Druga jedva vidljiva crta na testu za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Talia

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,citala sam vasu temu i malo me ohrabrila ali bih ipak pitala za misljenje kao i vecina,da li samo ja vidim ovu drugu svetlu crtu ili mozete i vi da primetite i koje je vase misljenje? Hvala vam :)   
    Samo na ovaj nacin sam mogla sliku da okacim,mozete li mi reci ako je ne vidite koji je drugi nacin za kacenje slike? 

  • Talia

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Izvinjavam se,evo linka slike :)
    https://ibb.co/vdL6B8t [ibb.co]

  • Avatar Hip_Hopsica

    Hip_Hopsica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Kad si radila test? Na dan izostanka m ili ranije? Nešto se kao nazire, al ne poznam taj test.  Najbolje ponovi sutra sa testom za 13kn iz Müllera… taj je provjereno dobar.

    02/2017….. spontani pobačaj
    02/2018….. stigla naša curica :-)
    04/2019….. spontani pobačaj
    07/2019….. spontani pobačaj
    02/2020….. trudna - Bhcg na 4+2: 386; 4+4: 879; 9+3 Beba br.1: 27mm, beba br. 2 stala s razvojem na 6mm;
    15+1- uredan Nifty 💙; 05.11.2020. Podobnik
    [lilypie.com]

  • Talia

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Radila sam danas ali imam jos oko 10 dana do m. Radila sam zato sto mi je prosli ciklus bio jako cudan pa je doktorica rekla da proverim jer je posumljala na trudnocu. Sad nisam sigurna da li da sacekam jos 10-ak dana pa da ponovim jer postoji mogucnost da je trudnoca mozda tek nastala u ovom ciklusu a ne u predhodnom. Hvala Vam na odgovoru! 

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Talia

    Radila sam danas ali imam jos oko 10 dana do m. Radila sam zato sto mi je prosli ciklus bio jako cudan pa je doktorica rekla da proverim jer je posumljala na trudnocu. Sad nisam sigurna da li da sacekam jos 10-ak dana pa da ponovim jer postoji mogucnost da je trudnoca mozda tek nastala u ovom ciklusu a ne u predhodnom. Hvala Vam na odgovoru!


    Cudno mi je ovo iskreno… ako je nastala u predhodnom ciklusu onda linija mora biti jaca, ovo je First response test jeli tako? Ako je u ovom ciklusu nema sanse da je ovo 10 dana do M🤔

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Talia

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    I meni je sve cudno zato sam i pozelela da pitam za misljenje. Ja ni sama ne znam sta da mislim posle ovog testa. Doktorica je rekla da ponovim test za 3-4 dana,mada ja bih mozda sacekala do ciklusa.

  • Avatar mare210109

    mare210109

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav znam da ce me sad vecinom osudivat al trebam misljene hitno bila bi vam puno zahvalna..
    Znaci ovako prije 2mj sam rodila carskim rezom..i imali smo odnos medutim ja sam mj dana prije imala odnosnvez zastite naravno pazili smo…no meni je cudno kak mi jos nije dosla menga tj dosla je al dode onako na 1 dan i curi po 2h i nema vise..zato sam napravila test i isaplo je ovako objasnit cu vam jer se na slici nevidi na prvom krugicu su dvije crtice jako jako bljede jedino se pod bljeskavicom vide a na drugij je naravno roza mene zanima dal je to trudnocanili mozda jos hormoni divljaju ili je pokazalo tak zato sto sam radila test u popodnevnim staima msm znate zbig cega pitam…
    Dali je moguce ako u kojem slucajem jesam trudna da cu imat rizicnu trudnocu zbig carskog? 
    I dali postoji kakvo rijesenje za ovu situcaiju 
    Molim vas pomognite jer neznam sta da mislis i sta da napavim 
    Pre rano mi je za novu trudnocu i previse me je strah 
    I znam da ce sad neke zene reci jer se bisam mogla strpit jer nisam mogla prickeat…sama sam si kriva za to molim vas vez toga jer to bi sam pogorsalo sadasnju sitaciju 
    Izvinajavam se zbog duzeg posta al nadam se da ce me neko razumit..

  • Avatar mare210109

    mare210109

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    airamzg

    Pozdrav, nova sam ovdje i zanima me da li jos netko vidi crticu ovdje? Ili od silne zelje umisljam?


    Msm da vam se ova bas dosta vidi nasoram moje tako da cestitam 😊

  • Avatar mare210109

    mare210109

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Talia

    Izvinjavam se,evo linka slike :)
    https://ibb.co/vdL6B8t [ibb.co]


    Takva je crtica i kod mene nOravit  u sutra drugi pa cmo vidjet preporucujem i vama tako

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    mare210109

    Pozdrav znam da ce me sad vecinom osudivat al trebam misljene hitno bila bi vam puno zahvalna..
    Znaci ovako prije 2mj sam rodila carskim rezom..i imali smo odnos medutim ja sam mj dana prije imala odnosnvez zastite naravno pazili smo…no meni je cudno kak mi jos nije dosla menga tj dosla je al dode onako na 1 dan i curi po 2h i nema vise..zato sam napravila test i isaplo je ovako objasnit cu vam jer se na slici nevidi na prvom krugicu su dvije crtice jako jako bljede jedino se pod bljeskavicom vide a na drugij je naravno roza mene zanima dal je to trudnocanili mozda jos hormoni divljaju ili je pokazalo tak zato sto sam radila test u popodnevnim staima msm znate zbig cega pitam…
    Dali je moguce ako u kojem slucajem jesam trudna da cu imat rizicnu trudnocu zbig carskog?
    I dali postoji kakvo rijesenje za ovu situcaiju
    Molim vas pomognite jer neznam sta da mislis i sta da napavim
    Pre rano mi je za novu trudnocu i previse me je strah
    I znam da ce sad neke zene reci jer se bisam mogla strpit jer nisam mogla prickeat…sama sam si kriva za to molim vas vez toga jer to bi sam pogorsalo sadasnju sitaciju
    Izvinajavam se zbog duzeg posta al nadam se da ce me neko razumit..


    Nemam iskustva, ali znam da je receno da se nakon carskog treba pricekati bar 2 godine sa novom trudnocom.. Jedino ti preostaje otic vadit betu pa da budes sto posto sigurna.. A i ne mora znacit da ce bit problema, ako i budes trudna. 

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.