Hemoroidi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    Dada


    clericova

    Je, sad mi je bolje, ne bole više i nisu ogromni, al ipak kad je stolica tvrđa se ponovno pojave. Naravno, u blažem obliku. Nemrem ih se riješiti! :(
    Baš mi je žao!
    I mene ovaj muči. Dobro, bar ne boli, ali ga osjećam i stalno se namještam dok sjedim, teško mi je na tvrdim stolcima sjediti. 

    Znaš kaj mene sad muči? Ono kak te u bolnici svaki dan pitaju jeste išli na wc…   Ma kak opće na wc ako si rezan i još od tiskanja imaš hemoroide? 
    (E, sad, neznam za rodilište, ali na drugim odjelima ako ne možeš na wc odmah ti pokušaju uvaliti čepiće da te potjeraju. A kud još čepić gurati ako te i hemoriod boli?!) 
    Meni su drugi dan nakon vizite dali Dulkolax tabletu i obavila sam wc kroz par sati. Ja nisam htjela lagati, rekla sam im da nisam bila. Ugl na Merkuru je to praksa da svima to daju drugi dan, ako curke ne uspiju prije same.

    Ja inače imam problema s pražnjenjem i uvjek doma imam Dulkolax za hitne slučajeve tako da sam si i to spakirala u torbu za bolnicu ak će zatrebati

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Nisam nikad koristila te tablete, jesu jake? (mislim, jel te jako potjera ili imaš normalno stolicu)?

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Meni je teta u apoteci rekla da su te tablete čista kemija i da je za početak bolje uzeti nešto prirodnije pa ako neide s tim prebaciti se na te Dulkolax. Ima npr. voćne kocke Ortisan koje su na prirodnoj bazi i djeluju jako dobro, a ima ih za kupiti i u DM-u.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Dada


    Nisam nikad koristila te tablete, jesu jake? (mislim, jel te jako potjera ili imaš normalno stolicu)?

    Ja sam ju popila samo tada, ne koristim ih inace. Ne bi to nazvala bas skroz normalnom stolucom, ali protjera te da jednostavno ne mozes zadrzat, a ne moras ni tiskat, ide samo :-). A kad se bojis da ti savovi ne popucaju, onda ti je to super :-).

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    pčelica


    Meni je teta u apoteci rekla da su te tablete čista kemija i da je za početak bolje uzeti nešto prirodnije pa ako neide s tim prebaciti se na te Dulkolax. Ima npr. voćne kocke Ortisan koje su na prirodnoj bazi i djeluju jako dobro, a ima ih za kupiti i u DM-u.

    slažem se da su čista kemija,kao i većina tableta,al ako ništa drugo na prirodnoj bazi nepomaže onda su spas…a i kako je Proudmomy napisala ako se bojiš za šavove i nemožeš tiskati onda je bolje da te nešto protjera

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Meni je planinski čaj najbolji,od Ortisana sam mislila da imam muke Isusove od grčeva

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    To ti ovosi od organizma do orhanizma, ja sam od tog čaja skoro umrla a od kocki ništa isto kak i cure kažu da Dulkolax,,,samo krene 

  • mely230

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Kupi sirup Smokvan. ima ga za kupiti u ljekarnama. sirup od suhih sljiva i smokve. Ja sam imala probleme sa tvrdom stolicom, odmah nakon prve primjene sirupa,vidjela sam razliku. a sta se hemoroida tice,ja ih imam,ali ne zbog stolice,nego kad sam u cucecem polozaju, odmah mi iskoci. jucer ribala donje elemente kuhinje i nemogu sad ni sjediti ni hodati..boli,pece,grozno. bojim se kak ce tek biti na porodu od tiskanja.. :/ kupila sam danas kremu za hemoroide Hemopropin na bazi kamilice i propolisa.

  • magdam

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    U prvoj trudnoći nisam imala hemoroide niti probleme sa stolicom, ali evo u drugoj trudnoći su mi iskočili, čak su mi jednom i prokrvarili, imam vanjske i mažem sa Hemopropinom. Malo mi se smanje, ali čim idem na wc odmah izađu..Užas jedan, nadam se da će do poroda proći.

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    magdam


    …imam vanjske i mažem sa Hemopropinom. Malo mi se smanje, ali čim idem na wc odmah izađu..Užas jedan

    E, tak' je i meni! Igramo se skrivača. Ali ja se bojim da oni ne prolaze… 
    Što će tek biti nakon onog pravog tiskanja, ne znam.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.