Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tamara0017

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Jedino sto ti mogu reci da moja prva planirana trudnoca je iz prve bila uspjesna. Tako da nije da nema sanse, ali mislim da ces ipak malo pricekati sa rezultatom, kao i ja sada🙈

  • LoRna26

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bilo bi divno da se pridružim klubu “trudnoća iz prve” 
    Sretno sa ishodom i čekanjem. 

    Lorna

  • Tamara0017

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Cure, evo za sve one koje su imale situaciju sa blijedom crtom kao i ja. Saljem slike testova napravljene dva dana kasnije. 🤗

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Svaka druga crtica na testu,pa i vrlo bleda znaci trudnocu.Moj savet je uvek nakon prvog takvog testa uraditi betu u laboratoriji jer je to najsigurniji pokazatelj trudnoce a i kosta kao 2 kucna testa 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu
    Jesam li trudna?
  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu
    Evo slika di se bolje vidi 
  • Mančika

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu
    Pozdrav svima, nova sam ovdje. Radila sam test danas i ovo mi pokazuje. Da li znaci da je to to sto mislim da je? :D
  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Mana

    Pozdrav svima, nova sam ovdje. Radila sam test danas i ovo mi pokazuje. Da li znaci da je to to sto mislim da je? :D

    Moglo bi biti, čestitam.😁😁😁Mada ja baš ne vjerujem plavim crticama i clear blue testu. Probaj s nekim drugim. Meni se dobro pokazao First sign i onaj po 13 kuna iz Mullera.

     ovaj je iz Mullera

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Mana test je pozitivan. Pojava druge crte unutar vremena ocitanja znaci trudnocu. Sve van vremena ocitavanja prema uputama je nevazece

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Mančika

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Monikaharmonika

    Mana

    Pozdrav svima, nova sam ovdje. Radila sam test danas i ovo mi pokazuje. Da li znaci da je to to sto mislim da je? :D

    Moglo bi biti, čestitam.😁😁😁Mada ja baš ne vjerujem plavim crticama i clear blue testu. Probaj s nekim drugim. Meni se dobro pokazao First sign i onaj po 13 kuna iz Mullera.
    ovaj je iz Mullera


    Napravila sam danas i test intimplus i on je pokazao jedan ljepi plusic :D ali moram naravno kod gin. da ona sto posto potvrdi, pa da znam i budem sigurna sto posto :D i nadam se da bude trudnoca :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.