Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 798

    Prijavi adminu

    travanj:
    ivonab 18.4
    kejtiooo 19.4
    ruis 22.4.
    marija96 22.4.
    bebolinka 23.4.
    mercuria 23.4.
    željka 24.4.
    kejtiooo 24.4.
    lavendera 24.4.
    mini 25.4.
    popokatepetl 25.4.
    petra 25.4.
    donnaP 26.4.
    tinnaa 29.4.
    macuhica 29.4.
    arianne 29.4.an.sc.
    tinchi 30.4. uzv
    snowwhite 30.4.
    svibanj:
    lol 2.5.
    anny 2.5.
    tinchi 2.5.
    clair 3.5. an.sc.
    jeleenaa 4.5.
    arianne 6.5.
    claire 8.5.
    mama 10.5.
    melodi 13.5.
    sanya 13.5.
    teicaa 13.5.
    nora 15.5.

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

    [tickerfactory.com]

  • ikica_90

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Ja se još nisam krenula mazuckati, ali planiram kao i u prvoj trudnoći uzeti od bio baze kremu za strije (ona se dobije u trudničkom paketu u dm-u, pa ko nije podigao svoj možete u bilo kojem dm-u) i ulje od melema za mame 😁 meni se to pokazalo kao super kombinacija jer nisam u prvoj trudnoći dobila strije, iako sam se mazala samo jednom dnevno tak da isto planiram i sada 😁 a i ak dobim, a bože moj iskreno ne zamaram se s time 😊 ja još uvijek svakako spavam, ali vjerojatno tamo oko 20tt budem krenula više na lijevom boku 😁 u prvoj trudnoći sam gledala da spavam na boku bilo kojem kak mi paše, da ne ležim na leđima, ali morala sam ponekad si kičmu izravnati pa bi legla malo i na leđa, ali najčešće sam to prakticirala dok sam budna da ne ostanem dugo na leđima 😁 ja mislim da ću za novog bebača uzeti ogradicu za kinderbet jer sam ovu iskoristila za krevet starijem, a ostalo imamo tako da se nadam da ću barem tako smanjiti neke troškove 😁 jedino trudnicku robu ću si uzeti par stvari jer ovaj put planiram raditi do 45 dana prije poroda. Zadnji put sam bila na čuvanju trudnoće pa sam zapravo bila stalno u tajcama koje sam bome iznosila i nakon poroda 🙈🤣  cure koje trebate kupiti dosta stvari mislim da sam vidjela da je od 19.-21.4 u Family Mallu u Zg neki sajam beba i trudnica pa možda budu neki popusti iako kad su ti sajmovi znaju i oni koji sudjeluju dati popust i online taj tjedan 😊 pa škicnite malo 😘

    👱‍♀️ ‘90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔’88, normozoospermia

    AIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024
    [tickerfactory.com]

  • DonnaP

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    ikica_90

    Ja se još nisam krenula mazuckati, ali planiram kao i u prvoj trudnoći uzeti od bio baze kremu za strije (ona se dobije u trudničkom paketu u dm-u, pa ko nije podigao svoj možete u bilo kojem dm-u) i ulje od melema za mame 😁 

    Jooj, nažalost, DM-ov paket za trudnice nije ni približno kakav je bio. Prije nekih mjesec dana sam dobila vrećicu kao za školske papuče i u njoj savjetnik i knjižicu s pogodnostima.

    👩🏻 28
    Pokušavamo od 11.mj.2021.
    😥 2./2023. biokemijska
    🩸24.12.23.
    + 18.1.
    💊 Novalac, Folacin 5mg
    7.2. - 6+3 ❤️KČS+ (5,87mm)
    22.02. 8+4 2,08cm
    22.03. - 7,3 cm

