Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Bila jednom davno jedna Tina…..Pa Bonita,pa Zvoncica….Jesam zaboravila koji nadimak?A eto sad i Anonimne!I ja mislim da je trol!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar yoyo102

    yoyo102

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Curke, molim vas savjetić :)
    Kupila sam 2 dana prije menge test u trakicama u DM-u i bio je negativan. Sad mi kasni 3 dana, i iz protesta ne bi kupila test ali ne mogu izdržati :O Koje su šanse da je bio lažno negativan test? 

    Hvala puno :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    deica

    Curke, molim vas savjetić :)
    Kupila sam 2 dana prije menge test u trakicama u DM-u i bio je negativan. Sad mi kasni 3 dana, i iz protesta ne bi kupila test ali ne mogu izdržati :O Koje su šanse da je bio lažno negativan test?

    Hvala puno :)


    Mislim da si prvi radila prerano,  ponovi test s prvim jutarnjim urinom! Sretno! 

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar yoyo102

    yoyo102

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Budem! :) Hvala ti puno :)

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Pozz cure..evo mene opet. Vec sam pisala i na drugoj temi. Pročitala sam sve postove i samo da kazem da je mojoj sogorici dan prije vadenja bete test bio negativan, a slijedeci dan je beta pokazala 1450, tako da mislim da je vadenje bete najbolji pokazatelj..govorim iz vlastitog iskustva jer sam vec toliko novaca dala za te testove da su ljekarne jako dobro profitirale na meni.
    Evo,ja sam imala M prije 3tjedna..sve super sve pet,danas mi se na dnevnom ulosku pojavile dvije kapi krvi..trbuh me vec tjedan dana boli (jajnici), bradavice i onaj dio oko njih (ne znam kako se tocno zove) mi bude onako glatko jako, wc mi je skoro pa najbolji prijatelj i sva sam neka pospana..i žile na sisama su mi izašle (ko karta svih cesta 😂). U srijedu idem vadit betu, samo me zanima jel kojoj bilo ovako..da me drži do srijede jer nemogu docekat 😂😂😂

  • Avatar yoyo102

    yoyo102

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Tina1510

    Pozz cure..evo mene opet. Vec sam pisala i na drugoj temi. Pročitala sam sve postove i samo da kazem da je mojoj sogorici dan prije vadenja bete test bio negativan, a slijedeci dan je beta pokazala 1450, tako da mislim da je vadenje bete najbolji pokazatelj..govorim iz vlastitog iskustva jer sam vec toliko novaca dala za te testove da su ljekarne jako dobro profitirale na meni.
    Evo,ja sam imala M prije 3tjedna..sve super sve pet,danas mi se na dnevnom ulosku pojavile dvije kapi krvi..trbuh me vec tjedan dana boli (jajnici), bradavice i onaj dio oko njih (ne znam kako se tocno zove) mi bude onako glatko jako, wc mi je skoro pa najbolji prijatelj i sva sam neka pospana..i žile na sisama su mi izašle (ko karta svih cesta 😂). U srijedu idem vadit betu, samo me zanima jel kojoj bilo ovako..da me drži do srijede jer nemogu docekat 😂😂😂


    Držim fige da je bebica <3 

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    deica

    Tina1510

    Pozz cure..evo mene opet. Vec sam pisala i na drugoj temi. Pročitala sam sve postove i samo da kazem da je mojoj sogorici dan prije vadenja bete test bio negativan, a slijedeci dan je beta pokazala 1450, tako da mislim da je vadenje bete najbolji pokazatelj..govorim iz vlastitog iskustva jer sam vec toliko novaca dala za te testove da su ljekarne jako dobro profitirale na meni.
    Evo,ja sam imala M prije 3tjedna..sve super sve pet,danas mi se na dnevnom ulosku pojavile dvije kapi krvi..trbuh me vec tjedan dana boli (jajnici), bradavice i onaj dio oko njih (ne znam kako se tocno zove) mi bude onako glatko jako, wc mi je skoro pa najbolji prijatelj i sva sam neka pospana..i žile na sisama su mi izašle (ko karta svih cesta 😂). U srijedu idem vadit betu, samo me zanima jel kojoj bilo ovako..da me drži do srijede jer nemogu docekat 😂😂😂

    Držim fige da je bebica &lt;3


    I ja sr nadam..vec godinu i pol cekam plusic..a ovaj put se bas nadam 😊😊

  • K0203

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima.. oprostite ako sam fulala temu.

    Ima li itko iskustva s mlijecnim iscjedkom iz dojke u sredini ciklusa. Menstruacija mi je prosla prije 10 dana, kasnila je dva dana al je dosla. Nedugo nakon su me grudi pocele boljeti kao pred menstruaciju i na stisak mi izlazi-mlijeko 😱. Jos uvijek me bole na dodir i pomalo su zabrinjavajuce otekle. Prestala sam dojiti ima 3 god. Cisto sumnjam da ima ikakve veze s tim. 

  • Avatar yoyo102

    yoyo102

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Tina1510

    deica

    Tina1510

    Pozz cure..evo mene opet. Vec sam pisala i na drugoj temi. Pročitala sam sve postove i samo da kazem da je mojoj sogorici dan prije vadenja bete test bio negativan, a slijedeci dan je beta pokazala 1450, tako da mislim da je vadenje bete najbolji pokazatelj..govorim iz vlastitog iskustva jer sam vec toliko novaca dala za te testove da su ljekarne jako dobro profitirale na meni.
    Evo,ja sam imala M prije 3tjedna..sve super sve pet,danas mi se na dnevnom ulosku pojavile dvije kapi krvi..trbuh me vec tjedan dana boli (jajnici), bradavice i onaj dio oko njih (ne znam kako se tocno zove) mi bude onako glatko jako, wc mi je skoro pa najbolji prijatelj i sva sam neka pospana..i žile na sisama su mi izašle (ko karta svih cesta 😂). U srijedu idem vadit betu, samo me zanima jel kojoj bilo ovako..da me drži do srijede jer nemogu docekat 😂😂😂

    Držim fige da je bebica &amp;lt;3

    I ja sr nadam..vec godinu i pol cekam plusic..a ovaj put se bas nadam 😊😊


    Ima li novosti? :D :D 

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Nema :/ isla sam vadit betu, beta negativna. Ali 7 i 8.4 su mi se opet dvije kapi krvi pojavile, i ja nebudi lijena isla vadit betu..
    Ali sad citam da se beta treba napraviti na dan ocekivane m, a neki kazu da odma prvi dan pokaze. Dakle ako su te dvije kapi krvi bile implantacija,onda sam mozda pre rano betu vadila.
    Nakon toliko neuspijeha,nisam se ni nadala pozitivnoj beti ali ipak jedan komadic u meni se i dalje nada.
    Sv sreca pa sam nasla ginekologa..sutra idem njemu pa cu vidjeti sta on kaze s obzirom da je prosli reko da je sve uredu.
    Ili nije nista uredu ili smo nesposobni dijete napravit ja i muz 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.