🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 631

    Prijavi adminu

    bumac95

    Sanjark smješno mi je ovo sto si skok spomenula, ja kažem da Je Nikin život skok 😂😂
    Da, i semafori. Glavni neprijatelji 😂 rade ću se vozit dužim putem samo da ih izbjegnem 😂
    Roki je mali maltezeric Haha
    Uzeli smo ga kad se stariji rodio, i evo već drugu bebu čuva u stopu. Znam da nisu svi za kombinaciju pas/mala beba, al posebna ljubav je to ♥️
    Popije cijeli bocu da, i place kad nema vise, al se smiri kroz dvije tri minute. Na 2,30-3 sata. Iako on noć odspava u komadu 10 sati pa onda nema preveliku mililitrazu kad se sve zbroji.
    Ponosna mama uživaj u kupnji haljinica. Meni su sve tako lijepe, ko male princeze. Za dečke he ipak druga priča 😂
    I moj stariji je jeo cokolino. I to do druge godine svaku večer prije spavanja. Preko dana je stvarno jeo zdravo i bez slatkiša, pa sam nekako zaključila da mu neće bit ništa od jedne bočice “slatkog” 😅
    I svaka čast za kilometre. Ja imam pametan sat cijelo vrijeme na sebi, i dnevni prosjek kad ne izađem iz kuće je 10000 koraka. Onda znate koliko šećem po stanu s Nikom 😂😂😂
    Lorrepredivan tekst. Pogađa u sridu ♥️
    Zara Haha hvala. Mala kopija je, šta Niko radi to i on. Mora imat svoje mjesto u gymu inače zavija 😂😂


    Moj Simba i Jakov se međusobno ignoriraju 😌 mislim da će ga više zavolit kad Jakovu krenu ispadat komadići mesa 😅

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bumac95

    bumac95

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Definitivno. Onda će bit bff. Pogotovo za vrijeme hranjenja :P
    Ja sam se smijala neki dan da mi ne treba xiaomi robot pored mog rokija 😂

    💙 Leon, 07.02.2017. 💙
    💙 Niko, 16.09.2021. 💙

  • Avatar Mišić

    Mišić

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Sanjarka, bumac i mislim Lorre ameee koji slatkisi!!! 😍😍😍
    Bumac moja sucut zbog prijatelja 💔 
    Tracy bome ti je veselo 😅 

    [lilypie.com]

  • ponosna.mama

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    bumac95

    Sanjark smješno mi je ovo sto si skok spomenula, ja kažem da Je Nikin život skok 😂😂
    Da, i semafori. Glavni neprijatelji 😂 rade ću se vozit dužim putem samo da ih izbjegnem 😂
    Roki je mali maltezeric Haha
    Uzeli smo ga kad se stariji rodio, i evo već drugu bebu čuva u stopu. Znam da nisu svi za kombinaciju pas/mala beba, al posebna ljubav je to ♥️
    Popije cijeli bocu da, i place kad nema vise, al se smiri kroz dvije tri minute. Na 2,30-3 sata. Iako on noć odspava u komadu 10 sati pa onda nema preveliku mililitrazu kad se sve zbroji.
    Ponosna mama uživaj u kupnji haljinica. Meni su sve tako lijepe, ko male princeze. Za dečke he ipak druga priča 😂
    I moj stariji je jeo cokolino. I to do druge godine svaku večer prije spavanja. Preko dana je stvarno jeo zdravo i bez slatkiša, pa sam nekako zaključila da mu neće bit ništa od jedne bočice “slatkog” 😅
    I svaka čast za kilometre. Ja imam pametan sat cijelo vrijeme na sebi, i dnevni prosjek kad ne izađem iz kuće je 10000 koraka. Onda znate koliko šećem po stanu s Nikom 😂😂😂
    Lorrepredivan tekst. Pogađa u sridu ♥️
    Zara Haha hvala. Mala kopija je, šta Niko radi to i on. Mora imat svoje mjesto u gymu inače zavija 😂😂


    10000 koraka po kuci 😱😱 ..moj dan se svede na lezanju na kaucu dok je lara na meni 🙈 
    Spasi me setnja vani kad je lip dan. Evo taman usla u kucu, odradila sam svojih 10km 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bumac95

    bumac95

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Jap, evo trenutno sam na 7,5. A ima još ostatak dana 😂 sa nikom nema sjedenja na kauču. Odmah se unervozi. 😬

    💙 Leon, 07.02.2017. 💙
    💙 Niko, 16.09.2021. 💙

  • Avatar Mišić

    Mišić

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Bumac ako vidis da ti je Niko nervozan i place nakon sto dovrsi bocicu, probaj mu napraviti jos 30 ml, mozda mu fali. Evo moja A nakon sto prespava noc ujutro “trazi” veci obrok, cca 200 ml - prvo joj napravim uobicajenu dozu, a onda ako vidim da je gladna, jos malo (a obicno jede 170 ml, znaci isto ne pratimo one tablice na pakiranju). Ako pojede tako veci obrok, onda radi duzu pauzu do sljedeceg jutarnjeg. 🙂isto tako, zna mi i zadnji vecernji obrok pojesti za 30ak ml vise, a ove izmedju ponekad i brljavi. 

