Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Mouse tako i ja, mislim da ne cemo moci bez sesirica

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Marta14

    Mouse tako i ja, mislim da ne cemo moci bez sesirica


    A dobro, dok uredno dobiva na kilaži onda se ne brinem. 

    Dolazi mi patronažna svaki tjedan na moj zahtjev da ga važe jer sam skroz u brizi dal dobiva dovoljno🙈

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Pozdrav mc_mouse baš lijepo da si se javila 😍
    Uh, sama s dvoje malih tolko dugo, bome nije lako, nadam se da ipak uspiješ naći vremena i za sebe i za predahnuti. Sretno i čuvaj se! 🍀🤱🥰

  • Lullee

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    Jesenica cestitke🎉🎉🎉💙nek vam i buducnost bude dobra kao porod🤗

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Whatsapp grupa je za cure koje su bile aktivne tu na forumu.
    .
    Lullee, šećerko s kraja naše liste 😊 sretno ti u tjednima koji su još pred tobom i lagan ti porod želim. Javi se barem s novostima 🥰🤞🍀

  • pepi.pupi

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bok!cure koje su rodile u vinogradskoj, moze li se nositi u rodaonu mobitel,termalna voda ili voda?

  • ZuMama

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    pepi.pupi

    Bok!cure koje su rodile u vinogradskoj, moze li se nositi u rodaonu mobitel,termalna voda ili voda?


    Da, u radaonu nosis vodu, mob, gace i uloake nakon poroda. Tak je bar meni bilo ali sam isla na carski. Imaj posebnu vrecicu za te stvari pa ces vidjeti.

    [lilypie.com]

  • pepi.pupi

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    ZuMama

    pepi.pupi

    Bok!cure koje su rodile u vinogradskoj, moze li se nositi u rodaonu mobitel,termalna voda ili voda?

    Da, u radaonu nosis vodu, mob, gace i uloake nakon poroda. Tak je bar meni bilo ali sam isla na carski. Imaj posebnu vrecicu za te stvari pa ces vidjeti.


    Hvala 😊

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Lulle kakvo je stanje? 😊

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Keksic kako ste vi? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.