🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ponosna.mama

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    Jutro cure ☺️
    Lara se isto ostavila dojenja prije dva tjedna. Bila sam vec luda s njenim buđenjima po noci i jednostavno nisan vise mogla.
    Muz je spava s njom dva dana, budila mu se dva-tri puta plakala i govorila njam njam, on bi je pomazia po leđima i zaspala bi bez problema. Nakon dva dana uopce vise nije trazila i sad je napokon super. Noc nam je odlicna, jos samo da je uspijem vratit nazad u krevetic 🙈

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar marija3998

    marija3998

    Broj poruka: 310

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🤎

    marija3998

    Sanjarka88 🤎

    Večer cure

    Evo i nas malo do vas 🤗

    Mi se borimo sa zubicima
    Maltene su mu odjednom krenule i donje dvojke i sve četvorke tako da imamo svakakvih dana. Al evo još jedna četvorka mora probiti i nadam se da onda bude neko vrijeme mir.
    Drugo kod nas ništa nova, vise ne hoda, nego trci. Progovorio nije 😅🥺
    Noću smo još na jednoj bočici, Al ona bude pred samo jutro oko 6 pa mi je to ok skroz sad.
    Bio je i pod crijevnom virozicom. Jedan dan tempica, par dana proljevu, to je prošlo Al zato na nos izlazi gusta slina u potocima.
    Mateja čestitke na hodanju 🥳
    Marija znaju li od čega krvarenje? Nek sve bude u najboljem redu ❤️
    SweetDream čestitam od srca na novoj trudnoći i nek bude školska 🥰🥰🥰
    Sunce ona je apsolutno prekrasna 😍😍😍

    Ne znaju, Bogu hvala sve izgleda super i ne vide razlog krvarenja 🤔

    Nek tako i ostane 🤞🏻🤞🏻 Kad je sljedeći pregled ? ☺️


    Iduću srijedu je pregled sad idem svakih 2 tjedna jer je ruzično zbog štitnjače 

    🙋‍♀️23
    🙋‍♂️27
    Pokusavamo od 03/2020
    Biokemijska 09/2020
    05.02.2021 ➕

    13.10.2021 stigla naša Kaja 💓👨‍👩‍👧
    10.01.2023 ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🤎

    Hello cure 🤗
    Nadam se da ste sve dobro i da bebaci ne zezaju puno 🙈
    Mi smo dobro. Sve vise zeza i radi sto ne smije i bas je prava mala baraba postao.
    Četvorke su izašle, sad se nadam koji mjesec predahu do trojki 🫣
    Sve vise trci umjesto hoda pa sve vise pada 😂
    Govor i dalje ne napreduje 🫣
    Jedino novo sta zna je Rec kako pas laje ( va va) i kako se mama zove 😂
    Kakvi su vaši s govorom?
    I isto je počeo spavati cijeli noć ❤️


    I mi ne napredujemo puno s govorom,mama,tata,nono i pija(pizza joj je to)😀 ovo ostalo ne razumijem pokusava ali ne ide joj bas

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar Mateja32

    Mateja32

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Mi smo pokupili virozu još 17.2 kašalj je trajao 9 dana,curenje nosa.Nakon toga evo danas temperaturu 38 a inace vesel,dok.kaze nije grlo,cista pluca,pio je sumamed,sad si mislim je moguće od zubića,izbile trojke?  Eh da ,dali vasi klinci nesta nauce reći i onda ne koriste dugooo,Teo je znao reci tata,i pošto nam je tata na terenu po mjesec ipo,kad je došao kuci zvao ga je mama,i ja mu kazem to je tata, i on ponovi,i opet nastavi mama zvati ga,jel to normalno?? Inače sve razumije,ima pokaznu gestu,počeo je klimat glavom za da,i odmahnuti za ne kad ga pitam nesta dali želi..

    17.10.2009.👩‍❤️‍💋‍👨
    2010. 👶♀️
    2011. 👶♀️
    2015.👶♀️
    23.01.2021. ➕🤰
    6.05.2021. Anomly scan 19 tt stiže nam dečko 👣
    Termin poroda 30.9. 2021.
    [lilypie.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Di ste ekipa baš je tiho tu na forumu!!
    Evo da se malo javim.. Kod nas manje više ništa posebno novo - Mila je dobro i zdrava je, spava cilu noć bez buđenja. Sa govorom je još baš slaba, osim onih standardnih riječi u zadnje vrijeme govori tapuče za papuče.
    Da kućne o drvo, evo već 3 ili čak i 4. Tjedan ide u vrtić bez ikakvih boleština, tako da sam baš zadovoljna..
    @mateja32, Mila je isto znala tako, uhvati se neke riječi, pa je govori za sve, pa onda prestane skroz, pa opet krene i tako. Ja mislim da je to sve normalno 🤷‍♀️

    [tickerfactory.com]

  • Ivka1688

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Tracy_

    Uuu puno zanimljivih tema se otvorilo a ne stižem tipkat, čitam dok dojim a ne mogu jednom rukom pisat.
    Pozz iz ranojutarnje smjene!

