🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    Ja sad tipkam na drugoj temi 🙈🤰
    Karlo je lagana koma s govorom. Daleko je od spajanja rijeci. Ima neki svoj jezik koji brblja,  melje. Nebi rekla da ne napreduje, al sve to ide brzinom puža. Trudi se al…nikako. Meni je bitno da me razumije, i da razumijem ja njega. Zna tražit pit i jest, to ga svi razumiju 🤣
    Pričala sam i s njegovom pedijatricom i s tetama u vrtiću. Dogovor je ako do jeseni bude tako bez spajanja rijeci da ce ici vrtickom logopedu 
    Daleko smo i od skidanja iz pelene, pitam ga jel kakao, kaže ne. A laže, smrdi cijeli stan.  Odbija tutu, a po noci vec 4,5 noci za redom pelena suha 🤔
    Ima ekstremno malo zubi, tek su nam donje svojke problie. Sad čekamo da to naraste pa će valjda i trojke 🤣
    Tantrume ima al onda kad sam ja  nervozna i lose volje što mu uopce ne zamjeram. Losa vibra u zraku pa nek se slobodno i on ispuse. Ne radi mi darmu kad smo vani nego po stanu.
    Sve cesce se zna zaigrat sam, kocke, auti, ubacivanje oblika, ploča i šaranje kredom.
    Dobit će bracu u 11 mjesecu. Kad ga pitam gdje mu je braco  nekad pokaže na moj, a nekad na svoj trbuh 🤣❤️
    Velika je maza, obožava se grlit i ljubit i bas bam ne veselo 🥰

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Jana25

    Ja sad tipkam na drugoj temi 🙈🤰
    Karlo je lagana koma s govorom. Daleko je od spajanja rijeci. Ima neki svoj jezik koji brblja, melje. Nebi rekla da ne napreduje, al sve to ide brzinom puža. Trudi se al…nikako. Meni je bitno da me razumije, i da razumijem ja njega. Zna tražit pit i jest, to ga svi razumiju 🤣
    Pričala sam i s njegovom pedijatricom i s tetama u vrtiću. Dogovor je ako do jeseni bude tako bez spajanja rijeci da ce ici vrtickom logopedu
    Daleko smo i od skidanja iz pelene, pitam ga jel kakao, kaže ne. A laže, smrdi cijeli stan. Odbija tutu, a po noci vec 4,5 noci za redom pelena suha 🤔
    Ima ekstremno malo zubi, tek su nam donje svojke problie. Sad čekamo da to naraste pa će valjda i trojke 🤣
    Tantrume ima al onda kad sam ja nervozna i lose volje što mu uopce ne zamjeram. Losa vibra u zraku pa nek se slobodno i on ispuse. Ne radi mi darmu kad smo vani nego po stanu.
    Sve cesce se zna zaigrat sam, kocke, auti, ubacivanje oblika, ploča i šaranje kredom.
    Dobit će bracu u 11 mjesecu. Kad ga pitam gdje mu je braco nekad pokaže na moj, a nekad na svoj trbuh 🤣❤️
    Velika je maza, obožava se grlit i ljubit i bas bam ne veselo 🥰


    Ajmeee čestitam na braći! Kad ti je termin? Što misliš kako će se Karlo snaći u ulozi velikog brata??
    Ja isto nisam ni pokušala skidati pelenu još, Mila zna reći da je kakala, ali često laže 😂 da nije jer zadnjih dana ne želi mijenjati pelenu. To su tek teške akrobacije i egzibicije da to odradimo.. Doduše ona meni i po noći još puno piški. Mooozda sad kad bude kući preko ljeta i probamo malo naviknuti ju na tutu ali neću presirati.
    Kak ti podnosiš trudnoću i toddler 🙈

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    buhtlica34

    Jana25

    Ja sad tipkam na drugoj temi 🙈🤰
    Karlo je lagana koma s govorom. Daleko je od spajanja rijeci. Ima neki svoj jezik koji brblja, melje. Nebi rekla da ne napreduje, al sve to ide brzinom puža. Trudi se al…nikako. Meni je bitno da me razumije, i da razumijem ja njega. Zna tražit pit i jest, to ga svi razumiju 🤣
    Pričala sam i s njegovom pedijatricom i s tetama u vrtiću. Dogovor je ako do jeseni bude tako bez spajanja rijeci da ce ici vrtickom logopedu
    Daleko smo i od skidanja iz pelene, pitam ga jel kakao, kaže ne. A laže, smrdi cijeli stan. Odbija tutu, a po noci vec 4,5 noci za redom pelena suha 🤔
    Ima ekstremno malo zubi, tek su nam donje svojke problie. Sad čekamo da to naraste pa će valjda i trojke 🤣
    Tantrume ima al onda kad sam ja nervozna i lose volje što mu uopce ne zamjeram. Losa vibra u zraku pa nek se slobodno i on ispuse. Ne radi mi darmu kad smo vani nego po stanu.
    Sve cesce se zna zaigrat sam, kocke, auti, ubacivanje oblika, ploča i šaranje kredom.
    Dobit će bracu u 11 mjesecu. Kad ga pitam gdje mu je braco nekad pokaže na moj, a nekad na svoj trbuh 🤣❤️
    Velika je maza, obožava se grlit i ljubit i bas bam ne veselo 🥰

