Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Preslatka slikica Mause! 😍
    Pirevi…mi ih ove godine sreca nemamo…iovako smo blizu bankrota😅😂😂😂 salim se naravno, ali imamo velike izdatke za renovaciju i sve ostalo, pa ono..sto manjr troskova to bolje😅
    Porodiljna naknada..jel to za sve bude jednaka bez obzira dal mame rade il ne? I koliko ce iznosit? Ja politiku uopcr ne pratim pa nemam pojma o nicemu😂

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    E mame koje imate bebe vec..
    Poznanica prodaje chicco autosjedalicu od 9-18kg. 
    Trenutno imam onu 0 sto se dobije uz kolica 3u1. Sta mislite jel mi se isplati vec sada kupit tu vecu? 


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Preslatka slikica Mause! 😍
    Pirevi…mi ih ove godine sreca nemamo…iovako smo blizu bankrota😅😂😂😂 salim se naravno, ali imamo velike izdatke za renovaciju i sve ostalo, pa ono..sto manjr troskova to bolje😅
    Porodiljna naknada..jel to za sve bude jednaka bez obzira dal mame rade il ne? I koliko ce iznosit? Ja politiku uopcr ne pratim pa nemam pojma o nicemu😂


    ja ti znam samo za zaposlene.. pa ne bi bas nagadjala za nezaposlene mame kako  i koliko dobivaju..


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Nezaposlene ce od rodjenja bebaca dobiti, ako bude kako su rekli, 12 mj po 2300 cca kn 😊

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Tnx Barbs! 😊
    Ja sam trenutno zaposlena, na ugovor na godinu dana. Taj ugovir ce mi istec u 2. mj, kad ce bebica imat 3-4 mj….sad primam minimalnu naknadu (na kompl. sam), nisam dovoljno dugi bila zaposlena za pravu placu..ugl..pod sta cu spast, pojma nemam. Pod zaposlene sigurno, al pitanjr je koliki ce bit iznos naknade..morala bi to pitat iduci put kad cu nosit doznake..

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Tnx Barbs! 😊
    Ja sam trenutno zaposlena, na ugovor na godinu dana. Taj ugovir ce mi istec u 2. mj, kad ce bebica imat 3-4 mj….sad primam minimalnu naknadu (na kompl. sam), nisam dovoljno dugi bila zaposlena za pravu placu..ugl..pod sta cu spast, pojma nemam. Pod zaposlene sigurno, al pitanjr je koliki ce bit iznos naknade..morala bi to pitat iduci put kad cu nosit doznake..


    Mislim da traze 6 platnih listi da bi se mogao koristiti rodiljni dopust prvih 6 mj kada primas prosjek tih 6 placa.

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dzenny, Malena, Dolores, kad imate pregled? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Cure koje su na komplikacijama, podsjecam da nakon 90 dana bolovanja imate pravo na jednokratnu naknadu do 3300 kn koju vam isplacuje firma. Naravno, koliko cete dobiti ovisi od firme do firme, pa se raspitajte. Ja radim u drzavnoj pa cu dobiti tu naknadu u iznosu od cak 3300. Ali moja frendica koja radi u privatnoj isto poslala molbu/zahtjev u firmu i dobila naknadu oko 2500kn (ovisi sta pise u kolektivnom). Za tu naknadu vam nitko nece reci, morate same se raspitati ali komplikacije su isto bolovanje i imate pravo na to nakon 90 dana.

    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Belle84

    Cure koje su na komplikacijama, podsjecam da nakon 90 dana bolovanja imate pravo na jednokratnu naknadu do 3300 kn koju vam isplacuje firma. Naravno, koliko cete dobiti ovisi od firme do firme, pa se raspitajte. Ja radim u drzavnoj pa cu dobiti tu naknadu u iznosu od cak 3300. Ali moja frendica koja radi u privatnoj isto poslala molbu/zahtjev u firmu i dobila naknadu oko 2500kn (ovisi sta pise u kolektivnom). Za tu naknadu vam nitko nece reci, morate same se raspitati ali komplikacije su isto bolovanje i imate pravo na to nakon 90 dana.


    Mozes si misliti kako cemo mi kod privatnika ista dobiti.😜

    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    barbs

    Dzenny, Malena, Dolores, kad imate pregled?


    Ja imam 17.7.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.