati kupovno, dosta frendica mi kaze da one redovito su davale kupovno.. Vjerujem da je jednostavnije pogotovo kad nekud idete da.. 
    Hvala :) 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke,
    Sorry na upadu, ali ima li koja knjigu Beba vođa dohrane, a da ju želi prodati?
    Ako da, javite mi se na mail 🌺 pesorda.ana@gmail.com
    Hvala!😘

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    hej, jel jos ovaj forum ziv ili se negdje prebacilo?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.