Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    U dmu je sad akcija na musteline proizvode
    https://ibb.co/BCZGgQm [ibb.co]

    Lista terminuša nalazi se na 1028 stranici.
    Lista rođenih nalazi se na 1073 stranici.

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Krivi link. Ovaj je točan
    https://ibb.co/j8vMScY [ibb.co]

    Lista terminuša nalazi se na 1028 stranici.
    Lista rođenih nalazi se na 1073 stranici.

  • Avatar 2020

    2020

    Broj poruka: 273

    Prijavi adminu

    Ja ne znam više šta sam pročitala na zadnjih 6 stranica 😅 ali pokušavam zapamtit i zapisat sve savjete, stvarno ne znam šta bi bez vas 💚💙💜
    Robica, sve mame, a i ti jastuci su mi jako lijepi, Napokon i ona dekica je top! Mogla bih i ja kad odaberemo ime. A jučer je došlo do imena Rea, sviđa nam se oboma i paše uz prezime, ali tko zna koliko će se puta još promijenit 🤷‍♀️🤷‍♀️😅 Moram i ja stavit šta mi je danas došlo iz HM.
    [ibb.co] [ibb.co] [ibb.co] [ibb.co]
    Bila sam jutros kod gin, sve ok, pregled 1 minuta, još nije siguran jel curka 100% a robica se lagano gomila 🤣 

    ana1305 nemam šta reći osim wow!! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Halila

    Halila

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Tjemenica meni se najbolje pokazalo maslinovo ulje. Nikakve pjene, ništa, stalno se vraćala. Jednom očistila maslinovim uljem i više je nije bilo nikad. 
    Spavanje - ja ću pokrivat s dekicom, podvuče se pod madrac i to je to. Ova deblja dekica iz Kika (netko je stavio sliku) je meni bila super i dosta sam ju koristila. Pogotovo za kolica po zimi, kad je kćer već bila nekih 9-10 mjeseci i sjedila, lijepo sam ju mogla umotati u nju. A ove naše bebe će taman imat god dana iduce zime pa računam da će se isto lijepo dat iskoristit još. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Dobro jutro zene, meni je noc bila katastrofa nikako zaspati, maloprije se probudila… 
    Sve ste prekrasne, robica je predivna. 
    Na uzv sam vidjela kako moj deckic ponosno pokazuje pišu tako da znam da je musko hahahah. 
    Prijava djeteta, u de uglavnom ide sve automatski, jedino za djecji i eltern predaje muz, z a putovanje se vadi putni list u ambasadi i sa tim prelazite granicu. I onda se vade dokumenti… To je ugrubo sto znam. Kad saznam točno u detalje javim svakako.
    Jastucic, naručili preko fejsa idem trazit ime stranice. Imamo i onaj moderni, on nam je za šminkanje ali nikako za spavanje

    [lilypie.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/PMvwy3c [ibb.co] kod njih imate i tih klasicnih i onih modernih, svakakvoh uzoraka… Ovo je prvo sto sam nasla, a sad letim kuhat rucak 

    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Bi li mi netko objasnio razliku između tih modernih jastuka za šminkanje i nošenje kako kažete i onih starinskih?
    Davno je oko nas bilo male djece pa se više i ne sjećam kako se djeca stavljala spavati.

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Demetria

    Bi li mi netko objasnio razliku između tih modernih jastuka za šminkanje i nošenje kako kažete i onih starinskih?
    Davno je oko nas bilo male djece pa se više i ne sjećam kako se djeca stavljala spavati.


    Ti starinski se vezu i iz nutra i mozes ga lijepo oblikovati po djetetu i ne moze dijete upasti u njega… A moderni, bar ovaj koji ja imam je vezanje samo iz vana i to po njegovoj formi i on mi je vise kao podloga zapravo. Ako hoces slikam ti taj moderni, njega imam ovdje, starinski mi je u hrv

    [lilypie.com]

  • Avatar Hip_Hopsica

    Hip_Hopsica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo ja se konačno osjećam dobro… boli me malo donji dio trbuha i prepone, pogotovo kad se okrećem u krevetu po noći… Al to je sad mačiji kašalj naspram svega što sam prošla… hehehe
    Još kad bih se riješila nekako ovih heparinskih injekcija… To bi bila milina.
    Bebač se stalo javlja. Osjetim ga kao neko škakljanje iznutra… jedva čekam da se pokreti još malo bolje osjete. 
    U petak kontrola nakon mjesec dana… baš se veselim.
    Pozdrav svim curama i vidim da više nisam zadnja na popisu termina… Heheh
    Ako budete uređivala listu, možete meni zapisati da ću roditi u Petrovoj bolnici. 

    02/2017….. spontani pobačaj
    02/2018….. stigla naša curica :-)
    04/2019….. spontani pobačaj
    07/2019….. spontani pobačaj
    02/2020….. trudna - Bhcg na 4+2: 386; 4+4: 879; 9+3 Beba br.1: 27mm, beba br. 2 stala s razvojem na 6mm;
    15+1- uredan Nifty 💙; 05.11.2020. Podobnik
    [lilypie.com]

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Mana_Mare

    Cure hvala!
    Ja nisam planirala ni vrecu ni taj jastuk za nosenje, s obzirom da ce se rodit u srce lita, bit ce vruce pa mi to izgleda nepotrebno. Sto se tice vrece mozda tamo 11 mjesec, ako bude potrebe, neznam 🤷😀
    Pisale ste o uloscima i gacicama. Ja sam isto dobila preporuke za chicco uloske. E zanima me njih ima u DM? I jednokratne gacice isto ima u DM? Ia sad mozda ispadam glupa, nisam istrazivala uopce al ide li ista od to dvoje po nekim velicinama 🤔🙄


    Ima i chicco uložaka i jednokratnih gaćica u dmu,baš sam neki dan gledala. Gaćice su po veličinama a ulošci ne,to je univerzalno. 

    Lista terminuša nalazi se na 1028 stranici.
    Lista rođenih nalazi se na 1073 stranici.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.