Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 861

    Prijavi adminu

    Pereca333

    Jelušićkaa

    trudilica55

    pozdrav mame! imam bebu 4mj. kakav je vas dnevni raspored?

    Pozdrav
    Nama je malo duži period u 5 se budi 🤣 u 6 ruca i spavanje. U pola 9 kasica u 9 mlijeko i spavanje. Mlijeko i spavanje u 12 tako isto u 15 i nocno spavanje i mlijeko u 18h. Vise manje tako nam je uvijek nekad se pomjeri pola sata unaprijed ako smo negdje otišli.

    Jelusickakad si krenula s kasicama i kako ti jede bebana? S cime si krenula? Ja probavam svako malo ali ona samo gura vani ili stisne usnice i ne da da joj dam 😂 probala sam da sama uzima medjutim ona hoce samo kasiku da grize 😂 imam sad problem odbija i flasicu sve cesce velika je vec ima 8.5 kg i kontam spremna je da ruck nesto ali ne da nam se


    Krenula sam s kasicama pojede onako onu teglicu to joj je max i zalije vodom. Tako i kad domaću napravim istresem u tu praznu teglicu to mi je mjera. U biti slane sve jede samo sa slatkima slabo sve je to kiselo jabuka breskva i meni kamo li njoj. Bananu skoro nikako nece gadi joj se. Domaću kad pravim stavim šećera pa bude ok. Da ti pravo kažem ne gledam koja je za koji mjesec to ja odoka pravim sa namirnicama koje su vise manje sve ok. Danas sam uzela i plazmu mljevenu možda ce joj bolje ići uz jabuku. Griz sam isto probala zatim spinat i domaću piletinu točnije batak pa smiksala sa krompirom. Kupial samm i brokulu i karfiol i grasak pa i to ubacim. Mrkva takoder. Sve kasice koje pravim razrijedim sa mlijekom iz tetrapaka ako je pregusto. Nekada ispadne vise pa onda stavim u dvije teglice i frizider ima za dva dana. Jos uvijek je na hiip combiotik 1. Stavim je da sjedi u sjedalicu ili sebi u krilo. Pomalo ću joj davati i vodu od juhice i od graha vodicu i od corbi raznoraznih. Samo da okusi.  Tako je i moja oko 8 kg sad. 
    Drago mi je da se bar netko javio 😍 zamrla nam je tema a nisam u onoj grupi nešto mi se ne da 😅

    [tickerfactory.com]

  • trudilica55

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    trudilica55

    pozdrav mame! imam bebu 4mj. kakav je vas dnevni raspored?

    Pozdrav
    Nama je malo duži period u 5 se budi 🤣 u 6 ruca i spavanje. U pola 9 kasica u 9 mlijeko i spavanje. Mlijeko i spavanje u 12 tako isto u 15 i nocno spavanje i mlijeko u 18h. Vise manje tako nam je uvijek nekad se pomjeri pola sata unaprijed ako smo negdje otišli.


    uff 5:D
    ja nadobudno pratim budne prozore i da se probudi najranije pola 7 i navecer u 19h na nocno spavanje. za sad funkcionira, no nikako dnevne dremke stabilizirat. kasice jos nismo poceli, planiram za kojih mjesec dana

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 861

    Prijavi adminu

    trudilica55

    Jelušićkaa

    trudilica55

    pozdrav mame! imam bebu 4mj. kakav je vas dnevni raspored?

    Pozdrav
    Nama je malo duži period u 5 se budi 🤣 u 6 ruca i spavanje. U pola 9 kasica u 9 mlijeko i spavanje. Mlijeko i spavanje u 12 tako isto u 15 i nocno spavanje i mlijeko u 18h. Vise manje tako nam je uvijek nekad se pomjeri pola sata unaprijed ako smo negdje otišli.

    uff 5:D
    ja nadobudno pratim budne prozore i da se probudi najranije pola 7 i navecer u 19h na nocno spavanje. za sad funkcionira, no nikako dnevne dremke stabilizirat. kasice jos nismo poceli, planiram za kojih mjesec dana


    Pratim i ja sve živo i nezivo ali daba neide dalje.probali smo svakakve kombinacije. Možda ce poslije produzit dok jos malo poraste. Danju je počela malo ko duže i odspavat pa vidjet ćemo ..

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pereca333

    Pereca333

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Jelusicka i meni zao sto niko ne pise, ja pratim ljetne bebe i tamo povremeno pisem. 
    Ishrana Ja sam do sad samo mrkvici i tikvu probala, to je vise onako igra da vidim, necu da je forsiram, ali bih voljela da pocne malo ruckati jer se i s flasicom mucimo. Mi smo jos na hipp pre, kontam kad projede precicu odmah na 2. 

    Sto se rasporeda dana i spavanja tice rado bih napisala ali to se stalno mjenja. Tamam uhvatimo jedan ritam ona promjeni sve. Imali sko dane sa tri spavanjca ja mislila presla je na tri ono opet 4. Sad trenutno ustaje 6-7 , ima 4 spavanjca uglavnom jedan traje 45 minuta do sat vremena, budna ostane maksimum dva sata, ali oko 1:45 joj je optimalno i oko 7 ide spavati. Kad je budna malo lezi u baby gymu i igra se ili u baby bjornu i gleda mene kako nesto pospremam, pa se onda nas dve igramo, dajem joj igrackice, ili je stavim na stomak. Nekad i neke djecije knjige listam. Sve cekam da sazri i kontam onda neki konkretan raspored praviti ali nikako na zelenu granu, slusam nju i radim kako njoj pase jer ako probavam da ustimam da i meni pase samo se stresiramo. 

