Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 861

    Prijavi adminu

    Pereca pa to je to zubici idu sve nabreklo. Mojoj ništa ni na vidiku zato možda i jede. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pereca333

    Pereca333

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Jagoda a kako si sa spavanjem usput? Mislim jesi li je vadila iz sjedalice pa uspavljivala ili sama zaspi? Meni kuci moja L zaspi samo ako je pronosam u zamracenoj sobi, u kolicima zaspi ali se nakon pola sata probudi. Pa ne znam kako usput to rijesiti. Joj te je show i avantura  s bebom na put vjerujem😂

    11/2022 8 tt⭐😇

    11.01.23 + Test
    Baby Girl 🩷🤱

    [tickerfactory.com]

  • Lola1212

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Iz nekog rszloga ne mogu citirat post od Jelusicke gdje pise o prehrambenim navikama svoga djeteta. 

    Ja se stvarno, istinski nadam da nitko nece nista primjeniti iz ovog posta… bebu od 4-5 mjeseci hraniti plazmom, dodavati secer, posjedati u sjedalicu… zaista nesto strasnije nisam dugo procitala. Zao mi je, al ne, nije dovoljno samo voljeti svoje dijete, zivimo u 2024. godini i ocito je da imate pristup internetu, odnosno svim informacijama o prehrani beba. Hraniti bebu na ovaj nacin je zaista tuzan, od starta zapocinjsti s katastrofalnim prehrambenim navikama, ne pruziti priliku djetetu da spozna pravi okus pojedine namirnice nego se ista seceri i tu u trenutku kad im se najvise razvijaju organi, mozak, receptori okusa… ne znam uopce odakle bih pocela pisati, koliko je tu sve pogresno, od toga sto ste puno prerano krenuli s krutom hranom, pa onda sve ostalo. Da preduhitrim onaj seljacki komentar koji zasigurno slijedi “ I MI SMO TAKO JELI PA STA NAM FALI” - jedna smo od najdebljih nacija u Europi, djecji dijabetes i pretilost je sve cesca pojava i generalno su nam prehrambene navike katastrofa. Sramite se svoje neinformiranosti i neukosti, u vremenima kad su informacije udaljene jednim klikom. 

    It’s a girl 💞

  • Allegra23

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Upravo tako. I mi smo tako
    Jeli pa sta nam fali :) Koliko nam je internet olakšao mnoge stvari toliko nas je i unazadio time što se striktno pokušavamo držati svega pročitanog. Baš to, nekad toga svega nije bilo pa nisu niti svi bili pretili niti retardirani. Bitno je u prehrani kao i u svemu ostalome znati granice. Ako će beba i
    Pojesti keks plazme za doručak ne znači da ono i dalje ne jede raznovrsnu prehranu. Kao odgajatelj prečesto vidim situacije gdje se bebama i maloj djeci sve i svašta brani ( od hrane pa do ostalog ) a oni samo čekaju kad će doći u iskušenje gdje će to poskrivecki sve nadoknaditi. Ne znam onda šta smo time postigli. Samo opušteno od jedne opuštene mame! ;) Ps. Ovdje smo da bi razmjenili iskustva, ne solili pamet jedne drugima. 

  • Lola1212

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Allegra23

    Upravo tako. I mi smo tako
    Jeli pa sta nam fali :) Koliko nam je internet olakšao mnoge stvari toliko nas je i unazadio time što se striktno pokušavamo držati svega pročitanog. Baš to, nekad toga svega nije bilo pa nisu niti svi bili pretili niti retardirani. Bitno je u prehrani kao i u svemu ostalome znati granice. Ako će beba i
    Pojesti keks plazme za doručak ne znači da ono i dalje ne jede raznovrsnu prehranu. Kao odgajatelj prečesto vidim situacije gdje se bebama i maloj djeci sve i svašta brani ( od hrane pa do ostalog ) a oni samo čekaju kad će doći u iskušenje gdje će to poskrivecki sve nadoknaditi. Ne znam onda šta smo time postigli. Samo opušteno od jedne opuštene mame! ;) Ps. Ovdje smo da bi razmjenili iskustva, ne solili pamet jedne drugima.