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 148

    Prijavi adminu

    LadyD

    nora gdje si se narucila u porecu?
    melodi iskrene sucuti 🙏
    misko zao mi je i nadam se da ces uskoro ponovno u pokusaje ❤️
    drago mi je za dobre preglede do sada 💪❤️
    termini su upisani 😉
    lennucia dobrodosla nam ❤️ kad ti je iduci pregled?
    >>sto se tice robice ja cu nekako kroz ljeto kupovati da bude spremno mj pred termin… necu nigdje pozurivati 😉, ja nisam nesto za gnjezdo… izabrala sam onu kao korpu jer mi je puno prakticnije baratat s njom ako npr beba spava u dnevnom a moram u sobu robu peglat ili sl.. samo ju prenesem, ima cvrsto dno,rucke i prakticki bude u tome dok se nepocne okretat … i posto sam sve poklonila opet cu ic kupiti, kolica cu neka veca 3u1 tako da imam i korpu( zadnja su imala podizac za polako podizanje ), jaje koje cu koristit za auto i sportski kada se posjedne … meni je bitno da ima onu precku ispred u sportskom i da bude 100%ravno kada spustim, sto se tice korpe preferiram najvecu koju nađem, također ispod mora imati sto vecu onu mrezicu jer u vecini idem s njima u kupovinu ili da moze stat sve za na more (slikovito 🤣), cure koje zive u zgradama tj na katu/katovima bi preporucila da vode racuna o tome dali ih unose u stan ili ostave u ulazu.. tezina je presudna kad se penjes /silazis vukuci kolica ,bebu, i jos torbu sa potrepstinama.. uglavnom moraju imati velike kotace zbog raznih terena na kojima sam kroz godinu i zadnji put sam imala bebetto vulcano i sto se tice cjelokupnog bila sam zadovoljna 95% (onih 5 % je mali minus jer je sportski dio bio malo komotniji pa sam morala ubacivat kratko vrijeme neke jastucice zbog udobnosti i cvrstine radi bebice), vec sam spomenila baby monitor i preporuka je da pogledate izdajalice na vrijeme i dobro se informirate o dojenju jer kad bebe dodju bit ce puno manje vremena 😉 sto se tice robice plan je min 10-15 bodijica i tako isto oblekica imati zbog pranja, susenja i osobnog iskustva (desavalo se da smo se znali presvlaciti po 5-6puta jer nam je taj dan kakica uredno pobjegla.. pa racunajte 😉) i u mom slucaju tetrica nikad dosta pa cu ovog puta uzeti i one xxl par komada jer su nam falile sa sekom… ja se racunam u one majke koje moraju imat sve za nedaj boze za hranit i presvlaciti a ostalo (nune, ogradice, igracke, inhalatori, kadice… to moze i pricekat dok se nepokaze potreba/navike kod bebe i da si olaksam zivot 😉


    Lina Štefanić ma da imaju jos dvije jako hvaljene
    Dunja Benčić i Tena Kovacevic.

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol,novalac
    🩷🩷it’s a girl🩷🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Taman s pregleda, sto ja obozavam ove jutarnje pregledee 😅
    Sve je u savrsenom redu, bebica lijepo napreduje i… 100% je curica 🩷🥰

    👩🏼 30
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕
    [tickerfactory.com]

  • ikica_90

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    DonnaP

    ikica_90

    Ja se još nisam krenula mazuckati, ali planiram kao i u prvoj trudnoći uzeti od bio baze kremu za strije (ona se dobije u trudničkom paketu u dm-u, pa ko nije podigao svoj možete u bilo kojem dm-u) i ulje od melema za mame 😁
    Jooj, nažalost, DM-ov paket za trudnice nije ni približno kakav je bio. Prije nekih mjesec dana sam dobila vrećicu kao za školske papuče i u njoj savjetnik i knjižicu s pogodnostima.


    Ajoj baš glupo, očito su sve srezali 🙈 još malo pa će dijeliti samo one kupone sa popustima 🤣🙈 

    👱‍♀️ ‘90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔’88, normozoospermia

    AIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024
    [tickerfactory.com]

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 148

    Prijavi adminu

    ivonab2306

    Taman s pregleda, sto ja obozavam ove jutarnje pregledee 😅
    Sve je u savrsenom redu, bebica lijepo napreduje i… 100% je curica 🩷🥰


    🩷🎊🥳🤰🏻super

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol,novalac
    🩷🩷it’s a girl🩷🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tinnaa999

    Tinnaa999

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    ikica_90


    Ajoj baš glupo, očito su sve srezali 🙈 još malo pa će dijeliti samo one kupone sa popustima 🤣🙈


    https://www.dm.hr/services/usluge-u-dm-prodavaonici/za-najljepsi-pocetak [dm.hr]

    Na kraju i jesu samo kuponi s popustima i torba. Ne znam je li ovo sad novo ili im na stranici stoji nesto od ranije 😅🙈

    Sta se tice mazanja ja sam uzela naif ulje i kremu  i za sada mi je ok. A vidit cemo kroz neko vrijeme jel pomaze ista ili ne 🤣🤣

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    ivonab2306

    Taman s pregleda, sto ja obozavam ove jutarnje pregledee 😅
    Sve je u savrsenom redu, bebica lijepo napreduje i… 100% je curica 🩷🥰


    Cestitam 💖💖

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    Idući pregled: 20.5
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Da se nadovezem na nase sise 😂😂 nisam strije primijetila ali ja sam mislila da me je prije jako boljelo a nije nista kako me sada boli, pece da ne smijem dirnut 🥺 sto se ovog dm paketa tice ja sam u prosloj trudnoci podigla tad se dobiča i ona kremica koju svi hvale moram vidjet jel rok istekao, sad je da, cujem nesto bezveze.. Bas su srozali.. 

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    Idući pregled: 20.5
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.