Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ZuMama

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    I eto nisam rekla ono najbitnije a to je da smo mi 34 tt+3 i danas imamo 2600 gr, decko napreduje👍💙

    [lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    ZuMama super za pregled!
    Vita 😍😍odlicno!
    Roshaa cestitam!! Brzo ste vi to rijesili! Bez oporavak 💙🤗

  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Gumama super za pregled ❤️❤️❤️
    Naljepnicu sam uzela u Magic wall

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Rosha cestitam na bebanu, brz oporavak,  puno sreće, zdravlja  ljubavi, malenom bezbrižno djetinjstvo… volite se, mazite, pazite. 😘😘😘😘😘😘
    .
    Vita prekrasan je kutak 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Imate vi tvrd trbuh? I onako kao da je kockast.. 

  • Avatar Rosha

    Rosha

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Hvala cure ❤️ 
    Bilo je relativno brzo, prirodni trudovi su bili fakat ok, krenuli na oko 1h nakon pucanja vodenjaka. 
    Došla u Petrovu, pregled (2-3 prsta otv), klistir (preporučam, jer mene su pitali želim li), u svoju spavačicu i u box. 
    Ctg, lagani trudovi i na 4 prsta otv dobila epiduralnu i tu skoro pa niš nisam osjetila dobrih 1,5h.
    E onda je nakon 2h epi prestala djelovat i došli trudovi na svako 1min…i točno osjetiš kad krene za izgon, uf boli. 
    Rodila sam ga u 2 truda ali brate mili cijeli me odjel čuo 😅🥴  Mislila sam da ću sva popucat, kad ono - NIŠTA! 🙏🏻
    I dobila sam ga odmah na prsa, mazili smo se dobrih 1h kad su ga odnjeli na mjerenje. Cicku je prihvatio odmah, riješio i jednu i drugu i zaspao. 
    4h sve ukupno od ulaska u box. Fakat za poželjet. 
    I prvo kaj sam rekla kad sam rodila: 
    Hvala ti Bože! 😅
    Sad čekam tu u sobi da mi ga dovedu 💙
    🙂
    Javim se čim se malo slegnu dojmovi!
    Sretno svima! 

    [lilypie.com]

  • ZuMama

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Rosha

    Hvala cure ❤️
    Bilo je relativno brzo, prirodni trudovi su bili fakat ok, krenuli na oko 1h nakon pucanja vodenjaka.
    Došla u Petrovu, pregled (2-3 prsta otv), klistir (preporučam, jer mene su pitali želim li), u svoju spavačicu i u box.
    Ctg, lagani trudovi i na 4 prsta otv dobila epiduralnu i tu skoro pa niš nisam osjetila dobrih 1,5h.
    E onda je nakon 2h epi prestala djelovat i došli trudovi na svako 1min…i točno osjetiš kad krene za izgon, uf boli.
    Rodila sam ga u 2 truda ali brate mili cijeli me odjel čuo 😅🥴 Mislila sam da ću sva popucat, kad ono - NIŠTA! 🙏🏻
    I dobila sam ga odmah na prsa, mazili smo se dobrih 1h kad su ga odnjeli na mjerenje. Cicku je prihvatio odmah, riješio i jednu i drugu i zaspao.
    4h sve ukupno od ulaska u box. Fakat za poželjet.
    I prvo kaj sam rekla kad sam rodila:
    Hvala ti Bože! 😅
    Sad čekam tu u sobi da mi ga dovedu 💙
    🙂
    Javim se čim se malo slegnu dojmovi!
    Sretno svima!


    Ma bravo, divno za cut😀 sad se odmorite… zasluzilo ste😀👶💪🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Rosha

    Hvala cure ❤️
    Bilo je relativno brzo, prirodni trudovi su bili fakat ok, krenuli na oko 1h nakon pucanja vodenjaka.
    Došla u Petrovu, pregled (2-3 prsta otv), klistir (preporučam, jer mene su pitali želim li), u svoju spavačicu i u box.
    Ctg, lagani trudovi i na 4 prsta otv dobila epiduralnu i tu skoro pa niš nisam osjetila dobrih 1,5h.
    E onda je nakon 2h epi prestala djelovat i došli trudovi na svako 1min…i točno osjetiš kad krene za izgon, uf boli.
    Rodila sam ga u 2 truda ali brate mili cijeli me odjel čuo 😅🥴 Mislila sam da ću sva popucat, kad ono - NIŠTA! 🙏🏻
    I dobila sam ga odmah na prsa, mazili smo se dobrih 1h kad su ga odnjeli na mjerenje. Cicku je prihvatio odmah, riješio i jednu i drugu i zaspao.
    4h sve ukupno od ulaska u box. Fakat za poželjet.
    I prvo kaj sam rekla kad sam rodila:
    Hvala ti Bože! 😅
    Sad čekam tu u sobi da mi ga dovedu 💙
    🙂
    Javim se čim se malo slegnu dojmovi!
    Sretno svima!


    Jaoooo prekrasno, znaci porod za pozeljeti, bas mi je drago da je sve dobro… pusa velikana 😘😘😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Happymom

    Happymom

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Rosha predivno, cestitke! 😘😘❤️❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar mara1992

    mara1992

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Onka, Rosha čestitam 🎊🎊 i svim ostalim koje nisam spomenula. 
    Također želim brz porod svima koji slijede 🙏🙏
    Ja i Franjo smo dobro on zasad sisa i spava budi se svaka dva i pol do 3 sata za podoj a mlijeka hvala Bogu imam 😁😁😁

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.