Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ooopaaaaaa…. Hvala, Yeeeel!!! To odlicno znati i kupiti!! 
    Neki dan je kod nas puhala bura.  I frendica i ja se rashladile na kavi pored mora… Nije bilo puno ljudi… Vecina su uzivala uz more… I kasnije se more pocelo smirivati, pa vjerujem da su se kupali… Nikad se ne zna…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Yel

    Prva slika je taj flomic, a druga je ceresit koji ne valja.

    Sanjchi, zelim ti brz oporavak 🐥


    Ja sam isto flomic kupila, al onaj sa top shopa, imaju tu kod nas u obi-ju.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Barbs, vise ni ne puse tak jako, ali je prohladno vani. Mislm, ak zeli nek se kupa, al mislim da ce odustat ak je voda hladna,a mislim da je

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sretna, sigurno se i more rashladilo mada mi se cini da bi u moru moglo biti ugodnije nego vani  

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Dena, onda je ocito i jedno i drugo banana.
    I meni je iz ceresita izlazilo puno mase, pa se posusi pa ne ide, znaci ista stvar je i flomic.

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    jutro cure!
    opet nocas nisam spavala..bas mi  se tesko namjestit…ne znam kako je vama?
     i opet ta saka zeza,samo preko noci..tko je pisao o sindromu kapilarnog tunela? citala sam po netu malo,ali da podjeli iskustvo..malo detaljnjjije.. mene na stisak nista ne boli,al cim legnem na lijevi bok i namjestim se saka utrne,pa ju spustim,padignem..pa malo masiram..


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, baš mi je žao što se nisi naspavala  Ja eto, već dvije noći s guštom spavam…. 
    Prošle noći oko 10h, sinoć 7h… i super mi je… S vremenom bi me mali klepnuo toliko jako da sam mislila: nisu valjda trudovi, a onda bi se prebacila na drugi bok i sve bi bilo ok… Ne znam zašto, ali definitivno mogu spavati na desni bok, a kad se okrene na lijevi me počinje udarati… 
    Nadam se da ćeš se i ti naspavati kako treba… Ako možemo, moramo iskoristiti to… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Edit: aktivan je on kad sam ležim na bilo koji bok, ali kao da mu ne paše kad se prebacim na lijevi 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    I me, baš mi je žao što se nisi naspavalaJa eto, već dvije noći s guštom spavam….
    Prošle noći oko 10h, sinoć 7h… i super mi je… S vremenom bi me mali klepnuo toliko jako da sam mislila: nisu valjda trudovi, a onda bi se prebacila na drugi bok i sve bi bilo ok… Ne znam zašto, ali definitivno mogu spavati na desni bok, a kad se okrene na lijevi me počinje udarati…
    Nadam se da ćeš se i ti naspavati kako treba… Ako možemo, moramo iskoristiti to…


    joj ja bi spavala ko top da me ta ruka ne zeza… pogotovo sad kad je zahladilo.. ovako sam samo ko zombi..sam se muvam okolo i nista mi se ne da..( a sta ce biti tek kad beba dodje )
    a i ema mi zadnjih 2 dana sva neka usporena..osjetim ju al nije to to..pa sam malo zabrinuta,al dok ju osjetim,mirnija sam..inace bi direkt na hitnu..mozda i ona luda od ove promjene vremena? osjeti po meni..
    ne znam dal si kupila al nemoj ako nisi..linolin kremicu za grudi.. kaze mi frendica sto je rodila da je dobila u bolnici.. i kaze da su sestre i treci dan super!!


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, nisam još kupila. Super je znati. Samo da se ne promijeni dok mi ne rodimo. Etooo, znala sam ja da postoji neka krema za cice na L  Samo sam napisala LANOLIN. Pogriješila slovo! 
    Moguće da se Ema ne javlja često i radi tvog raspoloženja, ali navodno da nakon tot tjedana je normalno da se sve rijeđe javlja jer ima sve manje mjesta… Dok ju osjetiš je super… Kad ju ne budeš malo duže osjetila je vrijeme za paniku. 
    Ni meni se Diego prije nekoliko dana nije često javljao… Ali ja sam bila žnj raspoloženja… Vrućine… Tisuću ljudi uvijek kod kuće… Tisuću obveza… Ali je bio svakako aktivan… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.