    11/2022 8 tt⭐😇

    11.01.23 + Test
    Baby Girl 🩷🤱

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 861

    Prijavi adminu

    Pereca333

    Jelusicka i meni zao sto niko ne pise, ja pratim ljetne bebe i tamo povremeno pisem.
    IshranaJa sam do sad samo mrkvici i tikvu probala, to je vise onako igra da vidim, necu da je forsiram, ali bih voljela da pocne malo ruckati jer se i s flasicom mucimo. Mi smo jos na hipp pre, kontam kad projede precicu odmah na 2.

    Sto se rasporeda dana i spavanja tice rado bih napisala ali to se stalno mjenja. Tamam uhvatimo jedan ritam ona promjeni sve. Imali sko dane sa tri spavanjca ja mislila presla je na tri ono opet 4. Sad trenutno ustaje 6-7 , ima 4 spavanjca uglavnom jedan traje 45 minuta do sat vremena, budna ostane maksimum dva sata, ali oko 1:45 joj je optimalno i oko 7 ide spavati. Kad je budna malo lezi u baby gymu i igra se ili u baby bjornu i gleda mene kako nesto pospremam, pa se onda nas dve igramo, dajem joj igrackice, ili je stavim na stomak. Nekad i neke djecije knjige listam. Sve cekam da sazri i kontam onda neki konkretan raspored praviti ali nikako na zelenu granu, slusam nju i radim kako njoj pase jer ako probavam da ustimam da i meni pase samo se stresiramo.


    Ma to je sve nestabilno i mi smo prešli na tri spavanca tek prije par dana do kad ce tako vicemo. isto ide oko 19:00 spavat sada. Ww nam je 2 sata izjutra poslije je 2:30 - 3:00 sata. Najduži nam je ovaj zadnji. Poslije podne je uspijem douspavat pa odvali 2 sata. a i to dokle ce trajat ko znna. Sto kažeš stalno se to mjenja. Igramo se na podu , hodamo vani kolica. Izjutra malo crtic. Malo auto iako joj je sjedalica bolna točka. Uvijek vriska🤣 

    [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Da javim pereca kako smo prosli s putovanjem…
    Prvih 550 km do prvog odredista sve super, od 6 i po sati, bila budna samo 15 min, ljepota(jer smo krenuli u 3 ujutro)
    Zatim nakon 2 dana jos 300km, onako, nije lose
    Ali povratak kuci oko 800km, kenjkanje plakanje, nejedenje… Oteglo se nikad stic… 
    Tako da je nas zakljucak putovat u vrijeme kad beba inace spava i super… 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Vidim sad da pisete o kasicama, moja ih jos nece, ponudim joj, odbija, ispljune sve i na kraju ja pojedem kasicu🤣a i prije sam ih sebi kupovala🤭

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 861

    Prijavi adminu

    Jagoda svaka čast ja jeeeedva i 20 km do mame odem 😂

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pereca333

    Pereca333

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Jelusicka i mojoj je auto bolna tema, th bude ona dobra ali joj dosadi i ne moze zaspati, jedva cekam da sjedi mislim da ce joj biti udobnije. Sad u jajetu je sva neka skucena i meni djeluje neudobno.  

    Jagoda hvala sto si se sjetila 🥰🩷 svaka cast kad ste izgurali takav put. 👍 mi smo kontali ici sad u februaru u posjetu familije ali kontam kod dve tri jedelje sacekati svi su bolesni, kaslju pa se brinem malo. Ali javljam kako ce proci put. Vec pravim spisak sta sve ponjeti 😂 samo flasice, njena hrana i sterilizator su mi pola kofera 😂

    Ja sam kasice krenula od povrca kako se kao savjetuje, isto tako samo izgura vani ili stisne usnice i nece. Medjutim danas cu dati jabuku i rizu da vidim mozda joj se svidi. Vec treci pokusaj, probam par dana vidim ne ide pa napravim pauzu, kontam kad bude spremna zrela projesce. 

    Ima li zubica ? Mi vec nedeljama slinavimo, sve je u ustima, desni otekle ali nikako da izbiju, a vide se jasno pod zubnim mesom dva donja 😂

    11/2022 8 tt⭐😇

    11.01.23 + Test
    Baby Girl 🩷🤱

    [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Jelusicka nadam se da ce vam se naviknut malo😊
    Pereca i kod nas prepuno sve stvari bilo, a kad smo se vracali, prenatrpani, u međuprostore neke stvari ubacivali😅 na pauzama kad je presvuces okreni je na stomak malo, i crtani neki joj u nuzdi pusti na mob dok nađete odmoriste,to su neki savjeti od nas
    I njoj curi iz usta, zna bit nervozna bas, isto se bijeli a nikako da izbiju, a kasice isto kontam kad joj se bude jelo jesce valjda… I tako… 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.