Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar plavo_nebo

    plavo_nebo

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Lullee

    Stigao jedan djecak kao iznenadjenje,3600g i 51cm🙏💙pukao vodenjak jutros,u 12h u radjaonu,gel pa drip,malo skakanja na pilates lopti i oko 16h stigao🙏💙💪


    Cestitam 🥳🥳🥳 
    Hoces nam se pridruziti na whatsappu?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, molila bi vas da podijelite svoje iskustvo iz vinogradske. Svaki savjet, preporuka su dobrodosli :)

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vita26

    Vita26

    Broj poruka: 1298

    Prijavi adminu

    Drage mame prvo da cestitam svima koji su rodile ,puno zdravlje i ljubavi,jalo ste mi falile ..nadam se da ste sve dobro.🤗🤗😘
    Evo i nas moj Tin ima skoro 2 mjeseca i imali smo prije tjedan dana operaciju tetiva.
    On je rodjen Arhrohryphosis equinovarus (izkeivljena stopala) 4stupan
    Trenutno smo jos u gibseve,mjenjamo svako tjedan,borimo se,uuskoro bi trebali poceti nosito Ortoze..borimo se da moj djecak moze igrati nogomet kad odraste.
    Jako.mi je zao da nisam vas pratila ,ali sama sam u svemi tome,muzic mora da radi na terenu.
    Jos imam pitanje ,moj sin doji..ali dosta bljuca pa mi to vise onako tesko gledati..jel on zraka se na guta?mislim na kg super je vec ima 4400grama ,rodjen ke sa 2330g
    Pu no vas ljubim 

    https://lmtm.lilypie.com/WHczp2.png [lmtm.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Bok Vita, baš mi je drago da si se javila 🥰 falila si i ti.
    Hrabra mama, bude Tin igrao nogomet, nema sumnje 👍
    A možda ga muči refluks pa zato bljucka? Probaj ga što više uspravno držati, pogotovo nakon jela, kakvih pola sata. I da jede manje a češće obroke. 🤷‍♀️
    Sretno dalje, 😚 za malog Tina 👋🍀💕

  • ZuMama

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Vita26

    Drage mame prvo da cestitam svima koji su rodile ,puno zdravlje i ljubavi,jalo ste mi falile ..nadam se da ste sve dobro.🤗🤗😘
    Evo i nas moj Tin ima skoro 2 mjeseca i imali smo prije tjedan dana operaciju tetiva.
    On je rodjen Arhrohryphosis equinovarus (izkeivljena stopala) 4stupan
    Trenutno smo jos u gibseve,mjenjamo svako tjedan,borimo se,uuskoro bi trebali poceti nosito Ortoze..borimo se da moj djecak moze igrati nogomet kad odraste.
    Jako.mi je zao da nisam vas pratila ,ali sama sam u svemi tome,muzic mora da radi na terenu.
    Jos imam pitanje ,moj sin doji..ali dosta bljuca pa mi to vise onako tesko gledati..jel on zraka se na guta?mislim na kg super je vec ima 4400grama ,rodjen ke sa 2330g
    Pu no vas ljubim


    Hej drago mi je da si se javila… mi smo tu negdje skupa rodile😀. Super da Tin napreduje i da si sve na vrijeme napravila. Kad sve zavrsi s op molim te potrazi nekoga ko ce vjezbati s njim po vojti. A sto se tice bljuckanja nemoj se zamarati, ja sam zavrsila na nekoliko pregleda zbog toga i svi su rekli da dok napreduje na tezini sve je uredu. Ona djeca koja imaju gerb oni ne mogu ni cicati. Ugl to sto je mokaj do pasa je skroz ok🙈😀 i da stavljaj ga da spava na ledima bez beda.

    [lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Vita drago mi je sto ste dobro!Biti ce ti sve ok, samo treba vjezbati. Vjerujem da ti je tesko kad si sama sa djecom, drzi se 🤗🤗
    Moja A bljuca puno,ali kazu svi da je normalno. 

  • LoMa

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    Ajme 100 godina nisam bila na forumu kak sam u grupi na whatsappu 👀 
    Kao da mi je prvi puta :) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Previše je to bilo poruka za pratiti i velka napast zbog koje su trpile neke druge bitne stvari 🙂 fali mi da vidim kako bebe napreduju, bile ste mi drage i cuvam lijepe uspomene na nasa druženja, pogotovo ovdje na forumu. 
    Svim jesenskim mamama i bebama želim sretne blagdane i svako dobro, ne samo u novoj nego u svakoj godini, budite mi zdravo i dobro 🤱👩‍🍼🍀💕

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Sve najbolje zelim jesenskim bebicama i njihovim mamama🌠🎄

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.