    [lilypie.com]

  • MARELA

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    bumac95

    Sanjark smješno mi je ovo sto si skok spomenula, ja kažem da Je Nikin život skok 😂😂
    Da, i semafori. Glavni neprijatelji 😂 rade ću se vozit dužim putem samo da ih izbjegnem 😂
    Roki je mali maltezeric Haha
    Uzeli smo ga kad se stariji rodio, i evo već drugu bebu čuva u stopu. Znam da nisu svi za kombinaciju pas/mala beba, al 

    Sanjarka, bumac, upisujemo se sluzbeno u klub skoka u razvoju😒😒😒
    Znaci…satrana sam…vec ne znam koju noc za redom, buđenje…STALNO…stavim ga pored sebe jer me zbudi u najdubljem snu, ne znam kak se zovem, pa ga stavim sisat i zaspem ko top, probudimo se oboje za sat, dva jer se netko od nas dvoje meskolji ili place od neudobnosti😅😅i tako do cc 6,7 ujutro 100x kad ne znam sta me ne boli, a on budan koda je cijelu noc spavao. 
    Danas smo jos imali 2x show…prvo mi od 7 do 12 nije uopce htio zaspati klasicno nosenjem ko inace, nego je to trajalo duplo duze i to tako da se cijelo vrijeme koprcao i zagledavao okolo i morala sam naravno hodat po 20 min, pola sata da bi se frajer probudio nakon 15 min koda je spavao 3h, a onda za pola sata sve ispocetka…do 12 sam bila vec smorena koda sam orala, a onda 3.rundu spavanja vise nisam mogla nosat, pa iz ocaja krenula isprobavat ove neke druge metode🤣🤣…kao malo nosim, umiri se, stavim ga u kind i mazim i to je pocelo dobro, a zavrsilo urlanjem od sat vremena da me poslije cijelo popodne glava boljela, znaci umirim ga na rukava, stavim u kind i mazim i frajer iz mirne zen faze uz mazenje, pjevanje i ljuljkanje kinda dođe do takvog placa i zagrcavanja, pol sata ga nisam mogla smiriti i na kraju uopce nije zaspao dok poslije nismo isli u setnju. A popodne sam ga ostavila ravnih 40 min muzu dok sam ja otisla do ducana samo da malo presjecem naporan dan i uhvatim zraka, jer sam vec bila na rubu fizickog i psihickog umora, i frajer mu se razderao, nije se dao uspavat NIKAKO, ni na rukama, ni u ljulji, nigdje nista, samo se pojacavalo..zagrcavao se na najjace i taman ja dosla doma i jeeedva se smirio, nije htio ni sisu, ni bocu, ma nis nis…i opet preskocio potpuno spavanje i koda nije nista bilo.
    Kaj bu to bilo nocas, pomozi boze…
    A isto je od 6.tj do pred koji tj spavao od 23 do 7 bez buđenja😱😱😱 nedavno sam ga bas hvalila i sve cekam kao skok ce s 4 mj kad evo ga…
    I sad ti njega privikni da ne zaspiva na sisi il na rukama…pa to nema teorije, narocito ako cemo biti te srece da nam taj ‘skok’ traje onih famoznih 8 tjedana.

    [lilypie.com]

  • Avatar bumac95

    bumac95

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Ajme marela zao mi je. Nemam ništa pametno za rec :( 
    Kažem ti da me taj s tri mjeseca satrao. Vjerujem da neće dugo trajat, svega par dana, ako si dobre sreće možda i samo danas. Postoje i takva djeca ne bis vjerovala 😂
    Želim ti mirnu noć. ♥️

    💙 Leon, 07.02.2017. 💙
    💙 Niko, 16.09.2021. 💙

  • Avatar bumac95

    bumac95

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Evo i meni se Niko noćas prvi put probudio nakon mjesec dana i vise. Nešto ga muci, a ne mogu skuzit sto. Od starta večeras nemirno spava 🤷🏼‍♀️ Dala sam mu bočicu i nadam se da će zaspat i Nastavit do ujutro 😅

    💙 Leon, 07.02.2017. 💙
    💙 Niko, 16.09.2021. 💙

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Sta je to u zraku? 🤔 
    Regresije, skokovi…Boze pomozi 😅
    Evo moj je sad jeo , al oko 1 se vec meskoljio pa sam ga dudom umirila. 
    A kako bude nemiran na boci zadnje vrijeme. Kao da ga koljem a ne hranim 😩
    Ajme bolje mi je da šutim. 
    Ponosnamama drago mi je da su vam se noći popravile 😊 
    Mi smo isto sve više u kategoriji hodanja po kući, lezim na kauču jedino dok spava na meni 🤣
    Čokolino - jedina žitarica koje se sjećam. Znači oplakah 🤣🤣🤣🤣 dobra stara vremena, 2000. Tih je sve bilo lakše 😊
    Bogme dobra šetanjaaa svaka čast. Ja se isto planiram u taj pothvat. Samo moram palit auto za otići u pravu šetnju jer ovdje nemam di 🙄 
    Buhtlice L. Je isto recimo prva 2-3 dana jakoo dizao glavu i onda bi se ljuljao , izgubio ravnotežu i prevrnuo na leđa ali to nije bilo svjesno. Dize glavu i dalje regularno al ne tako visoko kao prva dva dana 🤷🏻‍♀️😅 pa se i ne prevrće
    Lorrre predivno 🥰
    Bumac ako se smiri nakon 2-3 minute i bude sit s ok razmakom mislim da mu je ta količina ok. Mozes mu i povećat pa će ti povećati razmak izmedju obroka 🤷🏻‍♀️
    Gledaj bar okvirno da se drzis one preporuke za ukupnu količinu mlijeka po danu u skladu s tezinom i starosti.
    MARELA nadam se da spavate 😓 koji dan….baš pravi skok. Izdrzi mama 💪💪💪
    Angelly sretan 3. minić Teu! 💙

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.