Donat Mg za trudnice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar clericova

    clericova

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Pijem ga gotovo svaku večer kad se već spakiram u krevet i kad žgaravica udri na najjače i mogu reći da pomaže. Al ne pretjerujem, 1-2 dl, ne više, ipak je gaziran…

  • Avatar blondie2010

    blondie2010

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Ja sam pokušala, al nije mi odgovarao kao niti bilo što drugo gazirano - iako sam od prijateljica čula sve najbolje o njemu, pogotovo za vrijeme trudnoće…

  • Avatar tera-x

    tera-x

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Donat se pije jer obiluje magnezijumom, zar ne?
    Ako ti okus godi, dobro će doći. Ako ne, ima i drugih načina dodatnog unosa magnezija, ali i sprečavanja žgaravice.
    Moja ginekologica mi je protiv žgaravice savjetovala da natašte jedem bademe. Super su.
    Ako do sada niste uzimali dodatni magnezij kao trudnice, osobno vam savjetujem da ga uzimate- moj je klinac kao beba bio izuzetno miran, bez bezveznog plakanja i nervoze. Neki su se doktori složili da to zna biti povezano sa uzimanjem magnezijuma u trudnoći.
    Uz to bi svakako preporučila Omega masne kiseline- u trudnoći a i kasnije, kako mami, tako i djetetu.

  • angellah

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    tera-x



    Ako do sada niste uzimali dodatni magnezij kao trudnice, osobno vam savjetujem da ga uzimate- moj je klinac kao beba bio izuzetno miran, bez bezveznog plakanja i nervoze. Neki su se doktori složili da to zna biti povezano sa uzimanjem magnezijuma u trudnoći.

    Ovo mi je prva vijest, ali i super vijest - magnezij sam pila i prije i sada tijekom trudnoće ga pijem. Doktorica ga odobrila i rekla da ga pijem posebno ako imam problem sa zatvorom. Čitala sam nešto o tome kako ga nije dobro piti pred kraj trudnoće jer previše opušta mišiće pa maternica neće učinkovito raditi tijekom poroda, što je doktorica rekla da nije istina jer bi se tada davao magnezij za sprječavanje prijevremenih trudova. 
    Uglavnom, meni magnezij pomaže kod zatvora. Pijem ga u tabletama i u Donat Mg (malo ujutro, malo preko dana). Posebno popijem Donat predvečer kad osjetim da mi se diže kiselina (nemam baš žgaravice, više povremene napade kiseline).

  • Avatar MMMartinaaa

    MMMartinaaa

    Broj poruka: 839

    Prijavi adminu

    test

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.