Dječji nestašluci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • wcuahtvlmi

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    mi smo u fazi nestašluka, pitanja zašto , zato, neželim, nemogu, i sl. za sada vodi da mu je baš fora piškiti pokraj školjke a ne u školjku. a drugi malac pak obožava dopuzati brzinom munje do sifona u kupaoni i radoznalo čačkati…..

  • majaleo

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    hmmm pa definitivno jedan od smijesnijih trenutaka,kad je uzeo daljinski od tv-a kod bake i djeda,(tad je imao 10 mj.) i stavio u vrecicu koju smo nosili doma..Zove me svekrva da jel znam di je daljinski,ja pojma nemam…dodemo doma i imam kaj za vidit :)
    Bojanje po zidovima neću ni spominjat,čak je jednom i po tvu voštana bojica ostavila traga

  • jaca331

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moja voli crtati po tapeti u sobi. Samo u jednoj prostoriji u kući imamo tapete, i tamo voli otići kad ju nitkok ne vidi i obavezno napravi neku šaru flomasterom ili pastelama.  Crta ona jako puno, po papirima i boja bojanke… Glavna zanimacija joj je crtanje i bojanje, ali tapete su joj u zadnje vrijeme jako zanimljive, baš joj je gušt “ukrašavati” ih, koliko god ja govorim da se po tapetama baš i ne šara. Ali onda se sjetim da sam i ja tako kao mala voljela šarati upravo po tapetama!!

  • felix

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naš sinek obožava skakati po trosjedu dok ide pjesmica iz omiljenog crtića. Pustimo ga da skače jer ga to jako veseli. Skače iz sve snage, pjeva pjesmicu na sav glas i ne gleda gdje će doskočiti. Samo da skoči više i jače. I tako je par puta  spretno „doskočio“ na pod, srećom na tepih, pa je prošlo bez posljedica. Uglavnom, kada krene pjesmica, to je signal svim ukućanima da se skupe kod trosjeda jer počinje nastup u koji se onda i sami uključimo. 

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi čitatelji, hvala na sudjelovanju u nagradnom natječaju!
    https://klokanica.24sata.hr/jaslicka-dob/razvoj-u-2-i-3-godini/sto-napraviti-kada-dijete-sara-po-zidu-1309 [klokanica.24sata.hr]

    Knjigu ‘Što očekivati u drugoj i trećoj godini’ u izdanju VBZ-a osvojili su kristl i majaleo, a oni će biti obaviješteni i putem e-maila.
    Pozivamo vas da nam i dalje pišete kakve nestašluke radi vaše dijete, a vaše odgovore objavit ćemo u našoj temi s foruma!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.