Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anamaria123

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu
    Nije mi doktorica nista rekla dal se tu nesto vidi, hvala na pomoći
    Nije mi doktorica nista rekla dal se tu nesto vidi, hvala na pomoći
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Anamaria jesi dobila nalaz ispisan? I u čošku uzv piše nešto, ne uspijevam pročitati ovako..pa treba pitati doktoricu ako ona nešto ne veli sama a zanima nas.

  • Anamaria123

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Imam policisticke jajnike, hvala na odgovoru. 

  • Lucy1111

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lijepi pozdrav,
    nova sam ovdje,pa me zanima dali je koja cura imala slicna iskustva; 
    radimo vec nekih 4 mjeseca na bebi ali bezuspjesno, inace su mi menstruacije uvijek redovite svaka 32 dana; od PMS-a inace imam samo bolne grudi i to odmah nakon plodnih dana pa sve dok ne dode,sto ovaj mjesec nije bio slucaj; kasnila mi je dva dana i onda sam jucer dobila neko svijetlo crveno tj roskasto krvarenje koje je bilo jako slabo vecinu samo na papiru na ulosku nista cijeli dan, danas radila test negativan, ali i dalje uzasno slabo skoro pa nista ne curi.i imam laganu  bol u trbuhu i u ledima i povecanu tjelesnu temperaturu vec nekih dva tjedna varira od 36.8-37.4 .dali je koja od vas imala slicna iskustva? da je test lazno pokazao? da je ipak bila trudna?

  • Tamara0017

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu
    Bok cure. Nova sam ovdje iako sam masu puta citala vase price nakon sto sam imala spontani. 
    U medjuvremenu radimo na bebi i nadamo se pozitivnom ishodu vec nekoliko mjeseci. 
    Zadnju menstruaciju sam imala 15.4. Ciklusi mi nisu redoviti od kiretaze, variraju od 26 do 31 dan. 
    Jucer sam radila test jer vjestice nema i dobila odmah ovakav rezultat. Ne znam da li samo ja vidim ovu okomitu blijedu crtu koja je nastala odmah ali nestala nakon 15 minuta😏
    Ima li tko iskustva sa takvim testom? Da li vam to izgleda kao evaporacijska? 
  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Tamara, da pokusas mozda jos jedan test uradit ?ili pokusaj sacekat jos dan-dva ako ne dodje M.pa onda.
    Btw dobrodosla nam i dodji na temu-ko planira i radi na bebi.

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Tamara0017

    Bok cure. Nova sam ovdje iako sam masu puta citala vase price nakon sto sam imala spontani.
    U medjuvremenu radimo na bebi i nadamo se pozitivnom ishodu vec nekoliko mjeseci.
    Zadnju menstruaciju sam imala 15.4. Ciklusi mi nisu redoviti od kiretaze, variraju od 26 do 31 dan.
    Jucer sam radila test jer vjestice nema i dobila odmah ovakav rezultat. Ne znam da li samo ja vidim ovu okomitu blijedu crtu koja je nastala odmah ali nestala nakon 15 minuta😏
    Ima li tko iskustva sa takvim testom? Da li vam to izgleda kao evaporacijska?


    Vidim blijedu crticu,ali bi u svakom slučaju kroz dan,dva,tri napravila još jedan test. Sretno😍😘

  • Tamara0017

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pricekat cu jos dan dva pa ako je ne bude i dalje ponavljam test. Drzite palceve 😄

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Tamara0017

    Pricekat cu jos dan dva pa ako je ne bude i dalje ponavljam test. Drzite palceve 😄


    🤞🤞🤞🤞

  • LoRna26

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav društvo. 
    Ovako, dečko i ja prvi puta imali smo odnose u plodnim danima gdje je on ujedno i ejakulirao u mene. Do sada smo uvijek imali nezaštićene odnose, prekinuti snošaj, ovaj puta smo pokušali, pa kako bude, idemo vidjeti. Zajedno smo pet godina i ne bi se bunili da smo uspjeli iz prve (iako je to vrlo mala vjerojatnost). Uglavnom, vješticu sam imala 21.04, traje inače 6 dana, a ciklus mi traje 29-30 dana, uvijek redovan.Taman smo lovili plodne dane, dva dana i dan prije, znači 4.5 i 6.5. Imam veliiike grčeve u donjem dijelu trbuha, koji traju već tjedan i pol, ponekad jače, ponekad manje, trenutno su učestaliji kao da ću dobiti. Inače imam jake grčeve pred mengu. Iscjedak je prvo bio proziran, sada je gušći i žući, inače ga nemam toliko puno. Ne znam, za 6 dana bi trebala dobiti, možda i prije, iako bi radije da ovaj mjesec ipak izostane. :D Ima li itko slično iskustvo ? Nestrpljiva sam.   

    Lorna

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.