Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ela32

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Ninche9

    Celaena ako udtanove zastoj mislim da ce ti inducirati porod jer smatraju da ce vani beba bolje napredovati, tako su mojoj poznanici..
    Ela koliko si ti otvorena?
    Ja se uzasno bojim, sutra idemo na put, samo da nista ne krene dok ne stignem tamo..


    Ja sam 3 prsta otvorena.. ne znam dal se u medjuvremenu sta prosirilo jos al stalno osjetim neko stezanje i guranje dolje.. danas sam jos primjetila da su poceli ispadat komadici sluznog cepa, al skroz je proziran, nije prosaran s krvi. Meni se crp jos povecao, sad su mi promjenili terapiju pa cemo vidjeti kako ce sutra biti. 
    Ti samo polako sutra, polulezeci obavezno i probaj mirovat sto vise!!

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Vita26

    Demetria
    Hahah Sory malo moram pripaziti na ta slova,i onako mi je tezak taj Hrvatski jezik ,trudim se kolilo mogu 😘Sory ako netkom smeta kako pisem


    Ne smeta mi, čak naprotiv postalo mi skroz simpatično :) pa sam ti napisala što nick znači hihi
    *
    Lijepo je bilo večeras vidjeti uživo jesenske cure :) vjerojatno nam je ovo zadnji put prije poroda, nadam se drugi puta s pratnjama malim :)
    *
    Ide lista ujutro ❤️💙

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Ana ja sve perem🤗

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    I kao šećer na kraju. Izađem ja sa mojim dečkima da udahnem zraka jer su me popustili bolovi i mali u pet sekundi rasječe usnu na igralištu. E došlo mi je da vrištim na sav glas. 
    Krvi po njemu, po meni. Majko moja. Ne znam ni odakle mi snaga da ga uzmem u naručje. Zato me sad opako šoraju Kontrakcije. 
    Uvijek nešto 😩😩😩😩😩 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Ana nemam pojma jer nemam  to sve, vjerojatno  bi prala sve.
    Vita hvala, dobro je danas, proslo je vec dosta pa mogu odahnuti iako je stres ostavio na meni traga, imam bolove i nikako mi se ne svidaju. Isla danas i u wc 4x..Sta psiha sve cini… 🤯
    Demetria a sa kojim curama si se nasla? 😊Bas lijepo da se druzite!

    One bradavice, imam ih 100..sa vrata i na prsima cu ic kod dermatologa jednom, a ona jedna ‘glavna’ na straznjici 🙈 nju ce gin. rijesiti.. 

    Ela draga sretno kad krene 🍀🍀🍀

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Mouse a jbt, mogu rec da razumijem! Kako je mali sad? Nema mira nikad… 

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Marta14

    Mouse a jbt, mogu rec da razumijem! Kako je mali sad? Nema mira nikad…


    To još krvari. Od 19h. Kupila one flastere za zarastanje rane, no odlijepili mu se jer se znoji. 
    Sad čekam da zaspe pa da mu stavim nove. 

    Jel tvoga prestala boliti glava? Kako je on??

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Marta14

    Ana nemam pojma jer nemam to sve, vjerojatno bi prala sve.
    Vita hvala, dobro je danas, proslo je vec dosta pa mogu odahnuti iako je stres ostavio na meni traga, imam bolove i nikako mi se ne svidaju. Isla danas i u wc 4x..Sta psiha sve cini… 🤯
    Demetria a sa kojim curama si se nasla? 😊Bas lijepo da se druzite!
    .
    One bradavice, imam ih 100..sa vrata i na prsima cu ic kod dermatologa jednom, a ona jedna ‘glavna’ na straznjici 🙈 nju ce gin. rijesiti..
    .
    Ela draga sretno kad krene 🍀🍀🍀


    Skakavac i kikić… Tina Antares je isto trebala ali nešto joj iskrsnulo 😊

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • mini_mouse26

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Drage moje toliko me dugo nije bilo da sam morala proci 120stranica da sve pohvatam hahahha
    A zapamtula sam skoro nista haha
    Mana mare i Bulba cestitam vam objema i vasim bebicama. Zelim vam brz oporavak i puno zdravlja i veselja 🥰🥰🥰🤱🤱
    LoMa divno je da si ga napokon mogla uzeti u narucje, evo opet suzim zbg vas tri i troje malenih hahahhaha prekrasne vijesti
    Ketty pa ti si zena zmaj. Biti ovako sabrana i smirena uz toliko obaveza… stvarno, nemam rijeci… zena zmaj!!! 
    Vidim da dosta vas kao i sama ima bh kontrakcije, pijem magnezij ali nista bolje mi nije. Doduse budu 2-3navecer samo, valjda od napora(imam jako zivahnog dvogodisnjaka 😄) 
    Nove trudnice dobrodosle ☺☺
    Vi koje ste na mirovanju nadam se da cete sto dalje dogurati u jednom komadu, vjerujem da vam je tesko, ali drzite se. Uz vas smo ❤❤

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Ja sve perem.
    .
    Cure koje su imale uspjesne preglede cestitam.
    Cure koje su se počele otvarati milujte i bit će sve dobro.
    Ninche sic si spusti, znam da nije pametno ali noge digni nq sajbu,  obavezno carape za trombozu i sretno, javi nam se kad stigneš.
    Ja sam slomljena danas, opet m isw pojačao iscjedak. Tako da brecam nonstop i gledam u wc papir.
    .
    Mc mouse o jebemu, mogu mislit kako ti je… uzas, samo da se uhvati krastica i onda je vec lakse…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.