Jesenske bebe 2023. šŸ‚šŸšŸŒ¦ļøšŸ¤°

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopuŔteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar JeluÅ”ićkaa

    JeluÅ”ićkaa

    Broj poruka: 859

    Prijavi adminu

    Allegra23

    Allegra23

    Lola1212

    Evo jos jedne koja seceri grasak
    Lola, o Lola.. tko si ti da sudiÅ” o tome Å”to netko Å”ećeri? Post u kojem je napadnuta opisala Å”to dava svojoj bebi uopće nisam pročitala. Tako da nisam stala u njezinu obranu za neÅ”to Å”to je Å”ećerila. Ako je to napravila to je samo njezina stvar. Kao Å”to rekoh, ako smatraÅ” da za tvoju bebu to nije najbolja stvar, nećeÅ” to primjeniti. Kao neki nisu ljeni i nauki i bave se svojim djetetom, ali zato imaju vremena Å”irit toliko zloće po forumima.

    Nisu ljeni, a nauki su* podosta


    pusti to im je i cilj da se raspravlja sto vise o tome. šŸ˜‰šŸ˜˜Ā 
    Nego ne sjećam te se sa grupe. Da nisi promjenila nick ili?

    [tickerfactory.com]

  • Allegra23

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    JeluÅ”ićkaa

    Allegra23

    Allegra23

    Lola1212

    Evo jos jedne koja seceri grasak
    Lola, o Lola.. tko si ti da sudiÅ” o tome Å”to netko Å”ećeri? Post u kojem je napadnuta opisala Å”to dava svojoj bebi uopće nisam pročitala. Tako da nisam stala u njezinu obranu za neÅ”to Å”to je Å”ećerila. Ako je to napravila to je samo njezina stvar. Kao Å”to rekoh, ako smatraÅ” da za tvoju bebu to nije najbolja stvar, nećeÅ” to primjeniti. Kao neki nisu ljeni i nauki i bave se svojim djetetom, ali zato imaju vremena Å”irit toliko zloće po forumima.

    Nisu ljeni, a nauki su* podosta

    pusti to im je i cilj da se raspravlja sto vise o tome. šŸ˜‰šŸ˜˜
    Nego ne sjećam te se sa grupe. Da nisi promjenila nick ili?


    Nisam. Imam ljetnu bebu i pratim ljetni forum. A ni tamo nisam bila aktivna u pisanju. Ovdje sam zalutala jer sam nemajka i eto viÅ”ak vremena umjesto bavljenja sa svojom bebom me doveo i do jesenskih beba. Inače imam curicu 6,5 mj staru. Papamo sve od kiselog kupusa, do Å”kampa, a volim djeliti i tortu sa mamom. Veliki smo gurmani i uživamo u svemu, najviÅ”e volimo provoditi vrijeme skupa i ne zabadamo nos u tuđe živote. Pozz svima majkama nemajkama ā˜ŗļø

  • Lola1212

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Allegra23

    Lola1212

    Evo jos jedne koja seceri grasak
    Lola, o Lola.. tko si ti da sudiÅ” o tome Å”to netko Å”ećeri? Post u kojem je napadnuta opisala Å”to dava svojoj bebi uopće nisam pročitala. Tako da nisam stala u njezinu obranu za neÅ”to Å”to je Å”ećerila. Ako je to napravila to je samo njezina stvar. Kao Å”to rekoh, ako smatraÅ” da za tvoju bebu to nije najbolja stvar, nećeÅ” to primjeniti. Kao neki nisu ljeni i nauki i bave se svojim djetetom, ali zato imaju vremena Å”irit toliko zloće po forumima.


    Pa sto se oglasavate, a niste ni post procitali na koji sam se nadovezala? Stvarno svasta.Ā 

    Sto ja smatram ili ne smatram uopce nema veze s ovom temom. Kao sto sam napisala, DOKAZANO je koliko je secer stetan i za stariju djecu, a kamoli za bebe. Ne polemiziramo o tome postoji li bog pa ja imam svoje misljenje, a vi svoje. Pricamo o znanstveno dokazanim cinjenicama, ne znam sta je tu toliko nejasno. Ovo je u rangu da neko sad dodje i napise JA MISLIM DA JE SUNCE PLAVO. Mislim ok, al u krivu si, jel.Ā 

    Crtici, plazma, secerenje kasica, posjedavanje u stolicu i to sve s bebom od 4 mjesecaā€¦ pogresno na toliko nivoa. Al tjesite se i dalje da imate pravo na svoje misljenje, a ne da ste lijene i neuke šŸ˜‚