    Jadni mi s ovakvim odgajateljima

    It’s a girl 💞

  • Allegra23

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    …a naša djeca s ovakvim roditeljima … Laku noć! ☺️

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 861

    Prijavi adminu

    Nemojte se vi sikirat za mene i moje dijete 😘 jednom sedmicno domaća jabuka i plazma keks ništa nece biti sigurno. Kao i u svemu granice su tu. Nikakvo trolanje i te gluposti 😙😙 pozdrav savrsenim mamicama

    [tickerfactory.com]

  • Lola1212

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Vjerujte da se ovdje nitko ne brine (ili kako vi kazete, SIKIRA) ni za vas ni za vase dijete. Samo bi mi bilo zao da ovdje zaluta neka neiskusna mama kojoj je ovo sve novo i pomisli da je ovo okej i standard- nije. Ima toliko krasnih recepata, foruma, pa i grupa na fb sa zdravim, jeftinim i svima dostupnim namirnicama. Dozvolite djetetu da spozna pravi okus mrkve, brokule, graska, oni ne znaju za rijec “bljutavo”. Za plazme i cokolade ce imati cijeli zivot, a u ovim najformativnijim momentima kada im se doslovno formiraju mozak i ostali organi, postedite svog djeteta junk fooda, slatkisa i secera. Vjerujte da je njima banana slatka ko nama bajadera. Jelusicki sretno, ne zaboravite doooobro zaseceriti danasnji obrok 😘

    It’s a girl 💞

  • Avatar Pereca333

    Pereca333

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

     Jelusicka ti si divna mama i radis instiktivno ono sto mislis da je najbolje za tvoje dijete. Od toga nema bolje. Kako kazes bebana jede i brokulu, piletinu, krompir …. i pruzas joj sve da se dobro razvija. 🩷

    Sto se interneta tice i informacija toliko se misljenja kose, preporuke se stalno mijenjaju, tako da je tesko znati sta je zaista dobro. Mnogi takodje sebi daju za pravo da se smatraju strucnjacimaI. Ima na instagramu primjera samoprozvanih strucnjaka koji prodaju svoje  planove ishrane ili spavanja za bebe, na osnovu svog “iskustva i dugogodisnjeg istrazivanja” tj iskustvo im je imaju dijete kod kuce i procitali su tri knjige na tu temu. 
    Internet je takodje postalo ruzno mjesto, gdje ljudi osudjuju ne razmisljajuci da se obracaju jednom ljudskom bicu, u ovom slucaju jednoj majci koja je mozda u tom trenutku ranjiva i ne misleci  kakav uticaj imaju te rijeci. Sta je sa empatijom silni strucnjaci. Postoji nacin da se iskustva razmjene, savjeti daju i  nesto komentarise bez agresivnog osudjivackog prizvuka. 

    _____

    Rado bih ovde razmjenjivala i dalje iskustvo sa dragim mamama ovde, i ako je ova tema postala zatrovana. 

    11/2022 8 tt⭐😇

    11.01.23 + Test
    Baby Girl 🩷🤱

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 861

    Prijavi adminu

    Pereca333

    Jelusicka ti si divna mama i radis instiktivno ono sto mislis da je najbolje za tvoje dijete. Od toga nema bolje. Kako kazes bebana jede i brokulu, piletinu, krompir …. i pruzas joj sve da se dobro razvija. 🩷

    Sto se interneta tice i informacija toliko se misljenja kose, preporuke se stalno mijenjaju, tako da je tesko znati sta je zaista dobro. Mnogi takodje sebi daju za pravo da se smatraju strucnjacimaI. Ima na instagramu primjera samoprozvanih strucnjaka koji prodaju svoje planove ishrane ili spavanja za bebe, na osnovu svog “iskustva i dugogodisnjeg istrazivanja” tj iskustvo im je imaju dijete kod kuce i procitali su tri knjige na tu temu.
    Internet je takodje postalo ruzno mjesto, gdje ljudi osudjuju ne razmisljajuci da se obracaju jednom ljudskom bicu, u ovom slucaju jednoj majci koja je mozda u tom trenutku ranjiva i ne misleci kakav uticaj imaju te rijeci. Sta je sa empatijom silni strucnjaci. Postoji nacin da se iskustva razmjene, savjeti daju i nesto komentarise bez agresivnog osudjivackog prizvuka.

    _____

    Rado bih ovde razmjenjivala i dalje iskustvo sa dragim mamama ovde, i ako je ova tema postala zatrovana.


    Htjedoh to sve napisati ali kontam ne vrijedi trositi tolike rijeci na ove strucnjake sto sve znaju bolje od mame za svoje dijete. A gospođa nije do kraja ni pročitala šta sam napisala. 😉
    Dakle mlade mame kao sto sam ja hranite i radite s djetetom onako kako vi smatrate da treba. Nema tu ni striktnih pravila jer ni sve bebe nisu iste tako da.. 
    Pereca tenks 😘 ako si za mozemo se čuti i razmjenjivati iskustva preko vibera ili fb. Ili ovdje ako ima neki inbox ili nesto

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.