Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Tako i moja N isto

    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Curke evo i mene malo! Kako ste?
    Evo kad pricamo o potrbusnom polozaju ja Doru stavljam svaki dan ali frajerica samo legne i odmara, a kad se zeli dici samo se dize na prsa i ruke iza stavi kao da pliva😂
    Ja joj stavljam ruke pod nju al slabo ih koristi. Vec me to pomalo brine…vidjet cemo kako ce bit do sljedece kontrole.

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Jutros smo bili na kontroli i sve ne super. Nema krvarenja. Poslije pregleda smo isli na sladoled i malo je za rucak jela pirea od krumpira i brokule tako da ipak nesto jede i ja sam zadovoljna. Sad par dana smo na kasama jer necsmi zvakat da ne bi to ranu raskrvarilo. I je smi bas primat posjete. To je sve od posebnih rezima.
    Malo je jos pod dojmom operacije. Jutros se pripala doktorice a inace je bas voli 🤣
    Noc prosla uz standardna budjenja al sad kad spava tako nekako jako dise na nos ko da joj je propuh u nosu 🙈
    Nadam se sa su budjenja od ruznog sna i da ce sad napokon pocet spavat normala.
    Ja sam slomljena. Ne mogu sidit koliko sam umorna. Ovo nespavanje me zadnjih dana dokusurilo i od umora mi stalno zuji u usima. Ivana vec 2 veceri dojin u snu. Nit znam koliko je podojio ni kad. Inace ga uvik vracam u krevetic al sad neman snage i stra me da mi ne ispane pa je s menom u krevetu. Muz je ionako s micicom pa nije problem. Razmisljam da mu veceras bocu dadnem prije spavanja pa mozda se manje bude budio a opet nekako za mi kad vec mlika imam…. 🤨
    Cini se da su nam sve bebe neke male linguze. Al dobro, doc ce ih volja. Jos ne kasne ni u cemu sto bi zahtjevalo neke korekcije.
    A i to se promine u dan dva. 😁

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu
    Imamo 4 miseca 😊😎🎉
    Imamo 4 miseca 😊😎🎉

    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Mamuka sretna vam 4 miseca 🎂🎂🎂🎂 vidi Ivana frajera 😍😍😍 drago mi je da je micica dobro, nadam se da cete se svi ubrzo naspavat 😉
    Mene je danas ova juzina ubilaaaaa, luda sam sto na sto… Jos je ona zadnjih par dana malo nervozna i nece da lipo doji, i stalno zulja ruke i slini grozno….. Bas me satralo ovo vrime, najradje bi se pokrila priko glave i spavala dva dana 

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Luce ako te jucer juzina ubila kako ces tek danas prizivit 🤣🤣🙈
    Ja sam isto jucer bila ko da mi je neko dusu isisa iz mene. Jedva san visila. Mislin da san sinoc u 10 ipo vec spavala 🤣
    Noc je bila kaoticna al nekako danas bolje se osjecan. Iako ih se oboje probudilo 7- 7 ipo. To je to, kad su sami s menom ko da se dogovore da me sataru 🤣
    I Ivan samo ruku u ustima drzi. I poprilicno cudno doji. Nekad bas lipo podoji a nekad samo malo tek toliko da nije gladan. Iman osjecaj da bi se opet mogla pocet izdajat jer mliko ko da mi sve vise i vise nadolazi.
    I sad kad smo ovo s micicon rjesavali kupili smo novalac. Kaze sveki da ima osjecaj da mu je lipsi nego hipp, da ga nekako lipse podoji iako bi hippa vise kolicinski podojio.
    Ja sam odlucila jos ovaj misec ostat skroz na sisi a vec nakon 5 miseci pocet pomalo uvodit bocu tako da sa nekih 6 miseci se skinemo sa sise.
    Mislin da ce to bit OK. Tj nadam se.

    [lilypie.com]

  • Avatar maca1510

    maca1510

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Mamuka jel ti ivan ima nesto na celu kao neku crvenu crtu ili je to tako slikano.? Pitam jer meni nikola to ima od rodenja , nemam pojma sta je to, ali nije jako vidljivo pa mi je ok

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar maca1510

    maca1510

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    O.s mene satrala ova juzina danas, neznam ko je nervozniji ja ili on. Teski je meteropat😰

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]
    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Hahahaha Nije lako zivit na jugu. Stalno juzina i stalno smuseni 🤣🤣
    Ima on to nesto crveno izmedju obrva. Ko da se udario malo. To mu se pojavilo 10ak dana nakon rodjenja. Proc ce to s vrimenom. Uopce me ne brine. Nekako na muskima to manje smeta.🙈 🤣
    Rodin ugriz sricon ima na zatiljku god prelaza vrata na glavu pa se ne vidi. Tu ga je i micica imala.

    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Uff i danas me glava rastura 😩😩😩
    Sricom pa Nera spava cili dan, iako mi je to sumnjivo, bas puno spava danas, bit ce mi veselo nocas… 
    Meni se isto ponekad cini da Nera podoji sto kazes tek toliko da nije gladna… U zadnje vrime nam dojenje traje 10min,obe sise i uglavnom svako 2h,osim navecer jer onda odspava noc… Jucer sam je vagala ima 7200g

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.