Druga jedva vidljiva crta na testu za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Noa234

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice,ovo je rađen test clear blue 6 dana ranije,s prvim jutarnjim urinom na 32. dan ciklusa,inace variraju izmedu 27-35 dana,pa me zanima dali vi vidite drugu crticu isto kao i ja? Hvala unaprijed :) 

    https://ibb.co/xMydVtj [ibb.co]
    https://ibb.co/gjzqBkh [ibb.co]
    https://ibb.co/9Hyn0T3 [ibb.co]

  • Nixie

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Noa234

    Pozdrav ženice,ovo je rađen test clear blue 6 dana ranije,s prvim jutarnjim urinom na 32. dan ciklusa,inace variraju izmedu 27-35 dana,pa me zanima dali vi vidite drugu crticu isto kao i ja? Hvala unaprijed :)

    https://ibb.co/xMydVtj [ibb.co]
    https://ibb.co/gjzqBkh [ibb.co]
    https://ibb.co/9Hyn0T3 [ibb.co]


    Jako slabo ali da vidi se, čestitam. Pokušajte za par dana uraditi još jedan. Trebala bi biti tamnija onda, tako se meni slabo vidjela u drugoj trudnoći pošto je dosta rano

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Pozdrav svimaaa, možete li mi reći jel kojoj od vas test pokazao plusić i prije menstruacije?
    Posljednja menstruacija 5.8. 
    Meni su u prethodnih 8mj ciklusi od 25 do 28 dana otprilike. Plodni dani su mi bili po trakicama od 12.8. Do 15.8. I sve dane sam imala nezaštićene odnose s ejakulacijom. 16.ujutro sam malo prokrvarila i bolio me jajnik. Pretpostavljam da se radilo o ovulacijskom krvarenju. Kada najranije mogu uraditi test? Hoće li možda gin 24.8. moći vidjeti iiišta jer imam redovni pregled. Naravno ne mislim da će ona vidjeti već plod itd nego npr po endometriju ili po.tome hoće li nastupiti menstruacija posto bi je tad trebala dobit za nekih par dana.

    Hvala vam unaprijed🥰❤

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ruta

    ruta

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Lana99

    Pozdrav svimaaa, možete li mi reći jel kojoj od vas test pokazao plusić i prije menstruacije?
    Posljednja menstruacija 5.8.
    Meni su u prethodnih 8mj ciklusi od 25 do 28 dana otprilike. Plodni dani su mi bili po trakicama od 12.8. Do 15.8. I sve dane sam imala nezaštićene odnose s ejakulacijom. 16.ujutro sam malo prokrvarila i bolio me jajnik. Pretpostavljam da se radilo o ovulacijskom krvarenju. Kada najranije mogu uraditi test? Hoće li možda gin 24.8. moći vidjeti iiišta jer imam redovni pregled. Naravno ne mislim da će ona vidjeti već plod itd nego npr po endometriju ili po.tome hoće li nastupiti menstruacija posto bi je tad trebala dobit za nekih par dana.

    Hvala vam unaprijed🥰❤


    Pozdrav Lana, mislim da je tada moguce vidjeti zacetak GV, iako je zaista rano.
    Ja sam isla doktoru 2 dana nakon kasnjenja ciklusa i vidjela je ‘nesto’ sto upucuje na GV.
    Nije se moglo izmjeriti. 
    Nakon 2 sedmice sam otisla doktoru i plod se jasno vidio i imali smo srce. 

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    ruta

    Pozdrav Lana, mislim da je tada moguce vidjeti zacetak GV, iako je zaista rano.
    Ja sam isla doktoru 2 dana nakon kasnjenja ciklusa i vidjela je ‘nesto’ sto upucuje na GV.
    Nije se moglo izmjeriti.
    Nakon 2 sedmice sam otisla doktoru i plod se jasno vidio i imali smo srce.


    Pozdrav, hvala na podijeljenom iskustvu🥰
    Jučer sam bila kod gin i nije ništa rekla osim da bih trebala dobiti početkom 9.mj i da tada očekujem😔
    Nadam se da je ipak moguća i trudnoća.
    Ne znam šta da mislim😔😔

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • dzeni37

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Da li se ikome desavalo nakon urađenoga testa za rano otkrivanje da u onih 10 min ne bude crte nikako a u toku dana da se pojavi blijeda crta. Radila sam dva dana za redom i isto se desilo mada je prvi test bila jos slabije vidljiva. Znam da bilo kakva crta znaci trudnocu ali pojavljivanje crte nanon par sati me zbunjuje. Ne zelim vise da se uzalud nadam i da se opet razocaram. Izvinjavam se na ovakom dugom postu. Ali heelllp]

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    dzeni37

    Da li se ikome desavalo nakon urađenoga testa za rano otkrivanje da u onih 10 min ne bude crte nikako a u toku dana da se pojavi blijeda crta. Radila sam dva dana za redom i isto se desilo mada je prvi test bila jos slabije vidljiva. Znam da bilo kakva crta znaci trudnocu ali pojavljivanje crte nanon par sati me zbunjuje. Ne zelim vise da se uzalud nadam i da se opet razocaram. Izvinjavam se na ovakom dugom postu. Ali heelllp]

    Meni se to nije nikad dogodilo. U prvoj trudnoći mi je odmah izbacivalo drugu crticu. Nakon određenog vremena vidi se evaporacijska crtica koja zapravo buni te zbog toga treba test učitat u određenom vremenu.
    Meni se na first sign testu pojavila druga crtica nakon 2 sata, a nisam bila tad trudna, isto se radilo o evaporavijskoj.
    Iii da, nisi napisala kada je trebala doći m?
    Probaj napraviti clearblue digitalni test koji pokazuje i tjedne trudnoće ili još sigurnije izvaditi betu🥰

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • luna1998

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav,menstruacija mi kasni 7 dana a par dana nakon ovulacije imala sam blago krvavi iscjedak.
    Danas ujutro napravljen test pa me zanima dali netko vidi svijetlu crtu ili samo od silne zelje umisljam? 😇

  • luna1998

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/BGdvshQ [ibb.co]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2858

    Prijavi adminu

    dzeni37

    Da li se ikome desavalo nakon urađenoga testa za rano otkrivanje da u onih 10 min ne bude crte nikako a u toku dana da se pojavi blijeda crta. Radila sam dva dana za redom i isto se desilo mada je prvi test bila jos slabije vidljiva. Znam da bilo kakva crta znaci trudnocu ali pojavljivanje crte nanon par sati me zbunjuje. Ne zelim vise da se uzalud nadam i da se opet razocaram. Izvinjavam se na ovakom dugom postu. Ali heelllp]


    Evaproacijska  linija nije pozitivno, ocitati u zadanom roku sve poslije ne vrijedi …

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.