Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Blue, evo ja sam naručila online sa sinsaya upravo…pretežno haljine, dvije majice klasične i jedan donji dio trenerke pa ćemo vidjet kako će ispast. Ne mislim previše robe kupovat za sebe, još koje kratke hlače možda i to je to.
    Kiki, ja sam u dm-u kupila najlonke za trudnice i odlične su mi.

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar teich95

    teich95

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Prijateljica mi je narucila neku trudnicku suknju na sinseyu bas cu sutra kod nje na kavu pa cu vidjet kakva je..a ja skicam odjecu i tajce na zalandu pogotovo tajce jer sam vecinom u njima,traperice imam troje od prosle trudnoce ali stare tajce su mi vise za po doma pa trazim da si uzmem i kad idem negdje da imam nove..
    https://ibb.co/JtBysPX [ibb.co] 
    https://ibb.co/VQQhQ7t [ibb.co]
     nemogu poslat link jer se mora skinut aplikacija pa nece svi vidjet 🙂

    🧑 36 👩27
    2020g 👼 💔
    2021g 🧒 💙
    2023g 👧🩷

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Blue1986

    Blue1986

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    poisonivy2604

    Meni je inače njihova roba ok, pa vjerujem da je i trudničko dobro
    Ja gledam ove traperice u Mangu da si naručim
    https://shop.mango.com/hr/zene/hlace-skinny/skinny-traperice-za-trudnice_37132513.html [shop.mango.com]
    https://shop.mango.com/hr/zene/hlace-skinny/skinny-traperice-za-trudnice_37101009.html [shop.mango.com]
    na dobrom su popustu….


    Super je popust i fora model nisam naletila  još na takav da je to kao sastrane  obično idu sve preko trbuha

    28.1. +
    6.2. Uzv
    20.2. Uzv 21.3. Uzv 19.4. Uzv 17.5 Uzv 14.6 uzv 12.7 uzv, 2.8. Uzv https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;95/st/20230919/dt/6/n/Tia/k/c7ea/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Blue1986

    Blue1986

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Flowerson 🌸

    Blue, evo ja sam naručila online sa sinsaya upravo…pretežno haljine, dvije majice klasične i jedan donji dio trenerke pa ćemo vidjet kako će ispast. Ne mislim previše robe kupovat za sebe, još koje kratke hlače možda i to je to.
    Kiki, ja sam u dm-u kupila najlonke za trudnice i odlične su

    Super ,i ja sam donji dio trenerke, 2 traperica  ,i pidžamu  ali neću ni ja puno čisto da imam nešto, jer traperice koje imam nema sanse da obučem  ,neidu preko stomaka , super je što nam ide lijepo vrijeme  i onda planiram zivit u haljinicama

    28.1. +
    6.2. Uzv
    20.2. Uzv 21.3. Uzv 19.4. Uzv 17.5 Uzv 14.6 uzv 12.7 uzv, 2.8. Uzv https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;95/st/20230919/dt/6/n/Tia/k/c7ea/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Blue1986

    Flowerson 🌸

    Blue, evo ja sam naručila online sa sinsaya upravo…pretežno haljine, dvije majice klasične i jedan donji dio trenerke pa ćemo vidjet kako će ispast. Ne mislim previše robe kupovat za sebe, još koje kratke hlače možda i to je to.
    Kiki, ja sam u dm-u kupila najlonke za trudnice i odlične su
    Super ,i ja sam donji dio trenerke, 2 traperica ,i pidžamu ali neću ni ja puno čisto da imam nešto, jer traperice koje imam nema sanse da obučem ,neidu preko stomaka , super je što nam ide lijepo vrijeme i onda planiram zivit u haljinicama


    Ma definitivno, što prozračnija i lakša roba, tim bolje! 

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mimica91

    Mimica91

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Meni baš jučer došle tri stvari iz Sinsaya. Naručila sam trudničke tajice, midi suknju i majicu kratkih rukava. Sve mi se čini dobro, tajice mi se čine super jer imaju jako visok struk i nisu prozirne , sad mi dođu do sisa, ali su mi trenutno stvarno prevelike, nije mi još izražen trbuh. Možda sam trebala uzet broj manje, ne znam. 
    Suknja isto super. A majica kratkih rukava je isto ok. 

    Ja 91, mm 92
    Azoospermija/kriptozoospermija
    2021 postupak Turska ⛔
    Betaplus 10/2022 postupak, 9 js, 5 oplođeno, transfer 2 embrija ❌
    FET 1 🐧 12/22 beta 140 ✅ 350 ✅ 1800✅ 3800✅
    UZV 10/01/23 imamo ❤️
    15/02/23 mini anomaly ✅ kombinirani ✅
    17/02 Qualified 360 ✅dečko 💙
    Anomaly scan ✅
    lelicaa91@gmail.com
    [tickerfactory.com]

  • Takutaka1

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Hvala vam svima na lijepim rijecima, u svakom slucaju idemo dalje, sa svakim spontanim zelja postaje samo sve veca…
    Flowerson bas mi je drago radi dobrog uzv-a, sada mozes biti mirna 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Takutaka1

    Hvala vam svima na lijepim rijecima, u svakom slucaju idemo dalje, sa svakim spontanim zelja postaje samo sve veca…
    Flowerson bas mi je drago radi dobrog uzv-a, sada mozes biti mirna 😊


    Hvala ti puno, a ti probaj skrenuti misli s nečim pozitivnim i nova trudnoća je tu iza ugla 😘 

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lena1897

    Lena1897

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Ma te tajice i općenito trudnička garderoba osim haljina izgleda toliko neudobno da i ne gledam na odjelu za trudnice. Uglavnom sve ima platno preko stomaka i sve je nekako usko, pa i izgleda ružno uz to što izgleda neudobno. 
    Ja sam radije prešla na XL, zapravo XXL haha našla sam tako divne lanene hlače sa špagom i košulju, a planiram otići i po crvenu lanenu haljinu uskoro. Lan, prozračno, cvjetići, svijetle boje eto to mi se sad dopada. Trudnica u  uskoj garderobi po meni i ne izgleda lijepo mada razumijem da neke to biraju da svi vide da one imaju stomak :D 

  • Avatar teich95

    teich95

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    kiki13

    Lena1897

    Ma te tajice i općenito trudnička garderoba osim haljina izgleda toliko neudobno da i ne gledam na odjelu za trudnice. Uglavnom sve ima platno preko stomaka i sve je nekako usko, pa i izgleda ružno uz to što izgleda neudobno.
    Ja sam radije prešla na XL, zapravo XXL haha našla sam tako divne lanene hlače sa špagom i košulju, a planiram otići i po crvenu lanenu haljinu uskoro. Lan, prozračno, cvjetići, svijetle boje eto to mi se sad dopa Trudnica u uskoj garderobi po meni i ne izgleda lijepo mada razumijem da neke to biraju da svi vide da one imaju stomak :D

    Ovisi kako ti sto stoji 🤣 jedna moja poznanica je imala ogroooooman drob, a inace je zgodna i onda je samo nosila siroke haljine i izgledala je doslovno ko sator hahahhaha uzas 🤣 doduse mislim da zadnji misec trudnoce niko ne moze dobro izgledat 🙈😅


    Oces da ti nađem sliku mene pred kraj trudnoce? 🤣

    🧑 36 👩27
    2020g 👼 💔
    2021g 🧒 💙
    2023g 👧🩷

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.