🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Hvala cure na lijepim komentarima ,bio je bas lijep dan,prosle godine na ovaj dan smo imali + a ove godine nam je jos ljepsi u troje❤💕
    Ponosna.mama 🤣🤣a ici ce i to,moram i ja skidati ali imamo vremena do ljeta🤣nije dobro ni naglo odmah sada uzivaj i setaj,a  kile ce same dole,bar se ja tako tjesim😁😉

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar Mišić

    Mišić

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

     Carpe hvala, bas si se potrudila. 👏🏻 Jaaakooo slicno sam i ja starijeg hranila. 
    I samo polako… daj si vremena… 💔
    Daniella divni ste! 😍 i sretan rodjendan tati! 🥳

    [lilypie.com]

  • sunce7

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Daniella bas ste lijepi🥰 sretan rodendan muzu🥰
    Ukoliko netko hoce i knjigu u pdf-u Mala beba veliki gurman nek ostavi mail, ja sam dobila takoder s druge grupe. 
    Carpe treba vremena… 😒

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Sluzbeno je , od djeteta koje je spavalo cijelu noć dosli smo opet na početne postavke i budenje već oko 1,2 za papanje 
    😩🔫 
    Jackie kako je vama noć prosla? I moj ima 2 dana samo bi jeo, imam osjecaj da je non stop gladan..jedva čekam da mi stigne naručeni Novalac mozda je problem u pre forumuli i sta ga vise ne drzi sitom dovoljno 
    Daniella divna ste familija! ♥️ Outift je sve! 😍 A ona je ista ti 🥰 sretan rodjendan rockeru 🎉😊
    Keto posalji mi i ti broj na miss.sanjarka@gmail.com
    Kad budemo dogovarali šetnju vjerovatno nećemo ovako javno detalje 😅 
    Kad se Nina sad budi noću?

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Keto35

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🤍

    Sluzbeno je , od djeteta koje je spavalo cijelu noć dosli smo opet na početne postavke i budenje već oko 1,2 za papanje
    😩🔫
    Jackie kako je vama noć prosla? I moj ima 2 dana samo bi jeo, imam osjecaj da je non stop gladan..jedva čekam da mi stigne naručeni Novalac mozda je problem u pre forumuli i sta ga vise ne drzi sitom dovoljno
    Daniella divna ste familija! ♥️ Outift je sve! 😍 A ona je ista ti 🥰 sretan rodjendan rockeru 🎉😊
    Keto posalji mi i ti broj na miss.sanjarka@gmail.com
    Kad budemo dogovarali šetnju vjerovatno nećemo ovako javno detalje 😅
    Kad se Nina sad budi noću?


    A zadnjih par veceri se budila u 3 pa u 6,a zaspala bi oko 21h… sinoc mi je zaspala u 22h i bome evo je tek sad hranim 🤗 mozda se vrati na staro kako je i bilo jer se ona meni inace budila oko 5,6h…i onda opet zaspe jedno dvi ure nakon hranjenja…al sve u svemu,jedno 10h odspava preko noci cca…

    ❤ 8.10.2021. Nina ❤

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Keto35

    Sanjarka88 🤍

    Sluzbeno je , od djeteta koje je spavalo cijelu noć dosli smo opet na početne postavke i budenje već oko 1,2 za papanje
    😩🔫
    Jackie kako je vama noć prosla? I moj ima 2 dana samo bi jeo, imam osjecaj da je non stop gladan..jedva čekam da mi stigne naručeni Novalac mozda je problem u pre forumuli i sta ga vise ne drzi sitom dovoljno
    Daniella divna ste familija! ♥️ Outift je sve! 😍 A ona je ista ti 🥰 sretan rodjendan rockeru 🎉😊
    Keto posalji mi i ti broj na miss.sanjarka@gmail.com
    Kad budemo dogovarali šetnju vjerovatno nećemo ovako javno detalje 😅
    Kad se Nina sad budi noću?

    A zadnjih par veceri se budila u 3 pa u 6,a zaspala bi oko 21h… sinoc mi je zaspala u 22h i bome evo je tek sad hranim 🤗 mozda se vrati na staro kako je i bilo jer se ona meni inace budila oko 5,6h…i onda opet zaspe jedno dvi ure nakon hranjenja…al sve u svemu,jedno 10h odspava preko noci cca…


    I moj je spava 21-6,7 bez problema
    A evo sad ga vec drugi put nocaa hranim 😩

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar CarpeDiem.

    CarpeDiem.

    Broj poruka: 859

    Prijavi adminu

    Joj cure moja starija ima 2 godine,  do 7 mjeseci sam se s njom pošteno naspavala i od tad do sada se budi minimalno 3x noću 🤦‍♀️.
    (Već razmišljam da razgovaram sa dr za neku terapiju melantoninom npr 😅), dok beba odspava od 21-3:30/4  za sada, pojela i evo još spava. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ljesnjak

    Ljesnjak

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    sunce7

    Daniella bas ste lijepi🥰 sretan rodendan muzu🥰
    Ukoliko netko hoce i knjigu u pdf-u Mala beba veliki gurman nek ostavi mail, ja sam dobila takoder s druge grupe.
    Carpe treba vremena… 😒


    Dobro jutro drage moje.
    Iris ide spavati oko 22-22:30 i spava tak do 6, onda ju malo zavaram dudom i budi se oko 8 za hranjenje. Imamo 5 hranjenja dnevno 150ml+prah, uglavnom popije sve. Al sad ima onih nervoznih hranjenja kad se nitko nesmije kretati po kuci, odnosno nitko nesmije disati jer to nju ometa, odnosno sve mora vidjeti pa ne stigne jesti. Po danu jos ima 3 spavanca, jucer bili jako jako kratki, danas cemo vidjeti. 
    Sunce7 moze meni, ljesnjak.iris@gmail.com. Hvala puno

    [lilypie.com]

  • Avatar CarpeDiem.

    CarpeDiem.

    Broj poruka: 859

    Prijavi adminu

    sunce7

    Daniella bas ste lijepi🥰 sretan rodendan muzu🥰
    Ukoliko netko hoce i knjigu u pdf-u Mala beba veliki gurman nek ostavi mail, ja sam dobila takoder s druge grupe.
    Carpe treba vremena… 😒


    Moze meni knjiga, voljela bih da pregledam.
    Nikada dosta inspiracije za kuvanje I recepte,  pogotovo djeci.
    Kontakt email majamaja539@gmail.com 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Hahaha to je tak, svi kad tad lose spavaju. Moj prvi je dost lose ko beba spavao al je isao na bolje sto je bio stariji i evo sad noc spava bez da imam intervencija. Ovaj mladji super spava i uspavljivanja traju par min i svjesna sam da ce kad tad “podivljat” 😅. Zapravo bolja je prva situacija jer sa losijeg ides na bolje neg obrnuto.. al sve to prodje. Moj moto sve je to faza 😅

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.