Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Misskris ja cu rodilištu u Os ,termin mi je 7.11ali idem na carski pa cu 3tj ranije,tako planiraju🤗
    Kolegica moja rodila prije tjedan dana u OS moras ponjeti sve.i pelene za bebu kremice,maramice,odjelce u cemu ce bebica izaci..i naravno sve sto treba i tebi .

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • celaena

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    ana1305

    Tejic,tako i mene dolje nesto bolucka. Imam osjecaj kao da me pecka rodnica, pa sam danas vise u mirovanju, ali se bojim jer se dosta zena tu nesto pocelo otvarati i to… najbolje mir. Makar sam dobra 2 sata i vise peglala robicu, ali kao ajde, nisam bas bas najuspravnije sjedila. Mozda je to cak normalno da se dolje osjeti u tim tjednima 😂
    .
    Cure sa svrbezom, pazite da ne bi bila kolestaza. Ako ne prolazi ili koza pocne zutiti, najbolje se lijecniku obratiti.
    .
    Celaena, sretno ti. Ti si toliko blizu termina da bi ja na tvom mjestu mozda ponesla vecinu stvari kao da idem za porod. A sta kazu? Da li ces mozda ranije i na porod ili oni poticu razvoj tipa kao ovim malecnima sto su ranije rodjeni, injekcijama? Ja prvi put sad za to cujem. Ali bar ces im biti na oku, sretno 🥰


    da, blizu sam termina (37tt), ali je mali za 34tt sto nije bas dobro. Ako ustanove zastoj, mislim da ce me slati odmah na porod jer je prerizicno da beba ostane unutra. Nisu htjeli danas puno nista reci, nego cemo vidjeti stanje u cetvrtak pa ovisno o tome. Rekli su mi samo da pripremim kofer. Stvari za porod i kasnije nosim, jer me nece vise pustiti doma ako me zadrze. Hvala ti ❤️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar enana

    enana

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    MissKriss dobrodosla! 😊
    E Vita tocno ovo sto ti kazes, u zadnja dva dana sve nekakav pritisak i stezanje osjetim, pa sad vise ni sama ne znam jesam li to umislila jer sam se previse uzivila il sta…a i panika me iskreno sto mi je toliki razmak izmedju pregleda, do sad bili skoro svaka dva tjedna, a sad pred kraj stavili mjesec dana…

    https://lbdf.lilypie.com/JXH0.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Celaena ako udtanove zastoj mislim da ce ti inducirati porod jer smatraju da ce vani beba bolje napredovati, tako su mojoj poznanici.. 
    Ela koliko si ti otvorena?
    Ja se uzasno bojim, sutra idemo na put, samo da nista ne krene dok ne stignem tamo.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Enana 
    Pa da ,sve kod nas ovde nesto svima ranije krene,pa i meni steze ,vam tam,onda ja ti mirujem,moramo se paziti nema zezanje🙈🙈🙈

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Ninche sretno sutra, sve ce biti ok, nije predaleko. Samo nekako polulezeci🍀🤗
    MissKriss dobrodosla 🍀

  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Ninche pazi na sebe i sretan put..ti imas vec jedno djete,danas je rodjendan???ako je sretan 😘😘😘
    Marta kako je tvoj malac ?

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • MissKris

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Vita26

    Misskris ja cu rodilištu u Os ,termin mi je 7.11ali idem na carski pa cu 3tj ranije,tako planiraju🤗
    Kolegica moja rodila prije tjedan dana u OS moras ponjeti sve.i pelene za bebu kremice,maramice,odjelce u cemu ce bebica izaci..i naravno sve sto treba i tebi .


    Hvala na informacijama :) I mislila sam svakako potrpat svega, za svaki slucaj. Od viska glava ne boli. Drzim fige da sve bude dobro. 😊😊Ja se samo nadam da necu prije bar druge polovice 10mj….ali nikad se ne zna pa se bolje ranije opskrbit sa svime.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Vita nije mu danas rodendan ali tako pise na tickeru, ne znam zasto  bio mu je u 6.mj
    Moja bebica je bas ziva i jaka i danas se posebno rasteze. 
    Marta hvala ti spustit cu sjedalo da ne bude bas pritisak dolje

    [lilypie.com]

  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Misskris malo vise pazi na sebe,Bice to sve dobro 🤗🤗ti si onda odprilike kao i ja trudna!?

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.