    Itā€™s a girl šŸ’ž

  • Allegra23

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Nije jasno to zbog čega se i dalje držite za to Å”to netko drugi radi? O tome cijelo vrijeme govorim. Nisam rekla da je to Å”to je ona napravila ispravno ili neispravno. Bit svega je da ona odlučuje o tome kako će i Å”to sa svojim djetetom. Forum služi tome da se podjele iskustva, da ono Å”to misliÅ” da je ispravno možda primjeniÅ” i na svom djetetu, a ono Å”to misliÅ” da je neispravno zaobiđeÅ”. Nisam ovdje nikoga doÅ”la braniti samo me nerviraju pametnjakovići koji misle da je ispravno jedino ono Å”to oni sami rade. Ovo vrijeđanje ostalih, svi smo mi ostali neuki i neinformirani i trebali bi se nečega sramiti je neÅ”to na Å”to se jedna majka nebi trebala spuÅ”tati. Netko će slijediti internet netko svoje srce. I jednima i drugima dajem za pravo. To je to od mene.Ā 

  • Lola1212

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Allegra23

    Nije jasno to zbog čega se i dalje držite za to Å”to netko drugi radi? O tome cijelo vrijeme govorim. Nisam rekla da je to Å”to je ona napravila ispravno ili neispravno. Bit svega je da ona odlučuje o tome kako će i Å”to sa svojim djetetom. Forum služi tome da se podjele iskustva, da ono Å”to misliÅ” da je ispravno možda primjeniÅ” i na svom djetetu, a ono Å”to misliÅ” da je neispravno zaobiđeÅ”. Nisam ovdje nikoga doÅ”la braniti samo me nerviraju pametnjakovići koji misle da je ispravno jedino ono Å”to oni sami rade. Ovo vrijeđanje ostalih, svi smo mi ostali neuki i neinformirani i trebali bi se nečega sramiti je neÅ”to na Å”to se jedna majka nebi trebala spuÅ”tati. Netko će slijediti internet netko svoje srce. I jednima i drugima dajem za pravo. To je to od mene.


    Vi ocito ne razumijete kako forumi funkcioniraju. Da se svi slazu sa svima i da nema feed backa, ne bi postojali. Pobogu. Netko slijedi internet netko svoje srce. Hahahahha. Sta je s ovima koji slijede mozak i zdrav razum. Zaboli me s cim ko hrani svoje dijete, ono s cim imam problem je uvjeravanje drugih (a i sebe, al ok) da su to samo rAzLiCiTa MiSLjEnJa. Tu nema prostora za razlicita misljenja. Secer je steta i tocka. Stetan je za odrasle, stetan je za djecu. Za bebu od 5 mjeseci ne treba ni govoriti koliko je stetan. TO NIJE MOJE MISLJENJE, TO JE CINJENICA. Ako jos jednom procitam ā€œsvatko ima pravo na svoje misljenjeā€, pobudalit cu.Ā 

    Itā€™s a girl šŸ’ž

  • Avatar JeluÅ”ićkaa

    JeluÅ”ićkaa

    Broj poruka: 859

    Prijavi adminu

    allegra kako hranis bebaca onako komadići ili smiksas. Imam strah od davljenja ali bas ono šŸ˜‚ ovako kad napravi facu sa pasiranom hranom već mi se noge oduzmu.Ā 

    [tickerfactory.com]

  • Allegra23

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    JeluÅ”ićkaa

    allegra kako hranis bebaca onako komadići ili smiksas. Imam strah od davljenja ali bas ono šŸ˜‚ ovako kad napravi facu sa pasiranom hranom već mi se noge oduzmu.


    Kombiniram i jedno i drugo. Ujutro obično neka kaŔica smiksana. A ručak gledam viŔe komade davati. Sve joj ide ok za sad se nismo ni jednom zagrcnuli.

  • trudilica55

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    ni ja nikad ne bih stavila secer bebi u kasicu ali ne pada mi na pamet vrijedat zenu!Ā 

  • Avatar JeluÅ”ićkaa

    JeluÅ”ićkaa

    Broj poruka: 859

    Prijavi adminu

    Bog vam pamet dao ne ostavljam u sve kasice samo u jabuku Å”ećer jer je kisela šŸ¤£šŸ¤£
    Alegra pretpostavljam da ima zub ili dva. Ili ne mora imati ako ce tako komadiće jesti

    [tickerfactory.com]

  • Allegra23

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    JeluÅ”ićkaa

    Bog vam pamet dao ne ostavljam u sve kasice samo u jabuku Å”ećer jer je kisela šŸ¤£šŸ¤£
    Alegra pretpostavljam da ima zub ili dva. Ili ne mora imati ako ce tako komadiće jesti


    Nemamo joÅ” zubića. Svejedno si ona to nekako prožvače. Ako joj je komad preveliki onda ga ispljune. Bitno je da nije niÅ”ta tvrdo Å”to nebi mogli prožvakati.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaŔ da želiŔ!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. NemaŔ korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.