Hemoroidi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ribica153

    Ribica153

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Uf i ja imam problema i s njima a i probavom. Neko vrijeme sam jela onaj zdravi kruh sa vlaknima ali ne mogu mu više ni blizu jer me tjera na povraćanje. I od tada je to stalo a hemići iskočili. Probala sam s nekim biljnim čajem pa sam imala jake grčeve i odustala. Dolje sam mazala s Faktu masti ali mi je doktor rekao da to ne smijem u trudnoći ni pod razno pa sam odustala. Probala sam par dana držati vaticu sa gospinom travom ali imam dojam da mi ništa nije pomagalo :D Baš sam očajna. I ja razmišljam što će tek biti na porodu.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    uhhh, mrzim ovu temu  ja sam ih dobila prije cca.mj.dana pa su se povukli pa opet izasli i tak u krug... pogotovo dok mi je probava bila koma, zbog tbl.za zeljezo... ugl. dobila sam preporuku za propolisni melem, kupila ga u biljnoj ljekarni i mislim da mi je on pomogao,do tad sam koristila hemopropin, kantarionovo ulje i hemero protect od cega nije bilo nikakve korsiti dok su bili u stanju grozne bolne upale.  iako mala gamad opet izade kad je tvrda stolica, nakon par dana zatvora... :/ tak da se i ja bojim kak ce tek bit nakon poroda!

  • mely230

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Drage trudnice i mame, vec 2-3tj mucim se s hemoroidima. Probava i stolica su mi ok, ali nesmijem cucnuti ili se prignuti odmah mi poskacu i naoteknu.. danas mi i prokrvarili.. :( mazala sam hemopropinom. ginekolog mi je rekao da ta krema nije bas nesto ucinkovita kod trudnica i da kupim faktu kremu. mazala i sa njom,ali pomaka na bolje nema.. Da li ima netko od vas kakava prirodan,a ucinkovit lijek, osim svinjske maste..to mi je tak fuj i djeluje mi nehigijenski..mada ako nista ne pomogne, pokusat cu i s tim. termin mi je za manje od 5tj..da li je koja od vas rodila sa takvim upaljenim hemoroidima?.mada sam za carski rez,samo u slucaju ako se bas mora i prirodno neide nikak,sve vise razmisljam da trazim carski,jer mislim da ce mi sva crijeva ispast na porodu. :(

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    mely230


    Drage trudnice i mame, vec 2-3tj mucim se s hemoroidima. Probava i stolica su mi ok, ali nesmijem cucnuti ili se prignuti odmah mi poskacu i naoteknu.. danas mi i prokrvarili.. :( mazala sam hemopropinom. ginekolog mi je rekao da ta krema nije bas nesto ucinkovita kod trudnica i da kupim faktu kremu. mazala i sa njom,ali pomaka na bolje nema.. Da li ima netko od vas kakava prirodan,a ucinkovit lijek, osim svinjske maste..to mi je tak fuj i djeluje mi nehigijenski..mada ako nista ne pomogne, pokusat cu i s tim. termin mi je za manje od 5tj..da li je koja od vas rodila sa takvim upaljenim hemoroidima?.mada sam za carski rez,samo u slucaju ako se bas mora i prirodno neide nikak,sve vise razmisljam da trazim carski,jer mislim da ce mi sva crijeva ispast na porodu. :(

    probaj sa propolisnim melemom! ( procitaj post iznad :) )

  • Avatar Ribica153

    Ribica153

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Jel bi proposlisni melem mogao biti u Bio & Bio obzirom da mi je u blizini posla?

  • Avatar Slavonka5

    Slavonka5

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ja sam cula da je lavandino ulje super za hemeroide.Od danas ga i ja koristim pa cu vidjeti kako pomaže.

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Dakle, s Hemopropinom imam neke rezultate, ali slabe. 
    Nisam uspjela još nikog iz Zg nažicati da mi nabavi Propolisni melem kojeg preporuča Beag.Jučer sam isprobala ovaj recept:1 dcl maslinovog ulja staviti u posudu i lagano zagrijavati (paziti da ne provrije!), dodati u njega veliku žlicu cvjetova kamilice, maknuti s vatre, malo promiješati i pustiti da se ohladi. Procijediti u bočicu ili staklenku i mazati s time. Recept nije sto posto učinkovit (da nestanu), ali moram reći da sinoć i jutros nakon kaj sam si stavila su mi se prepolovili, odnosno dvostruko smanjili i to mi je bila najbrža reakcija do sad (obično bi s Hemopropinom morala mazuckati cijeli dan).I da budem iskrena, ja nisam samo pomazala, nego sam malo vatice umočila u ulje i stavila na hemoroide i držala tako neko vrijeme. Malo nezgodno za donje rublje (stavite si uložak ili koristite neke stare gaćice do kojih vam nije stalo), ali meni je vrijedilo. U svakom slučaju, ako vam ne pomogne, neće vam ni škoditi jer su sve prirodni sastojci. Sretno!

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    mely230


    Drage trudnice i mame, vec 2-3tj mucim se s hemoroidima. Probava i stolica su mi ok, ali nesmijem cucnuti ili se prignuti odmah mi poskacu i naoteknu.. danas mi i prokrvarili.. :( mazala sam hemopropinom. ginekolog mi je rekao da ta krema nije bas nesto ucinkovita kod trudnica i da kupim faktu kremu. mazala i sa njom,ali pomaka na bolje nema.. Da li ima netko od vas kakava prirodan,a ucinkovit lijek, osim svinjske maste..to mi je tak fuj i djeluje mi nehigijenski..mada ako nista ne pomogne, pokusat cu i s tim. termin mi je za manje od 5tj..da li je koja od vas rodila sa takvim upaljenim hemoroidima?.mada sam za carski rez,samo u slucaju ako se bas mora i prirodno neide nikak,sve vise razmisljam da trazim carski,jer mislim da ce mi sva crijeva ispast na porodu. :(

    Ja sam rodila sa ogromnim hemeroidom,najgore mi je bilo kad su mi morali klizmu napravit,na samo porodu ga nisam osjetila uopće...

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Meni je pomoglo kantarionovo ulje. Valjda moji nisu bili tak strašni

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Meni je pomoglo kantarionovo ulje. Valjda moji nisu bili tak strašni

    Ja sam za njega saznala nakon što sam došla iz rodilišta....blaženstvo totalno za 2 dana nestalo,a ja se mučila cijelu trudnoću

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.