Druga jedva vidljiva crta na testu za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Pozdrav test je radjen nakon dva dana kasnjenja ciklusa.Umjesto okomite pojavila se vodoravna linija i nestala nakon 5minuta 
    Dali ste imale slicno iskudtvo?
    https://ibb.co/ZhGxZh6 [ibb.co]

  • Avatar Rina 39

    Rina 39

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Zvjezdica37 to se meni stalno dogada na testi dok urin prolazi kroz test a onda nestane.

    👩39god
    👨38god
    Amh 0.37ng
    Sve drugo uredno🥰
    2021 rodena Ivf-om 👧🏼
    3mj ivf-3 blaste,1 vracena dvije❄️❄️
    3.4 beta 1420,ultrazvuk 18.4🤩

  • Avatar Rina 39

    Rina 39

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    U biti to nike crtica nego urin kroz test🤦‍♀️

    👩39god
    👨38god
    Amh 0.37ng
    Sve drugo uredno🥰
    2021 rodena Ivf-om 👧🏼
    3mj ivf-3 blaste,1 vracena dvije❄️❄️
    3.4 beta 1420,ultrazvuk 18.4🤩

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Pisala sam vec na jednoj temi no ja sam nemirna do ujutro dok ne napravim drugi test pa me zanimaju i druga misljenja, test nije pravljen sa prvim jutarnjim urinom, prva slika je kad sam ga napravila i vidjela sam slabasnu crticu ali kontam da se na slici ne vidii, a druga slika je testa nakon 3 sata i vidi se crtica, pa me zanima dali je kojoj curi bilo ovako i da je bila trudna?
    https://ibb.co/C0D762P [ibb.co]
    https://ibb.co/mCVQJ2y [ibb.co]

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Ivevk

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene moje, nova sam ovdje..citam komentare pa se nadam da me mozete malo smiriti. 
    Situacija sljedeca.. Malo ce bit poduzi post, pa ako mi mozete kako pomoci savjetom ili nesto..
    Naime, zadnja menstruacija 20.07.
    Napravila test na dan sljedece menstruacije 17.08. u popodnevnim satima i test pozitivan. 
    Napravim sutra dan test sa jutarnjim urinom, na trakicu, test negativan (menga kasni, nema je)
    Napravim taj isti dan drugi test (blue digital koji pokazuje tjedne) ocita mi trudnocu 1-2 tjedna, test opet pozitivan. 
    Danas nakon 4 dana od izostanka menstruacije izvadim betu hcg, rezulat 23,5., dođem kuci napravim test (jer bi trebalo proci vec vise od dva tjedna od zaceca kako pokazuje ovaj blue digital test trudnocu po tjednima) i test negativan, a beta pokazala trudnocu. 
    U ponedjeljak idem opet vadit betu. 
    Da pojasnim.. Zanima me da li bi mogla bit normalna trudnoca, ali mala odnosno rana ili bi mozda mogla bit biokemijska ili vanmaternicna (obzirom da sam prije 5 godina imala vanmaternicnu).
    Bila na uzv, doktor kaze ne vidi se GV, ali ima nesto sto misli da mozda je GV (gestacijska vrecica?)
    Pomagajte, zelim culi vase misljenje… Luda sam vise🙄

    👩‍🦰34, 👨‍🦰37
    Dvije vanmaternicne (nemam jajovode) i jedan spontani…
    Imamo jedno malo ☀️👨‍👩‍👦❤️
    07/21 neuspjeli postupak
    Pauza do daljnjeg radi “sređivanja” unutarnjeg šava od carskog reza koji je popucao skroz..konzultacije po cijeloj RH..🙄🙈

  • Avatar seljamir.boy@hotmail.com

    seljamir.boy@hotmail.com

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Zdravo jasam pravila test bila linija ali bas nevidljiva pose Toga sam bila kod dokotora i rekla mi da ne moze jos da vidi mozda je rano i napravila mi termin 3 Septembar  i opet sam napravila test uvecer u Trackama druga jedva vidljiva crta pokazala

  • sanjapaola

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Pozz dali tko tu vidi crticu ili ja samo https://ibb.co/1qKYRmt [ibb.co]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Vidim ja ali jedva 🤗

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • sanjapaola

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Vidim ja ali jedva 🤗


    Super ali isto cu probati sutra opet da budem sigurna

  • Avatar seljamir.boy@hotmail.com

    seljamir.boy@hotmail.com

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    seljamir.boy@hotmail.com

    Zdravo jasam pravila test bila linija ali bas nevidljiva pose Toga sam bila kod dokotora i rekla mi da ne moze jos da vidi mozda je rano i napravila mi termin 3 Septembar i opet sam napravila test uvecer u Trackama druga jedva vidljiva crta pokazala ali imam je sliku na profila


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.