Gynositol

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sunčica5

    Sunčica5

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    valendrais

    Pozdrav,
    meni Gynositol ne odgovara (razvila sam nekakvu alergiju na neki od sastojaka). Pa ako netko želi skoro punu kutiju, darujem je. Živim u Zagrebu.


    Jeste poklonili?

    “Nebo strpljive voli.”

  • carizma

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Evo i ja pijem gynositol, mj dana..uz njega pijem duphaston..a od 19.06 krecem s metforminom, ne znam ni kako on djeluje..
    Ciklusi neuredni,anovulacije, ciste hb nemam..
    Nadam se da cemo svi uskoro ugledati plusice. 😘😘❤❤

    06.01.2016 ❤

    10.06.2020 ❤

    27.09.2021. II —> 19.10. Čekamo pregled 😁

  • nina001

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Pozz…dal je koja trudnica ,sad i mama koristila Gynositol kroz cijelu trudnocu …i dal je uz to jos pila vitamine kao prenetal il slicno tome ? Hvala na odg 

  • MalaRita

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Evo ja pijem Gynositol 3mj,danas sam dobila menstruaciju 27.dan sto nisam nikada.
    Nikada nisam imala redovite cikluse.
    Plus sam vadila hormone,i idealan nalaz,super odnos fsh i lh.
    Nastavljam piti….

  • maliMAKICcrni5

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Deleted user

    Ej pozdrav..zanime me dal ima ko iskustva s prahom Gynositol ?
    Pijem ga radi policističnih jajnika a anovulacije , planiram trudnoću …
    hvala Vam


    Ja neplaniram bebu imam dvije kceri skolarke ali radi inzulinske i policisticnih hipo sam od nedugo prepisala mi je to i B12 vitamin ako netko pije kakve su reakcije kada ga je najbolje piti

  • Avatar black_pearl

    black_pearl

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    MalaRita

    Evo ja pijem Gynositol 3mj,danas sam dobila menstruaciju 27.dan sto nisam nikada.
    Nikada nisam imala redovite cikluse.
    Plus sam vadila hormone,i idealan nalaz,super odnos fsh i lh.
    Nastavljam piti….


    Možeš li mi reći molim te jel piješ jednu ili dvije vrećice na dan?
    Na kutiji piše da je preporučena jedna vrećica na dan, ljekarnica kaže da se uzimaju dvije na dan …. :|

    Ja 34g, AMH 58pmol/L, pcos, losa kvaliteta js.
    On 39g, asthenozoospermia
    1. 6/2020, IUI, femara, polik. IVF - neg beta
    2. 7/2020, IUI, femara, polik. IVF - neg beta
    3. 9/2020, ICSI, menopur, brevactid, polik. IVF, 2 ET 3. dan - poz beta, spontani pobačaj :(
    4. 1/2021, IVF, sv. Duh, pergoveris, 1 ET 3. dan - neg. Beta
    5. 2/2021, IVF prirodni ciklus, sv Duh - promasena ovulacija
    6. 3/2021, IVF prirodan ciklus, sv Duh - nema ovulacije

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    black_pearl

    MalaRita

    Evo ja pijem Gynositol 3mj,danas sam dobila menstruaciju 27.dan sto nisam nikada.
    Nikada nisam imala redovite cikluse.
    Plus sam vadila hormone,i idealan nalaz,super odnos fsh i lh.
    Nastavljam piti….

    Možeš li mi reći molim te jel piješ jednu ili dvije vrećice na dan?
    Na kutiji piše da je preporučena jedna vrećica na dan, ljekarnica kaže da se uzimaju dvije na dan …. :|


    Ja isto pijem jednu, iako je moja doktorica rekla da misli da se piju po dvije, pa sam rekla da na kutiji piše po jedna pa je rekla ok onda…tko će ga znat

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • nela1208

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage zenice,imam pitanjce u vezi gynositol praha,naime otkriven mi je blagi PCO na desnom jajniku,nakon cega sam popila dvije ture duphaston tableta radi regulacije ciklusa jer su mi bas nikakvi,neredoviti. I oba dva puta sam dobila uredno,vjerovatno zbog tableta,vidjet cemo kako dalje ce biti,sljedeci ciklus,daj Boze da bude uredan. U srijedu idem na folikulometriju da se vidi dali uopce imam ovulacije,jer muz i ja ne koristimo zastitu vise od godinu dana,ali tek je prije pol godine poceo s…u mene,ali nema nista,nista se ne dogada 😔 a bas zelimo bebicu 
    E sad mene zanima,ukoliko se pokaze da nemam ovulacije,dali je pametno piti gynositol ili bas ako mi ginekolog prepise neke tablete il nesta…neznam vise ni sama sta da radim…sta da pijem…dal da se nadam uopce…svaki savjet je dobro dosao 🙏🏼💙

