Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Ali rodila sam sa epiduralnom, pa zato.. Tek sam popodne guzicu pocela osjecat

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    A ovaj?
    https://ibb.co/GsjDtKH [ibb.co]

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Dinosaurus

    Ako koja nade di ima za kupit onaj klasicni jastuk koji se moze onako lipo zategnit i zavezat molim vas neka napise. Ovaj drugi kao dekica mi nema smisla i bit ce vruce u tome. Bar se meni tako cini 🤷‍♀️

    Na fcb stranica baby sedmica trgovina za trudnice, bebe i djecu.
    Moj je odande, ako se ne varam 180 kn je bio


    Super hvala 😊

    Demetria

    A ovaj?
    https://ibb.co/GsjDtKH [ibb.co]

    Ovaj mi isto ne mos dovoljno jako zategnit i zavezat, i ovaj srednji dio bi triba bit puno visi pa ga mozes npr presavit do visine koja ti odgovara (nekako mi se cini da i to pridonosi cvrstini i sigurnosti da ne isklizne dite prema doli).. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Mene zanima da li krvarenje nakon poroda bude jako obilno da promoči kroz taj uložak?? Čisto da se znam pripremiti koliko pidžama uzeti. 🤔

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Hvala dinosaur malo sam vas upilala a kad mi je prvo pa ne znam

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    2 spavacice su dovoljne Nada
    Ja, a i ostale cure u sobi, smo bile u njihovim prvih dana. Ja sam svoju stavila tek 3ci..
    A ovo, pa nije to neka poplava krvi, normalno ide, meni kao slabija menstruacija.. (barem meni) Ovi chicco su veliki i nece samo tako propustiti. 

  • Avatar Ledolina

    Ledolina

    Broj poruka: 273

    Prijavi adminu

    Dinosaurus

    Ako koja nade di ima za kupit onaj klasicni jastuk koji se moze onako lipo zategnit i zavezat molim vas neka napise. Ovaj drugi kao dekica mi nema smisla i bit ce vruce u tome. Bar se meni tako cini 🤷‍♀️


    Ako misliš na ovakav, evo u baby centru  https://ibb.co/jHkntq3 [ibb.co]

    [lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Mislim da ih ima i kalutrade.eu

  • Avatar Ledolina

    Ledolina

    Broj poruka: 273

    Prijavi adminu

    Netko je pitao za jednokratne gaćice, meni su bile dobre one iz dm-a nakon prvog poroda, nosila sam ih i doma prvih dana jer sam imala carski pa zbog rane, pamučne su me nekako stiskale.
    A spavaćicu sam imala samo na porodu, a kasnije bila u donjem dijelu pidžame a gore potkošulja za dojenje ili obična, plus ogrtač za do wc i kad su bile posjete. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Demetria

    A ovaj?
    https://ibb.co/GsjDtKH [ibb.co]


    Dinosaurus ti je rekla. Ne moze se dovoljno zategnuti. Ako bebica bude sitnija upadat ce ti u njega… Netko od cura je objavio link trgovine di ima pa mozes otici vidjeti ako se ne varam… Ja cu te moderne samo za drzati bebu, muz ili ako netko dode a boji se uzeti malu bebu, a ovaj drugi cu za spavanje, njega neću iz kinde ni vaditi…. 
    Nisi ti obavezna jastucic imati, ja sma ga uzela radi praktičnosti i jednostavnosti, a i nekako se sigurnine osjecam, a i znam da sam i ja kao beba provela sigurno 2 mjeseca samo u njemu 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.