Gynositol

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PiaBuu

    PiaBuu

    Broj poruka: 834

    Prijavi adminu

    Super je sto imaš nekome rec… gle, ja nisam nikome rekla osim svojima doma i toliko mi bude krivo jer mislim da bi mi bilo lakše da imam s kime o tome pričati, ovako sam izolirana i mislim da se samo meni događa jer eto… dok s druge strane nekad mi je drago mada vidim koliko ljudske zlobe ima, sam pojam da se netko naslađuje s time…

    Kako se ti sad osjećaš ? :)

    27👩🏻
    33👦🏻
    Mom of 2 angel in heaven
    Spontani 31.07.2021 - 10 tj - emb 6+5👼🏻
    Spontani 08.02.2022 - 9 tj - emb 7+5👼🏻
    -Hashimoto, terapija 75/50 eurotirox
    PAI-1 heterozigot 4g/5g
    God will carry you trough the storm 🍀💪
    Pregled 30.5 imamo ♥️
    27.6.23-11+2 4.7 cm 🍀
    14.7.23-13+5 7.55 cm 🌈
    10.08.23- stiže mamina djevojčica 💜🌈👨‍👩‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 516

    Prijavi adminu

    Svatko ima svoje nacine nosenja sa stvarima, nekima je neshvatljivo dijeliti intimu, nekima lakse ako kazu - slusaj sebe i postupi po tome. Ukoliko je potrebno potrazi i nekog strucnog po tom pitanju da pomogne, narocito ako vidis da gutanje toga ne vodi nigdje…  😉

    U pocetku poslije sam bila: idemo odmah dalje, onda su me miomi i operacija malo prizemljili i zapravo mi dali odmak od svega da poslozim sebe u svim pogledima - i tijelo i duh i psihu i sve… Pocetkom godine (2022.) sam imala veliki strah kako cu kad i ako opet ostanem trudna zbog te fobije pojave krvi itd… 
    U listopadu kad smo usli u IVF bila sam toliko flegma i neopterecena da se sam doktor cudio jer sam inace kontrol-frik - meni je samoj bilo lakse da sam si sve nekako tumacila kao: grcevi - to se gnijezdi, bole me to i to - promjene u tijelu i hormoni… 
    Sad s odmakom mogu reci da veliku ulogu igra glava i kao da tijelo zna da ne krene dalje dok se to ne poslozi 😉 
    Da imam povremeno strahove s teudnocom, imam; ali pokusavam ne misliti o tome da ne saljem negativne vibracije malom 😁

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar PiaBuu

    PiaBuu

    Broj poruka: 834

    Prijavi adminu

    bambi27zg

    Svatko ima svoje nacine nosenja sa stvarima, nekima je neshvatljivo dijeliti intimu, nekima lakse ako kazu - slusaj sebe i postupi po tome. Ukoliko je potrebno potrazi i nekog strucnog po tom pitanju da pomogne, narocito ako vidis da gutanje toga ne vodi nigdje… 😉
    *
    U pocetku poslije sam bila: idemo odmah dalje, onda su me miomi i operacija malo prizemljili i zapravo mi dali odmak od svega da poslozim sebe u svim pogledima - i tijelo i duh i psihu i sve… Pocetkom godine (2022.) sam imala veliki strah kako cu kad i ako opet ostanem trudna zbog te fobije pojave krvi itd…
    U listopadu kad smo usli u IVF bila sam toliko flegma i neopterecena da se sam doktor cudio jer sam inace kontrol-frik - meni je samoj bilo lakse da sam si sve nekako tumacila kao: grcevi - to se gnijezdi, bole me to i to - promjene u tijelu i hormoni…
    Sad s odmakom mogu reci da veliku ulogu igra glava i kao da tijelo zna da ne krene dalje dok se to ne poslozi 😉
    Da imam povremeno strahove s teudnocom, imam; ali pokusavam ne misliti o tome da ne saljem negativne vibracije malom 😁


    Meni nije problem o tome pricati al radi posla sam sve to presutjela i nikome nisam rekla …. 
    Zasto si isla na ivf ako si prvi puta ostala prirodno trudna? i gdje si isla ? :) 
     Mi smo napokon krenuli, i mislila sam da cu bit nervozna na kraju sam skroz opustena po pitanju toga… jedino me strah da na poslu ne napravim nesto krivo…. 

    27👩🏻
    33👦🏻
    Mom of 2 angel in heaven
    Spontani 31.07.2021 - 10 tj - emb 6+5👼🏻
    Spontani 08.02.2022 - 9 tj - emb 7+5👼🏻
    -Hashimoto, terapija 75/50 eurotirox
    PAI-1 heterozigot 4g/5g
    God will carry you trough the storm 🍀💪
    Pregled 30.5 imamo ♥️
    27.6.23-11+2 4.7 cm 🍀
    14.7.23-13+5 7.55 cm 🌈
    10.08.23- stiže mamina djevojčica 💜🌈👨‍👩‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 516

    Prijavi adminu

    Pise i u potpisu, poslije missed ab operirala sam miom velicine manje mandarine koji se stvorio kao odgovor tijela na sve sto je proslo i rastao tako da bi stetio trudnoci u buducnosti. Tijekom operacije su radili propuhivanje jajovoda i desni je skroz zacepljen, a na lijevom i nema ovulacije - sekundarni sterilitet. 
    Probali smo par mjeseci uz Femaru, UZV i tempirane odnose ali nista od toga. 😩 
    U Petrovoj sve radim, od operacija do IVFa i sad vodenje trudnoce, a i porod, doktor koji ke vodi je tamo i isla bih gdje god samo da je on 🙂

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar PiaBuu

    PiaBuu

    Broj poruka: 834

    Prijavi adminu

    Puno je lakše kada imaš doktora kojem vjeruješ :) 
    Kako si ti? :)

    27👩🏻
    33👦🏻
    Mom of 2 angel in heaven
    Spontani 31.07.2021 - 10 tj - emb 6+5👼🏻
    Spontani 08.02.2022 - 9 tj - emb 7+5👼🏻
    -Hashimoto, terapija 75/50 eurotirox
    PAI-1 heterozigot 4g/5g
    God will carry you trough the storm 🍀💪
    Pregled 30.5 imamo ♥️
    27.6.23-11+2 4.7 cm 🍀
    14.7.23-13+5 7.55 cm 🌈
    10.08.23- stiže mamina djevojčica 💜🌈👨‍👩‍👧
    [tickerfactory.com]

  • lenak

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Naime trenutno pijem kontracepciju Lyndette 20mg radi policisticnih jajnika, no mislim da mi me odgovaraju s obzirom na to da 2 i pol skoro 3 mj. nisam dobila menstruaciju, a inace su jake i obilne ali ne redovite. Te su mi na papi otkrili cin ll. 
    Partner i ja smo koristili zastitu s prijasnjim partnerom, pa mi nije jasno kako, s tim da sam cijepljena protiv hpv u 3 doze. Pocela bih koristiti gynositol, ali me strah nekih nuspojava. Planiramo dijete, ali kad ja rijesim trenutno stanje. Narucena sam na kontrole. Dali netko ima neki savijet?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.