    Ajmeee čestitam na braći! Kad ti je termin? Što misliš kako će se Karlo snaći u ulozi velikog brata??
    Ja isto nisam ni pokušala skidati pelenu još, Mila zna reći da je kakala, ali često laže 😂 da nije jer zadnjih dana ne želi mijenjati pelenu. To su tek teške akrobacije i egzibicije da to odradimo.. Doduše ona meni i po noći još puno piški. Mooozda sad kad bude kući preko ljeta i probamo malo naviknuti ju na tutu ali neću presirati.
    Kak ti podnosiš trudnoću i toddler 🙈


    A toga kod mene nema. Ja mu kažem da fino uzem pelenu, donese ju i legne na krevet jer sjest na tutu ili piskit u wc ne zeli. A ja se s njim ne mogu borit 🤣
    Kad Karlu pustim video neke bebe ili njega kako place kad je bio mali mali, gleda onak u čudu, šta se događa, ko je to, i čuđenje oooo oooo oooo 🤣😅
    Mislim da nema pojma šta je pojam  brata i da će mama doći uskoro s  bebom kući 🤣
    Termin je 28.11. A po zadnjem mjerenju braco je bio veći tjedan dana 🥹🥰
    Trudnoća i on = zaboravim da sam trudna.
    Jednostavno nemam vremena za razmišljati o trudnoći i bebi. Tek kad se smirim navečer i kad osjetim koji udarac onda ahaaaaaa, i ti si tu 🙈🫣 

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Jana divno , nek je sa sricom 🥰🥰🥰
    Nama je ped rekla na jesen dati uputnicu za logopeda ako se vokabular ne proširi i krene na bolje 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Sta se pelena tiče, mislim se dal da pokušam uopće ovo ljeto.
    Možda hoću par dana kroz 8mj 
    Iako sumnjam. Pelene jutarnje su mu Ugl suhe već neko vrijeme Al ne vidim na njemu neku spremnost za taj pohvat. 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Imamo još trudnica na temi
    Javite se malo 🥹

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    Sanjarka da, ne zna se izrazit da treba obavit nuzdu 🤣
    Zara isto čeka bebu, tako da će i Jakov postat veliki braco 🥰

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Jana25

    Sanjarkada, ne zna se izrazit da treba obavit nuzdu 🤣
    Zara isto čeka bebu, tako da će i Jakov postat veliki braco 🥰


    Je je znamo to, s njom smo u whatsapp grupi 🤭🥰

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar marija3998

    marija3998

    Broj poruka: 310

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim malo, moja Kaja priča ko velika, baš me čudi kolko brblja i neke riječi koje mi se čine teškim za izgovor ona ih izgovora skroz čisto a neke koje su jednostavnije to spetlja, ali puno priča sve u svemu, najslađa mi je kad mi kaže mama ja jabuku papati zvuči ko velika cura, pelene još ne skidamo, ona kaže da joj se kaka kad je već počela kakati, ja sam ušla lagano u 8 mjesec trudnoće, još malo i stiže nam seka, kaja je jako vezana za mene navečer ju lažem da idem radit da ju tata može u spavati i to super upali kod nje, prvu noć je malo plakala a sad već sama kad ide spavat viče mama jadi papa i tako, nemam uopće osjećaj da ću dobiti još jedno dijete, nemrem ni zamisliti da imam još jedno dijete, cure koje imate više djece kak vi to hendlate?
    Mi smo sami u Njemačkoj nema nam obitelji u blizini pa se malo bojim kak će to sve biti 

    🙋‍♀️23
    🙋‍♂️27
    Pokusavamo od 03/2020
    Biokemijska 09/2020
    05.02.2021 ➕

    13.10.2021 stigla naša Kaja 💓👨‍👩‍👧
    10.01.2023 ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Booook mamee evoo i menee, sitila sma se naše temeeee 🤣 baš falite , ona česta tipkanja al dobro sad smo svi u nekim obvezama, poslu, i takooo …. 
    Mii smo dobroo, Lana moja super napreduje, brblja puno ono po riječ, nešto izgovori čisto nešto onako, al dobro je to sve ima svoje vrijeme. U mene je brat mlađi počeo pričati čisto sve tek s 4 g tako da , nemojte da vas išta brine, djeca rade sve u svoje vrijeme, ništa ne mora bit po PS-u i “propisima”.. 
    Preko tj ona je u vrtiću kroz jutro do 15h, tako da je to taman vrijeme za mene, ja sma sad 7mj trudnoće, podnosim supeer no ove vrućine me ubiše i točno osjetim da nosim muškog bebača tako mi je stomak spušten mjehur otpada, dole me sve boli od glavice okrenute, imam već par tj one pripremne trudove 🙈 nemogu dugo šetat kao s Lanom šta sam mogla, isto teško mi se prevrtati i ustajati al dobro proće 🤣 
    S njom sve lako i obavljam , nie mi teško uz trudnoću, brigu oko nje kuće pasa i sad još kokoški šta smo nabavili obavljam  bez problema… Biće mi dobro i kad rodim, ona u vrtiću tako da polla dana ću bit u miru s bebicom, mislim da neće zasad bit neš ljubomorna jer sad nedavno čuvala od brata malu koa ima 3 mj par dana s njom i baš je tila lipo oko nje, i kad ju drzim ne plače nit me povlači za ruku..
    Mi ćemo na odvikavanje od pelene iduće ljeto, još nam je rano.. ii takoooo 🍀

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️
    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.