Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 860

    Prijavi adminu

    allegra kako hranis bebaca onako komadići ili smiksas. Imam strah od davljenja ali bas ono 😂 ovako kad napravi facu sa pasiranom hranom već mi se noge oduzmu. 

    [tickerfactory.com]

  • Allegra23

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    allegra kako hranis bebaca onako komadići ili smiksas. Imam strah od davljenja ali bas ono 😂 ovako kad napravi facu sa pasiranom hranom već mi se noge oduzmu.


    Kombiniram i jedno i drugo. Ujutro obično neka kašica smiksana. A ručak gledam više komade davati. Sve joj ide ok za sad se nismo ni jednom zagrcnuli.

  • trudilica55

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    ni ja nikad ne bih stavila secer bebi u kasicu ali ne pada mi na pamet vrijedat zenu! 

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 860

    Prijavi adminu

    Bog vam pamet dao ne ostavljam u sve kasice samo u jabuku šećer jer je kisela 🤣🤣
    Alegra pretpostavljam da ima zub ili dva. Ili ne mora imati ako ce tako komadiće jesti

    [tickerfactory.com]

  • Allegra23

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    Bog vam pamet dao ne ostavljam u sve kasice samo u jabuku šećer jer je kisela 🤣🤣
    Alegra pretpostavljam da ima zub ili dva. Ili ne mora imati ako ce tako komadiće jesti


    Nemamo još zubića. Svejedno si ona to nekako prožvače. Ako joj je komad preveliki onda ga ispljune. Bitno je da nije ništa tvrdo što nebi mogli prožvakati.

  • Avatar Pereca333

    Pereca333

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Jelusicka rado i preko Fb i preko Viber ili kako god, samo vidim da ovaj forum nema privatne poruke pa ne znam kako da ti dam kontakt. 
    Mi danas probali jabuku uzela sam od Hipp-a, i malo je bolje ali nije i dalje bas odusevljena. Valjda to u pocetku mora tako. Na kraju ja pojela teglicu i super je 😂 Kad projede pocecu joj kuvati svasta 😍

    11/2022 8 tt⭐😇

    11.01.23 + Test
    Baby Girl 🩷🤱

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 860

    Prijavi adminu

    Pereca333

    Jelusicka rado i preko Fb i preko Viber ili kako god, samo vidim da ovaj forum nema privatne poruke pa ne znam kako da ti dam kontakt.
    Mi danas probali jabuku uzela sam od Hipp-a, i malo je bolje ali nije i dalje bas odusevljena. Valjda to u pocetku mora tako. Na kraju ja pojela teglicu i super je 😂 Kad projede pocecu joj kuvati svasta 😍

    Alegra pokušat ću i ja jednom ali kad muž bude kući 😂Sto je sigurno sigurno je
    Pereca moze broj ili ime na gmail. red.me0804@gmail.com

    [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Blago vama kad jedu jos ikomadice, moja se jos uvijek i od mlijeka zagrcne😮‍💨
    Pereca ona zaspe u autu cim jede, onako sama bez ikakvog uspavljivanja, bas je bila avantura al jedva cekam opet negdje da idemo, dosta sam mirovala 9 mj, sad sam isto  pustena s lanca🫣😀

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.