Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • SmileA

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    jesenica

    I nama se rodio dečkić 🙂
    Oko 4 su krenuli trudovi. Došli smo u 5:50 u rodilište, 8 cm otvorena. Sve do izgona sam prodisavala trudove na lijani. Tamo mi je i pukao vodenjak. Tati su napravili brzi test iako se vec prije testirao. Za izgon mi lijana nije bila vise praktična pa smo i tata i ja sjeli na stolčić i u 6:25 je izašao dečko 3840/51. On me držao odostraga, a primalja je lovila malog.
    Pustili su pupčanu da otpulsira i dali ga nama. Bili smo skupa sat vremena, onda je tata otišao. Posteljica je izašla nakon cca 20 min, dok je on pokušavao dojiti. Malog su sad odnijeli očistiti od verniksa a mene odveli u sobu i dali mi glukozu jer nisam ništa primila tijekom poroda.
    Ipak smo uspjeli imati prirodan zajednički porod u položaju koji nam je odgovarao. 🙂


    Jesenica cestitam!!😃🌹💙bebacu zelim puno zdravlja, sretno i bezbrizno djetinjstvo, a tebi sto brzi oporavak!🤗😘😘

    [lilypie.com]

    🌈💙👣🙏

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    jesenica


    Ipak smo uspjeli imati prirodan zajednički porod u položaju koji nam je odgovarao. 🙂

    Baš mi je drago zbog toga! Još jednom, cestitam! 🥰🍀🤱💕

  • lilfn

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Termin mi je 14.12., beba je okrenuta glavm prema izlazu vec od 30. Tjedna. Imam bolove u zdjelici i grceve u trbuhu. Ginekologica mi je savjetovala mirovanje na zadnjoj kontroli u tjednu 34+2 i rekla da sam kandidatkinja za prijevremeni porod. Rekla je da pokusam izdrzati bar 2-3 tjedna i dala mi je termin za pregled u tjednu 37+1 gdje ce mi raditi bris na streptokok, ako ne budem ranije rodila.  Je li koja od vas u slicnoj situaciji? Strah me prijevremenog poroda i posljedica za bebu. Hvala

  • minni_me87

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    lilfn

    Pozdrav svima,
    Termin mi je 14.12., beba je okrenuta glavm prema izlazu vec od 30. Tjedna. Imam bolove u zdjelici i grceve u trbuhu. Ginekologica mi je savjetovala mirovanje na zadnjoj kontroli u tjednu 34+2 i rekla da sam kandidatkinja za prijevremeni porod. Rekla je da pokusam izdrzati bar 2-3 tjedna i dala mi je termin za pregled u tjednu 37+1 gdje ce mi raditi bris na streptokok, ako ne budem ranije rodila. Je li koja od vas u slicnoj situaciji? Strah me prijevremenog poroda i posljedica za bebu. Hvala


    I meni je beba glavicom bila prema dolje od 30. tjedna. Samo mene nije nista bolilo, do poroda sam hodala i radila sve sto je bilo moguce s trbuhom. Rodila dan prije termina. 
    Ali ako ti je dr tak savjetovala, drzi se uputa. 
    Sretno ti! 😊

  • lilfn

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    minni_me87

    lilfn

    Pozdrav svima,
    Termin mi je 14.12., beba je okrenuta glavm prema izlazu vec od 30. Tjedna. Imam bolove u zdjelici i grceve u trbuhu. Ginekologica mi je savjetovala mirovanje na zadnjoj kontroli u tjednu 34+2 i rekla da sam kandidatkinja za prijevremeni porod. Rekla je da pokusam izdrzati bar 2-3 tjedna i dala mi je termin za pregled u tjednu 37+1 gdje ce mi raditi bris na streptokok, ako ne budem ranije rodila. Je li koja od vas u slicnoj situaciji? Strah me prijevremenog poroda i posljedica za bebu. Hvala

    I meni je beba glavicom bila prema dolje od 30. tjedna. Samo mene nije nista bolilo, do poroda sam hodala i radila sve sto je bilo moguce s trbuhom. Rodila dan prije termina.
    Ali ako ti je dr tak savjetovala, drzi se uputa.
    Sretno ti! 😊


    Hvala 😊 mene zna toliko bolit donji dio ledja da jedva hodam. Kakav vam je bio porod obzirom na to da se beba rano okrenula? 

  • minni_me87

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Ekspresan, dosla gotovo do kraja otvorena, u 3 malo jaca truda bio je vani. Od primitka u bolnicu do drzanja bebice na prsima proslo sat i pol

  • lilfn

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Odlično, nadam se da će i meni biti tako 😊

  • pepi.pupi

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Mogu li se priključiti vašoj wp grupi?
    Termini  mi je 17.11, prekasno sam se priključila ali sam sve pročitala i skupila dobre savjete 😁 
    Čestitam svim mama i sretno ostalima u iščekivanju😊 

  • Avatar Hip_Hopsica

    Hip_Hopsica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    jesenica

    I nama se rodio dečkić 🙂
    Oko 4 su krenuli trudovi. Došli smo u 5:50 u rodilište, 8 cm otvorena. Sve do izgona sam prodisavala trudove na lijani. Tamo mi je i pukao vodenjak. Tati su napravili brzi test iako se vec prije testirao. Za izgon mi lijana nije bila vise praktična pa smo i tata i ja sjeli na stolčić i u 6:25 je izašao dečko 3840/51. On me držao odostraga, a primalja je lovila malog.
    Pustili su pupčanu da otpulsira i dali ga nama. Bili smo skupa sat vremena, onda je tata otišao. Posteljica je izašla nakon cca 20 min, dok je on pokušavao dojiti. Malog su sad odnijeli očistiti od verniksa a mene odveli u sobu i dali mi glukozu jer nisam ništa primila tijekom poroda.
    Ipak smo uspjeli imati prirodan zajednički porod u položaju koji nam je odgovarao. 🙂


    Čestitam Jesenica… drago mi je da je sve tako odlično prošlo… i sad samo da oporavak još dobro prođe…💙💪

    02/2017….. spontani pobačaj
    02/2018….. stigla naša curica :-)
    04/2019….. spontani pobačaj
    07/2019….. spontani pobačaj
    02/2020….. trudna - Bhcg na 4+2: 386; 4+4: 879; 9+3 Beba br.1: 27mm, beba br. 2 stala s razvojem na 6mm;
    15+1- uredan Nifty 💙; 05.11.2020. Podobnik
    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Tina.Antares

    Mina čestitam i želim vam sto prije odlazak doma! Porod za poželit!

    Gonal čestitam, bas se pitala gdje si nam! Sve naj u oporavku, mlijeko nakon cr dolazi i do tjedan dana nakon poroda tako da sto manje stresa i uživaj u svojem smotuljku!

    Gdje nam je McMouse? Nije neko vrijeme ništa pisala.

    Kasnije stavim listu terminuša i listu rođenih. :)

    Želim vam svima lijep dan i uživanje sa svojim bebama.

    Hiphopsicadržim fige da ipak vam dozvole pratnju. Kad bi ti trebala rodit? Planira se indukcija tj cr ako sam dobro upamtila?


    Evo me, ništa ne Stižem… sama sam s njih dvoje 6 dana u tjednu do 17h i bas je težak tempo….
    Mi još uvijek isključivo dojimo preko šeširića i mislim da ni neću ih uspjeti maknuti jer se one u roku par sekundi spljošte nakon micanja šeširića. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.