Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1065

    Prijavi adminu

    Sretno Rosha i Minie Mouse i da što prije ugledate svoje bebice! 🤗💪🍀
    Madrac ja sam ga uzela u Kretexu i čini mi se super. Antialergijski je i ima ljetnu i zimsku stranu, 254 kn.

    Ja moram danas kupiti još neke preostale sitnice kao hrana za bolnicu, šeširiće za bradavice, set za njegu bebe… Još ne znam koji ću toplomjer uzeti. Što mislite o beskontaktnom? 

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1065

    Prijavi adminu

    Teica 30- PatPat ima odličan izbor torbi/ruksaka za kolica.

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ketty1309

    Ketty1309

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Tina.Antares

    Rosha sretno i ne juri u bolnicu, do 24h je ok s prsnucem vodenjaka bit. Naravno prati boju i želim ti sto ljepši i opušteniji porod!
    Mini sretno ako krene danas.
    Martaizjuri to van, ne treba ti takav stres sad pred kraj. Držim fige da se smirila situacija.

    Gdje nam je Ketty? Nije se dugo javila.


    Tu sam, čitam al ne stignem pisati jet sam još uvijek u pogonu. Svaki dan vozim kombi paprike 100 km, imam malog prašića i još k tome koristim vrijeme za renoviranje po kući - trenutno sam raselila ostavu pa bojam zidove i police i mjenjam pod. Danas mi je točno mjesec dana do termina i sad se nadam da me neće nešto uhvatiti pa da ostane sve ovak nedovršeno.
    Trenutno tipkam ispred tvornice začinske paprike Šafram dok čekam da mi istovare kombi a uhvatila me neka prehlada. 
    Čestitam svim curama na porodima i želim dobrodošlicu svim našim slatkim bebicama a onima koje su tek na redu puno sreće. Šaljem vam zagrljaje svima 🥰🥰🥰

    [lilypie.com]

  • Crwena

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Evo mene s drugog pregleda na Sv. Duhu.. u šoku sam još jer sam sutra naručena za rađaonu, najvjerojatnije će inducirati porod radi viška plodne vode i jer je beba procijenjena na 3800g.. malo me strah, ali ujedno i jedva čekam upoznati našeg malog bracu Tomu ❤️🥰 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Kety ti si prava pčela radilica
    Rosha mouse nadam se da u ovom trenutku dok ja pisem ovu poruku vi vec drzite svoje srece u rukama.
    Kak stojite s hormonima, osobito cure koje ste vec rodile?
    Meni je i trenutno jako tesko, a sve se bojim kako ce biti kasnije kad stres bude jos duplo veci. Preosjetljiva sam i imam osjecaj da gledam pesimisticno na neke stvari, znam da je to krivo   mozda mi je samo los dan 

    [lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Rosha, Mouse sretnoo 🍀
    Mc Mouse sta je dalje bilo, da li je stala sukrvica?
    Hvala na podrsci sto se azdaje tice, sutra ide, sretan joj put 😊Kaze muz, nikad vise..
    Joj ne vjerujem da sam jos tu…. 🥴🥴🥴

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Ketty svaka cast 🙈
    Crwena vjerujem da te strah, ja imam mozda za 6 dana.. Ali uskoro drzimo srecice u rukama i na to treba misliti 🍀

  • Avatar Bosco

    Bosco

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Rosha. Sretno, sto bezbolnije i brze neka bude 🤞
    Ketty 1309.  Ja se tebi divim 😊 svaka cast na takvom radu mjesec dana pred termin. 👏 Mi smo u dan trudne :)
    Svekrve.  Ja nemam bas pametan savjet jer cu tek vidjet kak ce bit kad bebica dode. Za sad je okej. Samo zelim rec - nedajte se, neki ljudi se hrane tudom patnjom i moraju uvijek nes komentirat, pa tko moze, nek prekine to u startu, il nek si muz popriča s mamom. 🙂
    Crwena. Sretno sutra :) 🌺

  • Avatar AngelEyes

    AngelEyes

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Ketty čudo si 😊
    Crwena sretno sutra!!!
    Ninche točno to s hormonima, jutros živčana, tužna… I mene zanima kako će tek biti kad rodimo.
    Stigla nam je i jesen, nadam se da će i bebice bržim tempom 🥰

    👩83.g. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑82.g. sve ok

    2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito ?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Mozda nije vezano bas za temu Al triba mi pomoc.. Dobila sam drugu menstruaciju u 20 dana roskaste boje. Prije 20 dana mi je pocela mucnina bol u grudima zatvor… Udebljala sam se 5 kilograma i neprestano jedem, pospana san, umorna
    Iman sve simptome trudnoće neznan sta da radin i jel ovo moguće pa ako mi mozete pomoc bila bih vam zahvalna! ❤️ nikakve zdravstvene probleme neman menstruacija dolazi uredno svaki mjesec u dan. Nikad mi nije bilo ovako😬

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.