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    nela1208

    Pozdrav drage zenice,imam pitanjce u vezi gynositol praha,naime otkriven mi je blagi PCO na desnom jajniku,nakon cega sam popila dvije ture duphaston tableta radi regulacije ciklusa jer su mi bas nikakvi,neredoviti. I oba dva puta sam dobila uredno,vjerovatno zbog tableta,vidjet cemo kako dalje ce biti,sljedeci ciklus,daj Boze da bude uredan. U srijedu idem na folikulometriju da se vidi dali uopce imam ovulacije,jer muz i ja ne koristimo zastitu vise od godinu dana,ali tek je prije pol godine poceo s…u mene,ali nema nista,nista se ne dogada 😔 a bas zelimo bebicu
    E sad mene zanima,ukoliko se pokaze da nemam ovulacije,dali je pametno piti gynositol ili bas ako mi ginekolog prepise neke tablete il nesta…neznam vise ni sama sta da radim…sta da pijem…dal da se nadam uopce…svaki savjet je dobro dosao 🙏🏼💙


    Draga Nela, inosiotol ti ne može odmoći kada se radio o PCOS-u. Ja sam poprilično dugo pila Gynositol, po dvije vrećice dnevno, ali nisam ostala trudna u tom periodu. Muž i ja smo 3 godine pokušavali i sada se desila spontana trudnoća (saznala sam na pregledu prilikom dogovora za novi postupak potpomognute). Ali ovaj put sam pila Chirofol, dvije tablete dnevno po preporuci doktorice. Skupo je, ispadne oko 600 kn mjesečno, ali eto pomoglo je. Pila sam ih možda 2 mjeseca i zatrudnila. Iako sam ih kupovala preko volje i nisam mislila da će pomoći, ali sada sam sigurna da kada budem planirala novu trudnoću prvo što kupujem je chirofol. 
    Kod moje sestre je upalilo s tabletama Inovo. Svakako uzmi inositol u bilo koje obliku. 

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

  • nela1208

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Vesca

    nela1208

    Pozdrav drage zenice,imam pitanjce u vezi gynositol praha,naime otkriven mi je blagi PCO na desnom jajniku,nakon cega sam popila dvije ture duphaston tableta radi regulacije ciklusa jer su mi bas nikakvi,neredoviti. I oba dva puta sam dobila uredno,vjerovatno zbog tableta,vidjet cemo kako dalje ce biti,sljedeci ciklus,daj Boze da bude uredan. U srijedu idem na folikulometriju da se vidi dali uopce imam ovulacije,jer muz i ja ne koristimo zastitu vise od godinu dana,ali tek je prije pol godine poceo s…u mene,ali nema nista,nista se ne dogada 😔 a bas zelimo bebicu
    E sad mene zanima,ukoliko se pokaze da nemam ovulacije,dali je pametno piti gynositol ili bas ako mi ginekolog prepise neke tablete il nesta…neznam vise ni sama sta da radim…sta da pijem…dal da se nadam uopce…svaki savjet je dobro dosao 🙏🏼💙

    Draga Nela, inosiotol ti ne može odmoći kada se radio o PCOS-u. Ja sam poprilično dugo pila Gynositol, po dvije vrećice dnevno, ali nisam ostala trudna u tom periodu. Muž i ja smo 3 godine pokušavali i sada se desila spontana trudnoća (saznala sam na pregledu prilikom dogovora za novi postupak potpomognute). Ali ovaj put sam pila Chirofol, dvije tablete dnevno po preporuci doktorice. Skupo je, ispadne oko 600 kn mjesečno, ali eto pomoglo je. Pila sam ih možda 2 mjeseca i zatrudnila. Iako sam ih kupovala preko volje i nisam mislila da će pomoći, ali sada sam sigurna da kada budem planirala novu trudnoću prvo što kupujem je chirofol.
    Kod moje sestre je upalilo s tabletama Inovo. Svakako uzmi inositol u bilo koje obliku.


    Hvala ti puno na odgovoru,i savjetu. Pricekat cu srijedu i folikulometriju pa ce mozda i ginekolog savjetovati nesto od toga,ukoliko ne morat cu sama kupiti,pa makar dala zadnju lipu da bih ugledala plusic i docekala svoju bebicu napokon 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.