Dječja štednja...

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Mame,zanima me dali je neka od vas otvorila dječju štednju i kakva su vam iskustva..Voljela bi otvoriti nešto da naša cura ima kda poraste,a i da ne potrošimo novce od babinja i krstiki na nepotrebne stvari..Malo sam čitala o PBZ Sparky štednji,a zanimljiva su i životna osiguranja…Svaka preporuka dobro dođe…

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mi jos nemamo nikakvu stednju za klinca. Namjeravamo nesto otvoriti, ali ne klasicnu djecju stednju, nego vise kao orociti neki iznos novaca i produzivati orocenje. Razlog zbog kojeg to nece biti klasicna djecja stednja je sto je kolega recimo imao stednju za svog klinca, na kojoj je vec imao pozamasnu svotu, desila se neka izvanredna situacija (nebitno je koja) i bio mu je hitno potreban novac i nije mogao podici novac sa tih djecjih racuna bez odobrenja centra za socijalnu skrb, a centar odobrava isplatu samo ako je novac potreban za djecu. Ne znam o kojoj se banci i stednji radilo i ne znam da li je to svuda tako, jer se iskreno nisam ni raspitivala. Nitko od nas ne racuna da ce morati dirati u novac koji uplacuje za dijete, ali nekad se dese neke situacije na koje ne mozemo utjecati i da ja onda moram ici posudjivati novac ili ne znam, dizati kredit, jer ovo ne mogu dici bez odobrenja centra?!? Malo mi je to…

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Koliko sam pročitala 1000kn se može dići svaki mjesec bez potvrde centra za socijalnu skrb;ali i to ovisi od banke do banke..gadno je i sa oročenjem jer neznam da li možeš dići novce prije vremena,a i ako možeš često izgubiš.uff..čovjek bi osigurao dijete na neki način,ali nemožeš ni to bez komplikacija birokracije..

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Orocen novac mozes dici u bilo kojem trenutku, istina uzmu ti neku proviziju (znam jer smo jednom prilikom morali podizati novac koji je bio orocen), ali bolje i to nego da se moram nekom pravdat zasto uzimam novac, koji je tako i tako nas. Bas to, zelis osgurati dijete, danas sutra svi fakulteti ce imati skolarine, a da ne govorim o nekom osamostaljenju i sl., i onda jos imas hrpu komplikacija i birokratskih postupaka u vezi s tim. Ma koma!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Na kraju ćemo u čarapama čuvati za djecu..al problem je što se iz čarape lako izvadi…vidjet ću još kakve su opcije i sa životnim osiguranjima,ali mislim da tamo nikako ne možeš do novca koji si uplatio..

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ma mislim gle nije mi cilj uplacivati lovu djetetu, a onda da ju mi potrosimo. Ali uvijek u zivotu postoje neke situacije koje ne mozes predvidjeti, ono visa sila, i onda se ja moram pravdat centru za socijalnu skrb sto diram u novac koji sam sama zaradila, nije mi prihvatljivo. Ne mora mi se drzava i u to petljat!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Slažem se s tobom..nažalost nikada neznamo šta će nam se dogoditi i kakvi će problemi iskrsnuti,a i današnji poslovi nisu sigurni…

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Avatar new.mommy

    new.mommy

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Mi imamo dječju štednju Hypo Limač, kamata je mislim oko 4% i pomalo stavljamo kad možemo. Skuplja se polako :) Mislim da je i PBZ ista kamata.

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Mi smo otvorili stambenu štednu za malenu, a za drugu mislim da neću dječju već isto oročenu (ali u drugoj banci, jer namjeravamo preći u drugu banku u dogledno vrijeme). Uplaćujemo kad i koliko možemo.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Hypo mi se čini zanimljiva i zbog poklončića koje imaju..mislim da niti jedna druga banka to nema…

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.