Dječja štednja...

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar new.mommy

    new.mommy

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Mi još nismo dobili nikakav poklon osim bijele kape u startu. Ne znam kad daju ostalo i što uopće daju, nisam ni pogledala :)

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    ProudMomy je skroz u pravu: sad vas namame poklonima, a poslije ćete imati problema s podizanjem novaca jer ni dijete ne može s novcima raspolagati do ne znam točno koje godine pa se tu opet zove Centar. Stvarno, kao da ste najgori kriminalci. Najsigurnije vam je napraviti račun na svoje ime ipomalo uplaćivati pa kad djetetu zatreba novi namještaj/roba/bicikl ne morate se pravdati nikome.

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Dada


    ProudMomy je skroz u pravu: sad vas namame poklonima, a poslije ćete imati problema s podizanjem novaca jer ni dijete ne može s novcima raspolagati do ne znam točno koje godine pa se tu opet zove Centar. Stvarno, kao da ste najgori kriminalci. Najsigurnije vam je napraviti račun na svoje ime ipomalo uplaćivati pa kad djetetu zatreba novi namještaj/roba/bicikl ne morate se pravdati nikome.

    Slažem se. Radim u banci pa znam iz iskustva kakvih je kombinacija i komplikacija bilo. Naš glupi zakon.

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Ali kad otvorim običan račun nemamo pravo na kamatu i državna poticajna sredstva,a i uzimaju za vođenje računa..??Koja je onda najbolja opcija ?Štednja na moje ime ili običan račun..il da čuvam u čarapi..

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Štednja na ime roditelja, ne moraš podnositi nikakav zahtjev u slučaju podizanja i dobivaš kamatu. A kakva su vremena došla, možda ćemo se vratiti i štednji u čarapi.

  • Avatar Hubertica

    Hubertica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Od rođenja klinca imamo Medo Štedo stednju u Erste banci… sve novce koje smo dobili za klinca za rođenje, krstenje, rockase smo automatski stavljali na stednju za njegovu buducnost… receno nam je da se mjesecno moze dici 10.000kn bez Centra za socijalnu skrb…  Kamatne stope su do 3,85% i plus dodatna premija od 15% na kamatu… skupljanjem novcica skupljate i bodove koje mozete mjenjati za plisance, privjeski, rucnike, ruksake, kisobrane… a i povodom blagdana rodendana stizu kuponi i presonalizirana slikovnica…ima jos i to da uz identifikaciju stednje Medo Stedo dobivate pogodnosti na određenim prodajnim mjestima… Za sada zadovoljni :)

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Hvala….nešto ćemo smislit..

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Dizem temu. Trebali bi ovih dana otvorit stednju bebacu, pa me zanima ima li tko kakvu preporuku?

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Chichita

    Chichita

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    evo da i ja malo podignem štednju, dječje štednje su super ali puno bolja stvar je životno osiguranje za jednog od roditelja, jer u konačnici novac koji se dobije na kraju može ići djetetu. tj za korisnika osig. se stavi dijete a, roditelj je zaštićen od nezgoda ili nedaj Bože prerane smrti.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.