Druga jedva vidljiva crta na testu za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu


    Ponovite sa drugim testom neki koji ima rozu liniju , još nešto ako vam se crta pokazala nakon 3 min to je evaproacijska  linija …nije pozitivno….ukoliko se pokazala nakon minutu dve…pozitivno je no nakon 7 dana kašnjenja trebalo bi biti puno jače…probajte s drugim testom…sretno

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYURi

    SAYURi

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    luna1998


    Negativno. Ovo je evaporacijska pogotovo sto su filteri ukljuceni na slici…

    💃 36
    🏃‍♂️44
    10.21 Missed ab.
    08.22 Biohemijska
    “ Moje srce tesko suzu pusta
    I pumpa sa smjeskom,
    Jer ja cu pjevati i evo pjevam,
    Ja ne svjetlim, ja sijevam..”
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    https://imgbb.com/Ln8w8KK [imgbb.com] curkee jel vi vidite šta?

    Pojavila se nakon min do 2

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Barbi95

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Ja iskreno niš ne vidim, možda ti vidiš pod nekim kutem kad gledaš.. Tako je i meni bilo s prvim testom. Moj dragi ništa nije vidio, ja da, ponovila već sutra test i bila jasna crta. S tim da meni nije niti kasnilo još. 

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Lana99

    https://imgbb.com/Ln8w8KK [imgbb.com] curkee jel vi vidite šta?

    Pojavila se nakon min do 2


    Koji si dpo?
    Ja vidim sjenicu, nekako tako slicno je izgledao i moj na 10 dpo samo sto nije bio ovaj za 6 dana ranije nego onaj koji se ocitava u minuti. Ponovi za koji dan ili onaj digitalac napravi :) 
    https://ibb.co/mJkZxdC [ibb.co]

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

     Ovulacija je bila 13.8.-14.8. po trakicama..no da je bila tada već bi ja naveliko dobila m. A i to je tek 8.dan ciklusa bio…u prošloj trudnoći sam ostala trudna između 22.i 25.dana ciklusa tako da stvarno ne znam šta da mislim i kažem…danas mi je 28dan ciklusa a taj test je rađen na 27.dan.
    Na 25.dan ciklusa mi je krenuo neki čudan svijetlo smeđi iscjedak koji je trajalo otp 3 dana no vidi se samo kad ss obrišem.. ništa posebno.
    Ako do subote ne dođe m napravit ću digitalni

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Miiaa

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav , ovako , danas urađen test - crtica blijedo vidljiva . Da li je trudnoca ili ? 
    U nedoumici sam , jedan dan kasni , do danas nisam imala nikakve simptome , danas me je poceo blago boljeti stomak i pri dnu ledja kao svakog momenta da cu da dobijem menstruaciju . Mjesecima pokusavamo pa sam zbog toga malo pod “ rucnom “ - da li je ipak trudnoca ili lazno pozitivno :/

    https://ibb.co/kDPb8F1 [ibb.co]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1403

    Prijavi adminu

    Pozitivan ko kuća. čestitke 🥳

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Miiaa

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Rose.

    Pozitivan ko kuća. čestitke 🥳


    Hvaala , mada malo mi je cudno bas imam osjecaj da cu svakog trenutka da dobijem menstruaciju i neki pritisak u donjem dijelu stomaka , bas me brine ovaj osjecaj , da li je to normalno ili ? 

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Miiaa

    Pozdrav , ovako , danas urađen test - crtica blijedo vidljiva . Da li je trudnoca ili ?
    U nedoumici sam , jedan dan kasni , do danas nisam imala nikakve simptome , danas me je poceo blago boljeti stomak i pri dnu ledja kao svakog momenta da cu da dobijem menstruaciju . Mjesecima pokusavamo pa sam zbog toga malo pod “ rucnom “ - da li je ipak trudnoca ili lazno pozitivno :/

    https://ibb.co/kDPb8F1 [ibb.co]


    Ma ovo je pozitivno iz aviona, čestitam 🤗

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.