    Bumac - ja sam ti ekspert za frenulume jer ih je moja mala imala. Ima isti ispod usne kao i vaš ali taj nismo ricnuli, zato ima i žulj na usni od dojenja od početka jer je ne može izvrnit. I mislim da zbog tih frenuluma je imala i onako jaki refluks. Refluks je uvik simptom, nikad uzrok ili sam od sebe.
    Ja sam postala expeet jer posteriorni frenulum nitko ne može u ovoj lijepoj našoj dijagnosticirat osin par ljudi a ja imam sreću da jedna od tih ljudi živi i radi u Splitu, jedna od savjetnica za dojenje. Nakon šta me pedijatrica otkantala, orl privatnik itd, ona nas je spasila i ricnula to ispod jezika ali čak ni ona ne zna važnost vježbica da se vrati jeziku mobilnost i da se tkivo ne spoji nazad. Sve sam tribala sama. Usnu nije tila dirat jer iako je ne izvrne, imala je tad dobar hvat i jak usis. Usis, is that a word? 🙈😂


    Pozdrav Tracy, tražeći neko rješenje  posteriorni frenulum moje bebe od 3 mjeseca naišla sam na vaš post. 
    Moja beba isto ima tihi refluks, i savjetnica za dojenje mi je rekla da razlog može biti skraćeni frenulum. Nažalost naš ORL ne vidi da on to ima, kaže da mu je jezik mobilan i da čekam da preraste refluks, ali ja jednostavno ne mogu gledati svoje djete kako se pati. Možemo li se čuti preko maila samo me zanima vaše iskustvo? 

  • Ivka1688

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Tracy_

    Ko oće više o frenulumu neka mi se javi na mail da vam pošaljem instagram profile stručnjaka koje pratim jer dok bi natipkala važnost svega toga i blog s vježbicama ode i kliknila ODUSTANI slučajno mislim da bi na psihijatriji završila. A i ne želim imenovat doktore tu. Tako da mi ostavi mail! Nas je spasilo štrajka dojenja ta procedurica. A i frenulumi utječu na puno toga, i posli u životu, i na posturu tijela i svašta nešto, ugl show. 🙈 A to se prije nije znalo i doktori jednostavno nisu to učili u školi i ko se dodatno ne educira, ne može ti pomoć. A naši doktori na žalost su svi stariji i ne educiraju se i nije ni za krivit ih ali masu roditelja lutaju i ne znaju u čemu je problem i odustanu od dojenja ili žive sa posljedicama (reflux, štrajk, odbijanje sise, krute ruke, ne izgovaranje R, svašta nešto) bez da znaju od čega je i to je pretužno.


    Možete li mi poslati mail da vam se javimo u vezi frenuluma, jako nam je bitno, i jako se mučimo?

  • Avatar Tracy_

    Tracy_

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    žao mi je što se mučite.
    slobodno ostavite svoj mail ili br mobitela pa Vam se javim :)

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Jutro cure, di ste sve nestale?! Kako bebači? Jesu počeli todlerski tantrum 😅
    Mi smo dobro, niš nas ne boli, jedna trica je konačno izbila, druga će sad svaki čas, baš sam jučer vidila krvavu granicu. Maaaaalo slabije jede ali to je u principu to. Konačno kreće ljepše vrijeme pa smo cili vikend proveli vani, nadam se sad stalno tako.. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mateja32

    Mateja32

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    buhtlica34

    Jutro cure, di ste sve nestale?! Kako bebači? Jesu počeli todlerski tantrum 😅
    Mi smo dobro, niš nas ne boli, jedna trica je konačno izbila, druga će sad svaki čas, baš sam jučer vidila krvavu granicu. Maaaaalo slabije jede ali to je u principu to. Konačno kreće ljepše vrijeme pa smo cili vikend proveli vani, nadam se sad stalno tako..


    Pozdrav,Evo kod nas je krenulo,nocu budenje vristući i placuci..

    17.10.2009.👩‍❤️‍💋‍👨
    2010. 👶♀️
    2011. 👶♀️
    2015.👶♀️
    23.01.2021. ➕🤰
    6.05.2021. Anomly scan 19 tt stiže nam dečko 👣
    Termin poroda 30.9. 2021.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.