🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivkica

    ivkica

    Broj poruka: 296

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure. Šteta baš što se rijetko ovdje piše, da vidimo kako su nam one male bebice s početka. Moj Luka je dobro, živo dijete hah nema mira nikad. Uvijek razbijenih koljena jer taj uvijek trči. Dosta priča, u zadnje vrijeme što god mu kažeš on ponovi. Probat ću ga odviknut od pelena iako mi se ne čini spreman. Probat ćemo. On se još uvijek budi po noći i traži jedanput jesti nekad i dvaput tako da je ujutro pelena prepunjena. Ako ima tko savjet kako ga odviknuti od bočice, dobro mi došao. Jede on sve, ali čim se probudi daj bočicu a onda kasnije sve ostalo. Ne mogu vjerovati da će vas par već uskoro drugo dijete. Ja ne razmišljam o drugom još 😂 dosta mi je za sad što trčim za Lukom

    🙎29 god., 👦muž 33 god.
    02/2020 nalaz spermiograma loš, dijagnoza Asthenozoospermia - uzima cink i ostale dodatke
    22.5. nalaz spermiograma astheno necrozoospermia
    Nakon godinu i dva mj prvi test pozitivan - bez korištenja ikakvih metoda (lh trakice, bazalna temp, dečko od 8 mj nije koristio ništa)

    [lilypie.com]

  • ponosna.mama

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    Ajme cure kako je lipo procitat da ima trudnica 🥰🥰🥰 
    Moja Lara je vec prava cura, dosta je dobra, igra se s drugom djecom, nema bas neke posebne zahtjeve i tantrume osim sta je bas mamasta jer je 24 sata dnevno sa mnom 🙄 Prica nekih 70ak rijeci, ne spaja jos recenice. Zubi su nam izasli svi osim petica, nadan se da one nece jos par miseci 🙈

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Haru

    Haru

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    I ja sam se sjetila grupe! 🥰 
    F je dobro! 😄 Počeo je u zadnje vrijeme baš glumiti frajera i prkositi ili ako ga se puno ispituje ista stvar namjerno kaže nešto deseto i skrene s teme. U zadnje vrijeme ponavlja kao papagaj, razumijemo i mi njega i on nas. Još ne spaja previše riječi, ali imam osjećaj da će i to krenuti uskoro. Što se tiče zubi izbijaju gornje trojke. Dolje je sve izbilo. Glavna zanimacija sada su mu vozila(auti, motori,bicikli,skuteri,traktori,kamioni i ostalo), kosilice, životinje i voda. Bilo što s vodom! 😄 
    Imali smo i kozice, ali ih je jako malo bilo. Kaže doktorice da bi mogao dobiti još jednom. 
    Iza nas je i jedna neuspješna trudnoća. Nadamo se da će biti više sreće idući puta. 🤞🏻

    '21. 💙
    '24. ⏳💛

    [tickerfactory.com]

  • Avatar marija3998

    marija3998

    Broj poruka: 310

    Prijavi adminu

    Mene zanima kakve sve animacije imate sa djecom kad je vani kiša, kod nas je cijeli tjedan kiša neznam više šta bi radila, pa je svaki savijet dobro došao 😅

    🙋‍♀️23
    🙋‍♂️27
    Pokusavamo od 03/2020
    Biokemijska 09/2020
    05.02.2021 ➕

    13.10.2021 stigla naša Kaja 💓👨‍👩‍👧
    10.01.2023 ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mateja32

    Mateja32

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Pozdrav MAME,naše bebe su sad već dvogodišnje dijete, kako je brzo proletjelo.Zanima me koliko vasi klinci pričaju,znaju riječi, spaja ju li po dvije riječi tipa mama daj? Teo uskoro puni 2.god i zna oko 30 riječi, ali koristi kroz dana nekih 10,još ne spaja po dvije,sve razumije, napravi kad mu nešto kažem,igra se s auticima,slaže kocke,vozi autića,tricikl,zna sve dijelove tijela pokazati ali još ne zna izgovoriti. Još uvijek siki, 

    17.10.2009.👩‍❤️‍💋‍👨
    2010. 👶♀️
    2011. 👶♀️
    2015.👶♀️
    23.01.2021. ➕🤰
    6.05.2021. Anomly scan 19 tt stiže nam dečko 👣
    Termin poroda 30.9. 2021.
    [lilypie.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Booook ljudi!!!
    Kako ste svi? dječica već na veliko slave 2. rođendane, nadam se da su svi dobro i zdravo i da lijepo rastu i razvijaju se 
    Mi smo jučer baš imali sistematski i zadnje cijepljenje do 5. godine. Mila je velika cura ima 14ipol kg i 87 cm, lagano već priča - nema nešto širok vokabular ali spaja po 3 riječi, pedijatrica je rekla da je to ok.. Spava po cilu noć, jede sve, hvataju je tantrumi pogotovo ako preskoči popodnevno spavanje… Još spava s nama ali već nam je preko glave udaraca pa ju sad namjeravamo prebaciti u njenu sobu, krevet smo kupili samo treba sastaviti i srediti sve…
    Očekujem da će biti plača dok se navikne, ali jednom treba krenuti i sa tim…

    @marija mi ti se najviše igramo sa slagalicam i crtamo. i uključim nju u sve što ja radim po kući - vadi suđe iz mašine, stavlja robu u mašinu/sušilicu, čisti sa vlažnim maramicama i tako te neke basic stvari. malo čitamo u šatoru, to joj je nova fora i tak nekako ispunimo dan. 

    @mateja, pa čini mi se to sve ok i da se nemaš zbog čega zabrinjavati :)
    @Haru, žao mi je zbog tvog gubitka, nadam se da te uskoro (ako već nisu) čekaju lijepe vijesti <3 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.